320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2 Hooaega tagasi alistasime Atletico kuid kaotasime Juventusele. Seekord tuleb see viga parandada!


    kui Bale ei mängi on meil võimalused olemas

    Igaljuhul on selle hooaja algust tassinud Sergio Ramos ja hooaja lõppu Cristiano Ronaldo
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      1. Avalik saladus mida kõik teavad, aga lõpuks avastasid

      2. Nüüd mõtle, paljud arvasid et sa oled selle nn. "idioodi" varikonto, mõtle korraks.

      3. Taipad?
      Oot, kurat kas ma olen vanaks jäänud aga kes on kes siin hetkel?( vb liiga palju veini hetkel, ei taju)

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Oot, kurat kas ma olen vanaks jäänud aga kes on kes siin hetkel?( vb liiga palju veini hetkel, ei taju)
        Noh, üks ei ole kaks, aga üks ja kaks on paljude arvates sarnased, ehk et vb isegi sama isik ja siis üks sõimab kahte idioodiks. Point siis selles, et üks kes sõimab kahte idioodiks jätab teistele ka endast sama mulje, mis kaks on ühele jätnud, nüüd on paremini aru saada?

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          Noh, üks ei ole kaks, aga üks ja kaks on paljude arvates sarnased, ehk et vb isegi sama isik ja siis üks sõimab kahte idioodiks. Point siis selles, et üks kes sõimab kahte idioodiks jätab teistele ka endast sama mulje, mis kaks on ühele jätnud, nüüd on paremini aru saada?
          eksole, leemarx! nagu leeromeno siin mainis kunagigi, lasteaed!

          Kommentaar


            Ronaldo täna ei mängi siis. Taas.
            Kohe kui mõne päris nõrgemaga võõrsil mängitakse siis Ronaldo ei osale, see pole päris hea teguviis Zidaanilt.

            Kommentaar


              Algselt postitas NEY Vaata postitust
              Ronaldo täna ei mängi siis. Taas.
              Kohe kui mõne päris nõrgemaga võõrsil mängitakse siis Ronaldo ei osale, see pole päris hea teguviis Zidaanilt.
              Anna mulle 3 head ja konkreetset põhjust miks on see halb teguviis zizult?( ma võiks tuua sulla neid 4 vähemalt miks on see hea)

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Anna mulle 3 head ja konkreetset põhjust miks on see halb teguviis zizult?( ma võiks tuua sulla neid 4 vähemalt miks on see hea)
                Lase aga tulla Loodan, et pisut kainelt nüüd mõtled.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NEY Vaata postitust
                  Lase aga tulla Loodan, et pisut kainelt nüüd mõtled.
                  A - Isegi kui oleme kindlas seisus atletico vastu, on kolmapäevane mäng oluliselt tähtsam kui hetkel grandaga.
                  B - Ronaldo kui inimene, ei ole loom ja säästa inimesi tegemast midagi, mis ei ole kasulik nende tootlikkusega on äärmiselt hea.
                  C - Ronaldo puudumisega saab oma võimaluse Asensio( kes on minu silmis üks võimsamaid tähti üldse hetkel ründes)
                  D - Sa saad tõestuse, et jalgpall on imeline mäng ka ilma suurte nimedeta)

                  Mis on sinu argumenteeringud, et see on halb kõik zizult, et ei kasuta täna Ronaldot?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    A - Isegi kui oleme kindlas seisus atletico vastu, on kolmapäevane mäng oluliselt tähtsam kui hetkel grandaga.
                    B - Ronaldo kui inimene, ei ole loom ja säästa inimesi tegemast midagi, mis ei ole kasulik nende tootlikkusega on äärmiselt hea.
                    C - Ronaldo puudumisega saab oma võimaluse Asensio( kes on minu silmis üks võimsamaid tähti üldse hetkel ründes)
                    D - Sa saad tõestuse, et jalgpall on imeline mäng ka ilma suurte nimedeta)

                    Mis on sinu argumenteeringud, et see on halb kõik zizult, et ei kasuta täna Ronaldot?
                    Ma pole öelnud, et see on halb, lihtsalt mulle tundus imelik, et igakord on Ronaldo koju jäetud kui mõne nõrgemaga mäng, aga nojah loodan, et ikka võidate siis täna. xd

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      1. Avalik saladus mida kõik teavad, aga lõpuks avastasid

                      2. Nüüd mõtle, paljud arvasid et sa oled selle nn. "idioodi" varikonto, mõtle korraks.

                      3. Taipad?
                      Ega sulle endale pole ka just väga palju mõistust pähe antud kui vaadata üle üldiselt mida korraldad neti avarustes..

                      ----------------------------------------------------------

                      James on juba 11 minutiga 2 väravat löönud ja hetkeseisuga tundub 3 punkti taskusse tulevat!

                      Kommentaar


                        Kuulge aga ärge siis mängitage Ronaltsi üldse enam, pohh need hattrickid ju.

                        Ja päris hästi paneb see teie kadunud äärekaitsja täna.

                        Kommentaar


                          Granada ei mahuks Eesti liigasse ka ära. Üks koperdas palliga auti. Teine ei oska keskjoonelt palli mängida. Suur skoor tulemas. Jameselt hattrick!
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                            Granada ei mahuks Eesti liigasse ka ära. Üks koperdas palliga auti. Teine ei oska keskjoonelt palli mängida. Suur skoor tulemas. Jameselt hattrick!
                            Loodame, siis saab Ronaldo koguaeg puhkama jätta

                            Kommentaar


                              Algselt postitas NEY Vaata postitust
                              Loodame, siis saab Ronaldo koguaeg puhkama jätta
                              okei liiga palju ennustasin. Teine poolaeg ei löödud ühtegi. Ja James 2, Morata 2
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Mehed said sellise korraliku treeningmängu. Aga kehvemat meeskonda kui see praegune Granada pole selles liigas ammu näinud. Tony Adamsi vahetused olid ka päris normaalsed, juba 16. minutil võeti vist esimese värava olukorras üle mängitud härra (kui õigesti kuulsin, siis mingi 19-aastane säga) välja. Sarnase loogikaga oleks võinud vist kõik mehed välja vahetada. Isegi Ramos messistus nende meeste vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X