320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kollektiivsed kalad on palju suurem probleem kui see, kui ühel mehel ei ole värava ees õnne.
    Mängu jooksul ikka juhtub olukordi, kus kellestki mängitakse läbi, keegi jääb oma positsioonile hiljaks jne. Teinekord ei jõua abi õigel ajal kohale või jääb abi andja enda mees vabaks. Kui kedagi tahta konkreetselt vastutusele võtta esimese värava eest, siis see võiks olla Carvajal, aga ka teised mehed ei suutnud ebasoodsat olukorda ära klaarida. Lisaks sellele on elu näidanud, et meie meestel kipub vastaste markeerimine teine kord ära ununema, kui liigselt jälgitakse palli. Ma ei ole näinud, et ükski treener seda välja juurida oleks suutnud. Ma ei ütleks, et see on liiga suur probleem, kuid eks see ole üks asjadest, mis meeskonnaga paratamatult kaasas käivad (näiteks Sergio Ramose impulsiivsus, Marcelo lonkiv samm olukorras, kus taga põleb jne). Ma ei süüdistaks täna punktide kaotuses kaitsjaid - ega vist ei ole ühtegi meeskonda, kes ühtegi väravat sisse ei lase. Teises väljaku otsas loodi aga kordades rohkem võimalusi.

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kui mängija võitleb, pingutab ja annab endast kõik, kuid asi ei tule välja, siis ei ole ühtegi põhjust, miks peaks teda hurjutama. Jah, Benzema oleks võinud ja oleks pidanud mängu ära otsustama, aga täna seisis Neto võimsalt ees ja tõesti ka Benz ise eksis ebatavalistest kohtadest, ent see on kõik osa jalgpallist. Mitte keegi ei ole eksimatu. Selliseid asju juhtub ja sellega tuleb lihtsalt leppida, mitte klubi sangareid hakata lambist maha tampima, et küll on ikka kaigas ja mida iganes veel. Viimane on madalat teed minek.
    Benzema viimased umbes poolteist aastat on suures osas olnud klubi ambitsioonidele mitte vastavad (vähemalt selline oleks minu hinnang). See ei tee kõiki tema löödud väravaid olematuks, kaugel sellest. Aga ühel hetkel tuleb mõelda, kas tema produktiivsus on regulaarselt piisavalt kõrgel tasemel. Kui ei ole, siis ma ei näe põhjust, miks ei tohiks asjadest rääkida nii nagu nad on. Kui Benzema on teatud mängus "kaigas" (mida ta täna/eile kahtlemata oli), ning keegi ka seda väljendab, siis see ei tähenda automaatselt, et kõik tema väravad ja asjad on unustatud. Ma ei võtaks liiga tõsiselt ka mängujärgseid objektiivsest vähe kriitilisemaid hinnangud - järelikult pakub jalgpall, klubi ja muu asjasse puutuv inimestele mingeid emotsioone. Iseasi, kas kõike seda peaks kohe siia tulema postitama.

    Benzema olukord on vähemasti minu jaoks kergelt frustreeriv. Zidane'i jaoks on tegu asendamatu mehega. Isegi siis, kui tema esitused kahvatusid Morata omade ees, alustas ta vist kõigis prioriteetsetes mängudes (välja arvatud umbes üks mäng). Ka vahetult peale vigastusest taastumist, kui vormi ollagi polnud. Lisame veel asjaolu, et Morata on/oli läbi ja lõhki "oma jope". Oleks pisut veider, kui selline situatsioon ei tekitaks küsimusi klubi tegemistest tõeliselt huvitatud isikul. Nüüd aga on Morata läinud, Benzemal puudub see viimanegi konkurents. Klubi ambitsioone ja rahalist võimekust arvestades on fännide soov näha pisut enamat minu arvates põhjendatud.

    Seega, kui kuskilt otsida põhjuseid, miks need punktid kaduma läksid (iseenesest pole suures plaanis katki midagi), siis võime ju suusoojaks öelda, et võidame ja kaotame koos aga reaalsuses oli selgelt suurim puudujääk #9 kohutav tegutsemine värava ees.

    Kommentaar


      Saan aru kui on jäänud vale mulje. San Ikerit ja kõiki ma olen alati austanud, eksimine on inimlik, aga see mida teeb Benzema.. seda on minu arust viimasel ajal natuke liiga palju ja ta mäng ei vasta ootustele.

      Kasper, kas sa ise oleksid tõesti samuti müünud Morata ja jätnud Benzema? - Selle küsimuse tahaks küsida Pereze käest, et nahui oli vaja müüa noorem ja talendikam ründaja ja jätta vanem ründaja kes okei võibolla on jätnud oma hinge Madridi, aga nüüd oleks aeg uue mehe jaoks kes lausa akadeemiast tulnud või panen ma mööda kuskilt praegu?

      Kommentaar


        Benzema produktiivsus väljakul on viimasel pooleteisel aastal täiesti tipus olnud. Ta on täiesti võtmetähtsusega mängija Realis. Tema ja Morata on väga erinevad mängijatüübid ja seepärast ka Morata läks. Kuigi Benzema on ründaja, ei ole Realis tema esimeseks ülesandeks väravate löömine. Nii veidralt kui see ka ei kõla, siis nii see on. Real on aastaid löönud igal hooajal üle 100 värava. Nii väga kui seda ka ei tahaks, siis kahe 40+ värava lööva tüübi ühes meeskonnas omamine on pea võimatu. Nii lihtsalt on.

        Benzema on meeletu musta töö tegija, kaitsefaasis on ta hea pressingu tegija, ründefaasis paneb ta rünnaku jooksma, tõmbab kaitse lahti ja loob sellega teistele võimalusi. Selle kohta, et ta ründaja on, on ta üks parimaid meeskonnamängijaid oma positsioonil. Morata on loomult isekas nagu Ronaldo, Benzema mitte ja seepärast Zidane teda eelistabki. Tiim peab alati tasakaalus olema.

        Fännide jaoks võibki jääda mulje, et mis kuradi ründaja see Benzema on, et lööb aastas ainult 20 väravat, aga treenerite ja mängu süvitsi vaatavate ekspertide jaoks on ta tänu oma teistele kvaliteetidele absoluutne tipp.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Mida saab teha Zidane, et Benzema sisse ei löö? MAHA SAAB MÜÜA..
          niipalju saab teha, et vahetab mehe mängus välja.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Kondogbia asked if Real Madrid were missing the best and his reply was "I do not know Messi plays for Real Madrid."
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Fännide jaoks võibki jääda mulje, et mis kuradi ründaja see Benzema on, et lööb aastas ainult 20 väravat, aga treenerite ja mängu süvitsi vaatavate ekspertide jaoks on ta tänu oma teistele kvaliteetidele absoluutne tipp.
              Igavene lahing tuuleveskitega.. saab ühele selgeks, tuleb järgmine
              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Mõtlesin, et teen natuke nalja aga ilmselt mitte väga edukat, viide on ühele teisele foorumi alateemale, kus ka sarnaselt mitte kõige kehvemate tulemuste puhul päid, jalgu ja muid asju nõuti.
                Benzema puhul ma ka nagu olen Kasperiga rohkem nõus ja pigem ütlen, et Bale oli eile rohkem puu mõnes mõttes. Ma ikka lootsin, et Bale võtab ikka rohkem enda peale mängu aga juu siis nägi mida Marco tegi ja võttis vähe kergemalt, koondise eest on mees nagu rohkem "põlenud".
                Kova mängu lülitumine oli ka väga pro loodame , et Isco neelab alla vahetuse ja saab aru ,mille pärast selline vangerdus.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Mm sessuhtes, kohati on Kaspari jutus tõde aga kohati mitte, ole sa Ronaldo, Benzema, Casillas, Messi, Valdes, Buffon vms aga ajad muutuvad, inimesed vananevad ja kedagi ei saa maailma parimas meeskonnas hoida eriti ründajana tänu vanadele tegemistele. Benzema aeg on selles meeskonnas läbi. Eks neid aastaid ole ka olnud, Benzemale istuks PSG või mõni Itaalia klubi. Ehk Higuani kõrvale? Eks nad viimasel ajal samamoodi ebaõnnestuvad. Niipalju kui mina olen aru saanud siis ei ole kohe üldse nii, et treener vajab Benzemad taktikaliselt, Zizou lihtsalt hoiab enda kaasmaalast, selle pressingu osas, niipalju kui mina olen mänge vaatanud (3-4 hooaega juba järjest kõik mängud) anna andeks Kaspar, aga enamus ajast passib seal niisama nagu Ronaldogi kohapeal. Kui motivatsiooni leiab siis paar tiiru teeb muud ei midagi.

                  Bale'ist
                  Zidane: ''Gareth is Gareth. We will keep working, and keep counting on Gareth, like all the others. I hope Asensio keeps going like this, but it does not affect Gareth, Gareth had his chances to score today, it didn't happen. But this is football, I cannot reproach my players, just the opposite"
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar




                    2:40 minut, no kuidas?
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                      niipalju kui mina olen mänge vaatanud (3-4 hooaega juba järjest kõik mängud)
                      Kui puude taga metsa nägema ei hakka, siis võid kasvõi surmani vahtida jalgpalli, midagi aru saamata.

                      Algselt postitas maanus Vaata postitust
                      Kova mängu lülitumine oli ka väga pro loodame , et Isco neelab alla vahetuse ja saab aru ,mille pärast selline vangerdus.
                      Isco olla roopimise äärel peapöörituse käes vaevelnud. Usun, et välja vahetamise vastu polnud tal tõesti midagi.
                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust


                        2:40 minut, no kuidas?
                        2:40 minuti peal tähistasin kusjuures 2 sekundit juba väravat.. ja siis sain alles aru et pall möödas..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Faraday Vaata postitust
                          Kui puude taga metsa nägema ei hakka, siis võid kasvõi surmani vahtida jalgpalli, midagi aru saamata.
                          Paremini polekski vist saanud sellele voni jutule vastata.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Miks ta lasi Alvaro Moratal minna? Sellest ma ei saa aru. Nendes matšides,kus ta reali eest kasvõi vahetusest sisse sai jättis ikka kõva jälje.

                            Kommentaar


                              Vaatasin selle Benzi video ära ja võin öelda et vähemalt 3 olukorda võiks sealt kustutada. 1 olukord sulus, teine teeb ta vea ja kolmanda tõrjus goalkeeper!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X