320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas ek


    pean siinkohal märkima et Raul ja Owen on platsil nii erinevate ülesannetega et neid üks-ühele lihtsalt ei ole võimalik välja vahetada või eelistada mängu muud asetust muutmata
    siin on korduvalt ka puudutatud Rauli vormi. kui ikka vorm on sitt siis mis vahet seal on mis ülesanded mehel platsil on, mõnikord võiks ju ta ka pingilt alustada. ükski mängija pole asendamatu! ja miskipärast on mehe esitused CL-s hoopis teist masti kui liigas.

    lihtsalt mida ma tahan öelda on see et kõigi 4 ründaja mängukvaliteedi vahe ei ole nii suur et kaks peaksid koguaeg alustama ja kaks koguaeg pinki nühkima. samas karikas vist ongi moro-owen põhiründepaar, vähemalt seal neil on mänguaeg kindlustatud, ehk RM läheb seal seekord võiduka lõpuni kah

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas realmadridfan
      Aga sel hooajal on ta palju paremini mänginud, nii et ma ei näe põhjust.
      CL-s on ta jah miskipärast hoopis teisest puust kui liigas. liigas on tal vist 1 värav, aga CL-s juba 4 kui ma ei eksi.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas erts


        Algselt postitas realmadridfan
        Aga sel hooajal on ta palju paremini mänginud, nii et ma ei näe põhjust.
        CL-s on ta jah miskipärast hoopis teisest puust kui liigas. liigas on tal vist 1 värav, aga CL-s juba 4 kui ma ei eksi.
        primeras peaks siiski kaks olema

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          uploadisin ühe robinho muuvi kui keegi näha soovib.link
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas Loca


            Algselt postitas erts


            Algselt postitas realmadridfan
            Aga sel hooajal on ta palju paremini mänginud, nii et ma ei näe põhjust.
            CL-s on ta jah miskipärast hoopis teisest puust kui liigas. liigas on tal vist 1 värav, aga CL-s juba 4 kui ma ei eksi.
            primeras peaks siiski kaks olema
            Jah, Bilbao ja Albacete vastu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              tänane koosseis? (soccernet.com andmetel)

              Casillas, Salgado, Samuel, Pavon, Raul Bravo, Beckham, Celades, Javi Garcia, Solari, Owen, Ronaldo

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                siiski noort Garciat veel ei usaldatud ja Helguera mängib koos Celadesega keskpoolikus.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  0:0 siis.
                  Ja kellel olid paremad võimalused võita?
                  Mina ütleks,et Villarealil.
                  male

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas NeverWalkAlone


                    0:0 siis.
                    Ja kellel olid paremad võimalused võita?
                    Mina ütleks,et Villarealil.
                    Õigesti ütled ka.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      kuidagi heitlik ikka see vorm..kord taotakse vastasel puur palle täis- nii oma 5-6 tükki, samas järgmine mäng jälle ollakse kuival ja vat et pähe veel ei saada
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        täiesti selgelt oli näha, et treener tahtis rohem mänguaega anda neile, kes seda harilikult vähem saavad. Platsil ei käinud Carlos, Figo, Raul, Zidane, Guti. Tõsi ma ei tea, kas ja kes neist vigastatud on. Välja vahetati kõige pealt Beckham ja Ronaldo ning siis ka Solari. . Vahetusest sekkunud Garcia näitas ennast heast külest, samuti pole ma Celadeselt veel nii head mängu näinud kui eile. Tõsi esimene poolaeg tuli tal kõvasti paremini välja.
                        Aga jah - barca libises teist jälle 2 p võrra kaugemale.
                        minge Kingissepa praami peale

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas vanRooney


                          täiesti selgelt oli näha, et treener tahtis rohem mänguaega anda neile, kes seda harilikult vähem saavad. Platsil ei käinud Carlos, Figo, Raul, Zidane, Guti. Tõsi ma ei tea, kas ja kes neist vigastatud on. Välja vahetati kõige pealt Beckham ja Ronaldo ning siis ka Solari..
                          figo ja guti pidid kaartide tõttu mängu vahele jätma, zz seljavigastuse tõttu. raul ja rc said lihtsalt puhkust, samuti vahetas gr 65\' välja becksi ja roni, seega ilmselt võetakse (ja õige kah!) kolmapäevast \"do or die\" mängu Romaga üsna tõsiselt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Mis koosseisu siis homme Roma vastu platsile meil jooksmas näha tahaks ?

                            Arutagem härrased, siinkohal minu valik:

                            --------------------------------------Casillas ------------------------------


                            --------------------------Salgado - Woodgate - Pavón----------------------------


                            ---------------------Helguera - Celades - Solari - Beckham--------------------------------


                            --------------------------------Raul - Owen -------------------------------------------

                            ----------------------------------Ronaldo---------------------------------------------


                            Igatahes vajame me võitu, seepärast selline ründav koosseis kaa, mitte noh, et selline just tuleb ka homme Olimpico Staadionil Roomas, aga noh, ma nagu eelistaks ja sooviks väga väga ise sellise koosseisu näha

                            Vahetusest äkki tooks sisse ka Walter Samueli ja Álvaro Mejíat.

                            Pistkem seega homme Roma kotti !

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Misasja?? RM ja 3 kaitsjat? Never. Siis löödaks kohe puur täis. Formatsiooniks jääb ikka vana hea 4-4-2 ja algrivistusse ennistatakse kõik staarid. Helguerat parempoolikus tahaks küll näha Ja Woodglass on ju vigane ikka, ega talle vahepeal puujalga alla pole pandud!??

                              Mõnel staaril olevat pisivigastused, niiet väiksed muudatused võivad tulla, aga kui kõik terved, siis jookseb Realil Merda vastu platsile vana hea koosseis:

                              -----------------------Casillas-----------------------
                              Michel--------Sammy--------Helguera----------RC
                              -------------------------Guti------------------------
                              -------Beckham---------ZZ--------------Figo------
                              ------------------------------Raul--------------------
                              --------------------Ronaldo-------------------------


                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas erts


                                Misasja?? RM ja 3 kaitsjat? Never. Siis löödaks kohe puur täis. Formatsiooniks jääb ikka vana hea 4-4-2 ja algrivistusse ennistatakse kõik staarid. Helguerat parempoolikus tahaks küll näha Ja Woodglass on ju vigane ikka, ega talle vahepeal puujalga alla pole pandud!??

                                Mõnel staaril olevat pisivigastused, niiet väiksed muudatused võivad tulla, aga kui kõik terved, siis jookseb Realil Merda vastu platsile vana hea koosseis:

                                -----------------------Casillas-----------------------
                                Michel--------Sammy--------Helguera----------RC
                                -------------------------Guti------------------------
                                -------Beckham---------ZZ--------------Figo------
                                ------------------------------Raul--------------------
                                --------------------Ronaldo-------------------------


                                No tähendab, selle vana hea 4-4-2 formatsiooniga nagu sa ütled saab Real tänavu suht peksa, et nagu aeg oleks ammu vaadata taktikaliste muutuste poole...suuname jõud ette ja kes rohkem lööb, võidabki!!! Ja ütle vastane, kes ootab Helguerat paremas ääres pelamas, ega oota ju küll, üllatusmoment missugune

                                Kas pole imeline plaan ?


                                PS! Homme paneme Rooma kotti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X