320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nostradamus nah.

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Juhtub.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
      Ja keegi asjatundja palun selgita ära miks mäng lisaajale ei läinud? Ma olin kuni lõpuvileni selles kindel ja kui kommentaatorid ütlesid Leganes tegi ajalugu...
      Ma olen alati arvanud, et osade reali fännide jaoks on jalgpall müsteerium nagu ruubikukuubik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Ma olen alati arvanud, et osade reali fännide jaoks on jalgpall müsteerium nagu ruubikukuubik.
        Pigem on tegu äkki väga noore fänniga,kes pole veel kursis kõigi reeglitega... Mulle tundub nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
          Juhtub.
          Üks Reali fänn kirjutab Atletico teemasse nii. Peaks siia ka siis postitama. Naljamehed ikka.
          ..ja nii ongi

          Kommentaar


            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
            Üks Reali fänn kirjutab Atletico teemasse nii. Peaks siia ka siis postitama. Naljamehed ikka.
            Patenditasud on päris kõrged tänapäeval.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Zidane: "we played well, had this been another day we might've scored in the final minutes. We don't deserve this because everyone performed like I wanted them to."
              Wenger, sina või?

              Kommentaar


                Ärge mossitage meeskonnakaaslased. Ärge mossitage Madristad. Meil on veel palju lahinguid võita.

                Ronaldo Instagramis
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Varasemalt sai midagigi uskuda, nüüd aga ei tea midagi kes kuhu järgmiseks hooajaks maandub.

                  Toni Kroos is considering to leave Real Madrid in the summer. Real Madrid have started looking for a replacement and one would be Pjanic.

                  Lisaks on olnud ka jutte, et PSG lubab Neymaril minna suvel Reali kui mees aitab PSG-l meistriteliigas edu saavutada. Nüüd aga, et edu saavutada tuletan meelde, tuleb võita justnimelt hetkest meistrit ja lausa 2kordset. Realil võimalus minna skeemiga kaasa või siis minna 3nda tiitli järgi.
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Minna skeemiga kaasa? Kaotada meelega PSG'le?
                    Sa oled ikka uskumatu.

                    Kommentaar


                      Olen täiesti veendunud, et PSG vastu Real näitab jälle oma õiget taset, nagu alati meistrite liigas tehtud on ja Richard, Sa oled lihtsalt veidi rumal

                      Vamos!

                      Kommentaar


                        Huvitav,kui täna ka aia taha läheb mäng,kas Zidanei näeb üldse PSG vastu treenerina.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Toni Kroos is considering to leave Real Madrid in the summer. Real Madrid have started looking for a replacement and one would be Pjanic.

                          Lisaks on olnud ka jutte, et PSG lubab Neymaril minna suvel Reali kui mees aitab PSG-l meistriteliigas edu saavutada. Nüüd aga, et edu saavutada tuletan meelde, tuleb võita justnimelt hetkest meistrit ja lausa 2kordset. Realil võimalus minna skeemiga kaasa või siis minna 3nda tiitli järgi.
                          kui minna lauta kullajahile siis ei saagi sõelale jääda midagi peale vahva kujuga pasajunnide..
                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Läheb aega mõned aastad ja saab ehk ka Richardist asja, kui just mõni teine klubi mitmel aastal järjest CLi võitma ei hakka ja Richardit enda rüppe ei kutsu. Usutavasti oleme me kõik arenemisvõimelised. Aga näe, miski ElNino9 võtab endiselt teda tõsiselt. Ime, et Linnupojukesega igal võimalusel ei vaidle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                              Realil võimalus minna skeemiga kaasa või siis minna 3nda tiitli järgi.
                              Midagi nii jaburat annab ikka välja mõelda.

                              Kommentaar


                                Tuleb rõõmsalt tõdeda, et Eesti kohtunikud on ikka väga asjalikud, kui neid Hispaania omadega võrrelda. Meil on muidugi mäng aeglasem, seega ka lihtsam vilistada.

                                Kui Real juba teise penalti sai, siis oleks ka Valencia pidanud esimese saama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X