320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TRANSFER UPDATE:
    Jätkuvalt pole kindlat allikat kes väidaks, et keegi Realis lahkumas on, kuid arvatavasti otseselt keegi hetkel sellest ka ei mõtle, sest eesmärk on siiski UCL ja Liiga.

    Real Madrid olevat jõudnud kokkuleppele Brasiilia klubiga Flamengoga 45 miljoni euro suuruses üleminekus Brasiila uue tõusva staari Vinicius Júnior (16) osas. Wannabe Neymar? Hetkene Neymar küll rahuldust ei paku, isegi Moratal rohkem väravaid vähesema mänguajaga ja kui ei eksi siis isegi top 1 injury von Bale'il rohkem väravaid.

    Kindlalt võetakse ka mingi väravavaht ära ja nagu öeldud Mbappe ka. Perez on lõpuks välja pugenud urust ja ei osta mingeid galacticoid enam kokku. Siiamaani tundub rahulik suvi Realile rahaliselt tulevat. Ega seal vahet polekski olnud kas transfer ban või mitte. Aga ühes olen kindel, jätkuvalt kedagi ei osteta Marcelole appi ja Coentrao jätkab...
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
      TRANSFER UPDATE:
      Hetkene Neymar küll rahuldust ei paku, isegi Moratal rohkem väravaid vähesema mänguajaga ja kui ei eksi siis isegi top 1 injury von Bale'il rohkem väravaid.

      Aga ühes olen kindel, jätkuvalt kedagi ei osteta Marcelole appi ja Coentrao jätkab...
      Feil klaasjalal pole elusees sama palju väravaid kui Neymaril, naljavend. Neymaril 16 ja Feilil 9.
      Kuid jah, see Junior paistab päris huvitav olevat, noortekoondises möllab päris mõnusalt.

      Coentrao pani ju eile päris hästi, ei näe mõtet kedagi teist asemele tuua ja pealegi teil ju Nacho, kes vajadusel ükskõik keda asendab seal teie kaitseliinikeses.

      Kommentaar


        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
        TRANSFER UPDATE:
        Jätkuvalt pole kindlat allikat kes väidaks, et keegi Realis lahkumas on, kuid arvatavasti otseselt keegi hetkel sellest ka ei mõtle, sest eesmärk on siiski UCL ja Liiga.

        Real Madrid olevat jõudnud kokkuleppele Brasiilia klubiga Flamengoga 45 miljoni euro suuruses üleminekus Brasiila uue tõusva staari Vinicius Júnior (16) osas. Wannabe Neymar? Hetkene Neymar küll rahuldust ei paku, isegi Moratal rohkem väravaid vähesema mänguajaga ja kui ei eksi siis isegi top 1 injury von Bale'il rohkem väravaid.

        Kindlalt võetakse ka mingi väravavaht ära ja nagu öeldud Mbappe ka. Perez on lõpuks välja pugenud urust ja ei osta mingeid galacticoid enam kokku. Siiamaani tundub rahulik suvi Realile rahaliselt tulevat. Ega seal vahet polekski olnud kas transfer ban või mitte. Aga ühes olen kindel, jätkuvalt kedagi ei osteta Marcelole appi ja Coentrao jätkab...
        Ostad Mbappe ja pole galacticod? xD

        Kommentaar


          Nii palju kui mina olen Galactico poliitikast arusaanud siis tähendas see seda, et ostetav mängija on olnud eelnevalt väga atrakttiivne igas mõttes ja juba end sisse töötanud brändina kui nii võib öelda. Ses mõttes MBappe hetkel on küll hea mängija ja hetkel lihtsalt ülikalli hinnaga ja see veel pole galactico. See, et siin suurklubid ülemõistuse hindadega mehi kokku ostavad ,kes on ka olnud lootust andvad ja andekad, see on natuke teine teema. Aga see ka minu arvamus .
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas NEY Vaata postitust
            Feil klaasjalal pole elusees sama palju väravaid kui Neymaril, naljavend. Neymaril 16 ja Feilil 9.
            Kuid jah, see Junior paistab päris huvitav olevat, noortekoondises möllab päris mõnusalt.

            Coentrao pani ju eile päris hästi, ei näe mõtet kedagi teist asemele tuua ja pealegi teil ju Nacho, kes vajadusel ükskõik keda asendab seal teie kaitseliinikeses.
            Siis oli see puhas propaganda mis lugesin, mingi leht tõesti väitis, et Bale'il rohkem
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Mitte kellelegi ei tundu, et 50 mln 16-aastase eest on vähemalt 25-kordselt overpriced?

              Kommentaar


                Algselt postitas R4uno Vaata postitust
                Mitte kellelegi ei tundu, et 50 mln 16-aastase eest on vähemalt 25-kordselt overpriced?
                Mbappe puhul ei ole siin midagi nii väga overpriced.

                Kommentaar


                  Algselt postitas NEY Vaata postitust
                  Mbappe puhul ei ole siin midagi nii väga overpriced.
                  Mbappe pole ka 16-aastane. Jutt käib brasiiliasest.

                  Daily Express: Chelsea saavutas kokkuleppe Reali ründaja Alvaro Morataga suvises üleminekus.

                  Ametliku versiooni Realil ega ka teistelt klubidelt pole tulnud ehk siis ükski neist ei pruugi tegelikult juhtuda. Propaganda on ja jääb.

                  Samuti nagu seegi, on ta tõsi või mitte...Nimelt Theo Hernandez nn olevat läbinud arstliku kontrolli juba..
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                    Mbappe pole ka 16-aastane. Jutt käib brasiiliasest.

                    Samuti nagu seegi, on ta tõsi või mitte...Nimelt Theo Hernandez nn olevat läbinud arstliku kontrolli juba..
                    http://www.90min.com/posts/4975256-f...ve?a_aid=41248
                    Jah, juba läkski sassi, jutt oli sellest Juniorist siiski.
                    Ja see Alavesi kaitsja toomine on mõttetu, on ikkagi olemas Coentrao ja Nacho, kes vajadusel Marcelot asendavad aga üleliigne on mõttetu raiskamine, loodan, et see on ainult kuulujutt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas R4uno Vaata postitust
                      Mitte kellelegi ei tundu, et 50 mln 16-aastase eest on vähemalt 25-kordselt overpriced?
                      Ei, sul on täielikult õigus ( ilmselt teavad seda paljud aga ignoreerivad) Jalgpall on muutunud ammu juba täielikuks rahamasinaks ja mida mina olen alati nimetanud kapitalismiks. Ajad mööduvad, tõsi. Aga mis minu puhul ei muutu, on pall ja see olemus mängust, ma olen alati tahtnud uskuda, et jalgpall ei osteta ära rahaga( fuck perez) aga olles kahejalaga maapeal siis ma ei saa kindlasti mitte väita sulle, et maksta 16 aastase kuti eest 50 miljonit( loe-äriprojekt) on lollus, täielik lollus. Mina kui Reali fänn, ei mõista seda käiku , nagu ma ei mõista ka Ødegaard hinnaklausilt võrreldes reaalsusega. Ma usun reali madridi, kui füüsilist meeskonda, aga mida ei usu on perez&co- fuck them!

                      hala madrid!

                      Kommentaar


                        See "fuck perez" on minu arust äärmiselt lihtsakoeline ja populistlik "vaade". Tasub klubi finantsnäitajad üle vaadata, ega asjata ei olnud klubi 11 aastat järjest jalgpalliklubide hulgas enimteeniv. Kindlasti ei poolda ma paljusid treenerivahetusi jne aga Perez äri teha oskab, kõige halva kõrval oleks minu arust lihtsalt rumal seda mitte arvestada. Perez ei ole ainuke kapitalist jalgpallimaailmas. Viimasel ajal on ostud olnud enam-vähem loogilised ja meeskonda reaalselt tugevdavad.

                        Mis nüüd puutub nende tiinekate ostmisesse, siis ilmselgelt on 40 milli + boonused 16-aastase nolgi eest riskantne summa aga haibi poolest on tegu vist isegi kõvema tegelasega kui Neymar. Igasugu Barcad jms koputavad täpselt samamoodi poisi uksele ja pakuvad sarnaseid summasid. On suur tõenäosus, et ta läbi ei löö. Ning kui lööb, siis on klubi investeering mitmekordselt tagasi teenitud. Me pole Arsenal, et ainult rääkida, kui palju meil raha on. Robinho ka ei löönud läbi aga raha saadi tagasi väikese boonusega isegi. Väga kergekäeliselt ei saa konkurentidel lasta selliseid tegelasi ära osta, hiljem neid omale saada on praktiliselt võimatu. Tänapäeva turg on selline, mis hinnad ja asjad dikteerib. Norrakas tuli oluliselt väiksemate rahade eest ning kuigi tema areng pole loodetud kiirusega toimunud, on poiss endiselt vaid 18-aastane ning potentsiaali on küllaga. Lõppude lõpuks on ju alati tore vaadata, kuidas mõningate klubide toetajad hädaldavad, et Real Madrid kulutab raha (viimastel aastatel väga isegi mitte), mida ta ise teenib.

                        Kommentaar


                          Nõustun RealFaniga ja lisaks veel juurde, et praegu on väga hea aeg tuua noori mängijad. Isegi selliste ulmesummade eest, sest muidu maksaks keegi teine sellise summa ja kui noor kutt läbi lööb võib pärast ainult iseennast süüdistada. Hetkel ei vaja Real nö valmis mängijaid. Ainsa lisaostuna võikski suvel tuua kellegi naturaalse lõhkuva poolkaitsja nagu Casemiro. Aga see tähendaks et keegi, ala James peaks lahkuma, aga viimaste mängude valguses tahaks väga et ta jääks.
                          Mis puutub Theo Hernandezi ostu siis loodan väga, et ta tuleb, Marcelo saab paari päeva pärast 29 ja ega ta igavesti nii mängida ei suuda. Kui Zidane jätkab, küll ta siis sellele noorele mehele ka mänguaega leiab, pr. aegu saab ta Coentraod kasutada nii umbes-täpselt kord kuus.
                          Vinicius Juniori eest 50mil maksta ei ole suurt ulmelisem kui Mbappe eest 100 milli. Noor prantslane on teinud ka ainult ühe hea hooaja, mille põhjal ei ole ka mõistlik mingeid paikapanevaid järeldusi teha. Pigem anda ikka Moratale veel võimalusi, pluss ei tasu veel Bale'i maha kanda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas American Vaata postitust
                            Nõustun RealFaniga ja lisaks veel juurde, et praegu on väga hea aeg tuua noori mängijad. Isegi selliste ulmesummade eest, sest muidu maksaks keegi teine sellise summa ja kui noor kutt läbi lööb võib pärast ainult iseennast süüdistada. Hetkel ei vaja Real nö valmis mängijaid. Ainsa lisaostuna võikski suvel tuua kellegi naturaalse lõhkuva poolkaitsja nagu Casemiro. Aga see tähendaks et keegi, ala James peaks lahkuma, aga viimaste mängude valguses tahaks väga et ta jääks.
                            Mis puutub Theo Hernandezi ostu siis loodan väga, et ta tuleb, Marcelo saab paari päeva pärast 29 ja ega ta igavesti nii mängida ei suuda. Kui Zidane jätkab, küll ta siis sellele noorele mehele ka mänguaega leiab, pr. aegu saab ta Coentraod kasutada nii umbes-täpselt kord kuus.
                            Vinicius Juniori eest 50mil maksta ei ole suurt ulmelisem kui Mbappe eest 100 milli. Noor prantslane on teinud ka ainult ühe hea hooaja, mille põhjal ei ole ka mõistlik mingeid paikapanevaid järeldusi teha. Pigem anda ikka Moratale veel võimalusi, pluss ei tasu veel Bale'i maha kanda.
                            Casemiro kõrvale tuuakse kindlasti Marcos Llorente, kes on Alavesis teinud väga hea hooaja. Theo Hernandez on paljude väljaannete kohaselt tõesti kotis. Coentrao mängud valges särgis on MARCA arvates juba mängitud. Ma olen üsna kindel, et ta pähklite eest kuhugi maha parseldatakse.

                            Morata on päris mitmes intervjuus maininud, et ta tahaks rohkem mängida. Jamesi olukord on üsna keeruline, ühest küljest on ta pea alati rõhutanud oma soovist klubisse jääda, samas nokkimisjärjekorras on ta selgelt Isco järel, kes isegi pole põhimees. Bale'i keegi suure tõenäosusega veel maha ei kanna (eriti arvestades, millised rahanumbrid tema eest välja käidi) aga ilmselgelt ei kanna tema jalad rohkem kui parimal juhul kolmveerand hooaega. Minu arvates võiks rohkem just James paremal äärel möllata aga kui BBC on terve, siis BBC ka alustab.

                            Lisaks, lühike jutt ühest Perezi sigadusest:

                            Fernando Redondo: The Pure Essence of Elegance

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              See "fuck perez" on minu arust äärmiselt lihtsakoeline ja populistlik "vaade". Tasub klubi finantsnäitajad üle vaadata, ega asjata ei olnud klubi 11 aastat järjest jalgpalliklubide hulgas enimteeniv. Kindlasti ei poolda ma paljusid treenerivahetusi jne aga Perez äri teha oskab, kõige halva kõrval oleks minu arust lihtsalt rumal seda mitte arvestada. Perez ei ole ainuke kapitalist jalgpallimaailmas. Viimasel ajal on ostud olnud enam-vähem loogilised ja meeskonda reaalselt tugevdavad.

                              Mis nüüd puutub nende tiinekate ostmisesse, siis ilmselgelt on 40 milli + boonused 16-aastase nolgi eest riskantne summa aga haibi poolest on tegu vist isegi kõvema tegelasega kui Neymar. Igasugu Barcad jms koputavad täpselt samamoodi poisi uksele ja pakuvad sarnaseid summasid. On suur tõenäosus, et ta läbi ei löö. Ning kui lööb, siis on klubi investeering mitmekordselt tagasi teenitud. Me pole Arsenal, et ainult rääkida, kui palju meil raha on. Robinho ka ei löönud läbi aga raha saadi tagasi väikese boonusega isegi. Väga kergekäeliselt ei saa konkurentidel lasta selliseid tegelasi ära osta, hiljem neid omale saada on praktiliselt võimatu. Tänapäeva turg on selline, mis hinnad ja asjad dikteerib. Norrakas tuli oluliselt väiksemate rahade eest ning kuigi tema areng pole loodetud kiirusega toimunud, on poiss endiselt vaid 18-aastane ning potentsiaali on küllaga. Lõppude lõpuks on ju alati tore vaadata, kuidas mõningate klubide toetajad hädaldavad, et Real Madrid kulutab raha (viimastel aastatel väga isegi mitte), mida ta ise teenib.
                              Võibolla on tõesti mu vaade populistlik, võibolla. Aga ma sooviks just näha rohkem castilla tegijaid rohkem platsil, näiteks Hermoso on kindel kaitsetala ja äärmiselt enesekindel tüüp, kes saab ilmselt ammu juba hakkama esinduspundiga ja sellised castilla vendi on paljuski veel kes tooks arvestava kindluse esinduspundile.

                              Kommentaar


                                RM võitis rekordiliselt 7. korda U19 Hispaania karika (Copa de Campeones)

                                Finaalis mängiti Malaga vastu lausa 90 minutit vähemuses!!

                                Treeneriks teenekas ja koloriitne Guti

                                Fábio Coentrão
                                Hay método en su locura

                                Kommentaar

                                Working...
                                X