320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    See oli seljavõit, mu arust Ramosele keskendumine täiesti mõttetu.
    Suured õnnesoovid! Jääb üle vaid kiruda, et superkarikas juba sel aastal Eestisse ei tule :P
    Real vs Manu, Ale coq arenal... see oleks mammu!!! Aga no egas midagi, tuleb vägisi 13 ära punnitada.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Hehe, jälgin laivis Reali tähistusi kuidas Real läheb kas see siis linnavalitsus või kedaiganes ka nad ei külasta aga fännid laulsid päris kõva häälega seda Isco laulu Piquest samalajal kaameramees näitas Perezi naeratust. Kus teemaks Pique, siis järgmine tähtis finaal ongi Supercup, Barcelona vastu. Kumb aga ennem kas UEFA või Spanish.. kes seda teab, ahjaa suvel turniiril mängitakse ka barcaga

      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
        Alati jõuab keegi ette Tulin siia, et postitada kuidas Casemiro soeng maha lastakse ja see Kiko tabeli asi oli ka aga noh ühest te veel siis kuulnud pole, erakordselt ka Ronaldo ajas juuksed maha!! Ramose teemal niipalju, et eks finaalides pannaksegi rohkem tähele siukseid asju kuid tõsiasi on see, et mängu see ei muutnud ning ka teistes meeskonndades k.a Juventus (kes tegi UCL-is see hooaeg kõige rohkem vigu) juhtub seda tihti. Ronaldo hateritele kindlasti asi ei meeldi, sest penaltit pole see mees enam kaua pidanud lööma ning ka nn tap-inne pole viimastes mängudes olnud. Esimesed kolm väravat, Ronaldo, Mandzukic, Casemiro olid suurepärased ning imelised! Ronaldo, Benzema juba instagramis mainisid, et järgmine aasta minnakse järgmise järgi ja 13 tuleb. enesekindlus on suur kuid kas see oli vajalik... James vist ongi läinud, algkooseisus, pingil teda polnud, ning jälgides meediat polnud ta ka täna osadel tähistustel, eks näeb kas Bernabeul näeb, niisiis kõik jälgima Real Madridi appis või facebookis laivi peale kella üheksat kus Bernabeu võtab vastu võitjad! Ehk kuuleb ka siuuuuuuuuu! iHala Madrid! Campeoneees! 12!

        EDIT: James ka ignoneeris zizoud.
        http://real.sport.net/Video/james-ro...ampions_283399
        Rõve on see, et te proovite seda Ramose asja nagu pooleldi aksepteerida, sest te võitsite. Tegelikkuses oli see üks väga väga debiilne lüke ja minu silmis langes ta juba Pepe tasemele. Üleüldiselt on see CLi võit vist sulle rohkem selleks, et teisi maha teha kui et ise nautida

        Kommentaar


          Algselt postitas Eincc Vaata postitust
          Rõve on see, et te proovite seda Ramose asja nagu pooleldi aksepteerida, sest te võitsite. Tegelikkuses oli see üks väga väga debiilne lüke ja minu silmis langes ta juba Pepe tasemele. Üleüldiselt on see CLi võit vist sulle rohkem selleks, et teisi maha teha kui et ise nautida
          Arva sina kuidas tahad, alati jääb sulle midagi ette. Tore, et Ramos on ka sinuarvates Pepe klubis, lisan ka enda poolt Suareze, Neymari, Jordi Alba sinna, ühekoos lõbusam. Tunnista, et oled vihane kuna Real võitis Super Cupi, Klubide MM, La liga, 2x UCL ja Ronaldo EMi. Igati põnevad aastad Reali fännidele ja see pole veel kõik nagu mainisin. Kõigepealt paneme sulle koti pähe kui Portugal võidab suvel Maailmajagude karika, peale seda Barcat nii turniiril kui ka Spanish Supercupis. Siis tuleb Manu ja Mourhino alistada ning hakkab uus ring, tunnen sulle kaasa. CLi võit on mulle kindlasti tähtis ning "haterite" mahategemine on vajalik. Kaua te inute iga hooaeg erinevate asjadega. Ütle üks asi mis Reali fännidele Messi puhul ette on jäänud?. Ronaldo lõi finaalis väravaid ilma penalti, dive, tapin-ita. Deal with it!
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
            Arva sina kuidas tahad, alati jääb sulle midagi ette. Tore, et Ramos on ka sinuarvates Pepe klubis, lisan ka enda poolt Suareze, Neymari, Jordi Alba sinna, ühekoos lõbusam. Tunnista, et oled vihane kuna Real võitis Super Cupi, Klubide MM, La liga, 2x UCL ja Ronaldo EMi. Igati põnevad aastad Reali fännidele ja see pole veel kõik nagu mainisin. Kõigepealt paneme sulle koti pähe kui Portugal võidab suvel Maailmajagude karika, peale seda Barcat nii turniiril kui ka Spanish Supercupis. Siis tuleb Manu ja Mourhino alistada ning hakkab uus ring, tunnen sulle kaasa. CLi võit on mulle kindlasti tähtis ning "haterite" mahategemine on vajalik. Kaua te inute iga hooaeg erinevate asjadega. Ütle üks asi mis Reali fännidele Messi puhul ette on jäänud?. Ronaldo lõi finaalis väravaid ilma penalti, dive, tapin-ita. Deal with it!
            Ausalt öeldes pole absoluutselt vihane, et Real võitis. Pole aega selliste asjade peale mõelda, mine tunne rõõmu võitmise üle, mitte ära tee teisi maha . Mul on täiesti pohhui kes palju väravaid lõi, viskab lihtsalt üle sinu käitumine, kus sa iga võiduga pead teistele tõestama kui kõva poisike sa oled. Ja sellega vastana ka su küsimusele - sa alati võrdled Messiga kõiki ju retard.

            Kommentaar


              Vaatasin eilset Meistrite liiga finaali küllaltki neutraalselt, olles pigem isegi Reali poolt. Seetõttu oli mul hea mängu ja Madridi meeskonna võidu üle hea meel, kuid Sergio Ramose komejant Juan Cuadradoga jättis mulle kogu üritusest mõru maigu.

              Korralik artikkel. Eriti meeldis väide, et selline käitumine ongi põhjuseks miks jalkakauged inimesed peavad seda primadonnade mänguks. Eincc, ei aksepteeri kõik fännid sellist käitumist.

              Kommentaar


                No bljaa üldse ei saa aru kuidas antud Ramose olukord niipaljudele pinda käib? Palun väga, video.

                VIDEOS SELGELT NÄHA, ET ASTUTI RAMOSE JALA PEALE! Seda Eincc julgeb tunnistada aga Jordi Alba sukeldumist Alavesi ja Eibari vastu? Seal ei olnud mitte kedagi läheduses...
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Õnnitlused kutid, õnnitlused!
                  Ma olen hetkel Berliinis ja kui homme koju jõuan, laadin siia videosi/pilte kuidas mina ja mu naine ja üks soomlane nautisid seda 12ndat ikka eriti magusalt ühes kohalikus baaris, pea 100 inimest ja 97 neist juve herod ja siis meie. Ikka eriti magus oli see!

                  Hala Madrid!

                  Kommentaar


                    Hetkel siis esitlus Bernabeul, nagu ma aru sain esitletakse ka jätkuvalt liiga oma samuti ning Marcelo ilmus ka Laliga karikaga, kas see oli lõpuks päris või jätkuvalt koopia.. ei tea. Coentrao puudub sealt. Ronaldo saabumisel nagu kombeks, terve staadion kooris- Siiiiu! Vägev!
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                        Issand kui kahju on temast, fännid vilistavad ja peab veel ise chante ka välja mõtlema enda kohta. Õige champion ei pea ennast reklaamima, aga noh mis teha

                        Kommentaar


                          ära endale liiga tegema hakka, kõik on lõppenud juba

                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eincc Vaata postitust
                            https://www.youtube.com/watch?v=NMlW4pzxr6U

                            Issand kui kahju on temast, fännid vilistavad ja peab veel ise chante ka välja mõtlema enda kohta. Õige champion ei pea ennast reklaamima, aga noh mis teha
                            deem sa oled lollim kui arvasin, venemaa propaganda kanal no tõesõna.. Cristiano tänas fänne ning fännid hakkasid hõikama Cristianole 5 ballondor, peale seda hakkas ka Cristiano seda laulma. Mingit vilistamist seal polnud, kuula video uuesti üle ja keskendu.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Järgmisel hooajal siis: pre-season mängud (23 juuli- Manchester United, 26 juuli- Manchester City, 29.juuli FC Barcelona) ehk siis Manu ja Barcaga tuleb lisaks SuperCup finaalidele kohe mitu mängu. 8.August peaks olema UEFA SuperCup finaal Manuga.
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Ka siin on teema, Jamesi, Pepe, Lucase puudumisest koosseisus ning Coentrao puudumine pidustustelt. Huvitav kuhu ta jäi Kas tõesti arvas, et kuna UCLis mänguaega ei saanud siis parem on mitte ilmuda?


                                Kas tõesti need kaks on lahkumas?
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X