320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Võib juu olla ebameeldiv aga kui sa ostad Kane, Hazard või Neymar siis paku, kelle särk kõige rohkem müüma hakkab , ehk siis kergelt kõlab loogilisena see vahetus staarmängijate vahel, juhul kui mõlemal (nii Real kui PSG) ebaõnnestub ML (ala PSG näiteks küll võidab selle paari aga järgmises on jälle kellad, Realil vist alla võidu on nii ehk naa ebaõnnestumine) .
    Ja suurem osa fänne ilmselt ei pea seda isegi imelikuks ,kuna on see hooaeg näidanud, et "kodusedtalendid vol.2 " ei ole tööle hakanud nii nagu loodetud.
    Neymar läheb sinna, kus kõige rohkem raha pakutakse. PSG-s makstakse talle vist rohkem kui Ronaldole, Bale'ile ja Ramosele kokku. Ma millegi pärast kahtlen, et Florentino talle veel rohkem maksta tahaks.

    "Kodused talendid vol. 2" pole tõepoolest just kuigi hästi õnnestunud, aga minu arust on siin peamiseks põhjuseks Zidane. Natuke ebaõiglane on nende kvaliteeti selle hooaja põhjal hinnata. Meeskond tervikuna on üsna hädine ning platsile saavad nad (Llorente, Ceballos peamiselt) ainult mingisuguste Fuenlabradade vastu mängudes, milleks match prep kui selline nagunii paistab puuduvat. Raske on niimoodi mingisugust positiivset muljet jätta, kuigi Ceballosel see ühel korral Alavesi vastu õnnestus - järgmise ~kuu jooksul sai täpselt 8 minutit mänguaega. Kui Sa võrdled seda Asensio olukorraga eelmisel hooajal, siis on minu arust Zidane teinud kõik selleks, et noortel meestel oleks võimalikult raske end positiivsest küljest näidata. Eelmisel hooajal esinesid mõlemad oma klubides vägagi korralikult, ma ei usu, et nad on järsku oma oskused minetanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Võib juu olla ebameeldiv aga kui sa ostad Kane, Hazard või Neymar siis paku, kelle särk kõige rohkem müüma hakkab , ehk siis kergelt kõlab loogilisena see vahetus staarmängijate vahel, juhul kui mõlemal (nii Real kui PSG) ebaõnnestub ML (ala PSG näiteks küll võidab selle paari aga järgmises on jälle kellad, Realil vist alla võidu on nii ehk naa ebaõnnestumine) .
      Ja suurem osa fänne ilmselt ei pea seda isegi imelikuks ,kuna on see hooaeg näidanud, et "kodusedtalendid vol.2 " ei ole tööle hakanud nii nagu loodetud.
      Ma päris täpselt ei saa aru sellest jutust, aga ma tõsiselt tahaks näha, kuidas Perez kavatseb PSG gaasišeigilt Neymari kätte saada. marca jms võivad ju uskuda, u nagu seda, et ronaldo on kõigi aegade parim. Ain't gonna happen, vähemasti mitte enne, kui Kataris pole toimunud araabia kevadet või gaas seal otsa ei saa.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Ma lihtsalt ei tahtnud nii igavat lauset panna nagu raha loeb. See ei tähenda, et see minu seisukoht oleks .
        Või noh kuskil seal vahepeal, päris ilma kulla ja särata ka ei saa.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Nonii, Zidanel 7 kaotust ja 8 karikat!


          Mis see seis nüüd on?

          (tegelikult oli 24. augustil 2017. 7 kaotust ja 7 karikat, Navas luges mingi mõttetu asja sisse)

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Ma lihtsalt ei tahtnud nii igavat lauset panna nagu raha loeb. See ei tähenda, et see minu seisukoht oleks .
            Või noh kuskil seal vahepeal, päris ilma kulla ja särata ka ei saa.
            Selles asi ongi, et PSGle ei loe.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Mis see seis nüüd on?

              (tegelikult oli 24. augustil 2018. 7 kaotust ja 7 karikat, Navas luges mingi mõttetu asja sisse)
              Tegeled ettenägemisega? Praegu ju alles jaanuari lõpp 2018. Aga lisandus klubide MM-tiitel.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Tegeled ettenägemisega? Praegu ju alles jaanuari lõpp 2018. Aga lisandus klubide MM-tiitel.
                Automaatkorrektsiooniga tekkinud viga parandatud. Küsimuse sisu jäi samaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Devil Vaata postitust
                  Mis see seis nüüd on?
                  Julgen pakkuda et 13 kaotust ja 8 karikat.
                  Fábio Coentrão
                  Hay método en su locura

                  Kommentaar


                    Tere tulemast Reali, Icardi? Igaljuhul Moratast parem pole ja 100mil+Kovacic on tema eest ehk palju. Turul on teisi parimaid ka saadaval.
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                      Tere tulemast Reali, Icardi? Igaljuhul Moratast parem pole ja 100mil+Kovacic on tema eest ehk palju. Turul on teisi parimaid ka saadaval.
                      Oot, see on mingi troll?

                      Icardi viimased 3 ja pool hooaega. 22 - 16 - 24 - 18 väravat
                      Morata viimased 3 ja pool hooaega. 8 - 7 - 15 - 10 väravat

                      Sealjuures on Icardi tsipa noorem ja mänginud Interis, kus tal teotus on viimastel aastatel olnud sisuliselt nullilähedane. Mille poolest ta Moratast parem pole? Ja kes need paremad turul saadavad ründajad on? Ma julgeks küll öelda, et Icardi on hetkel parim saadaolev alla 30-aastane ründaja*.

                      * Kui sa just pole mingi "kuskil on 19-aastane äge vend, kes äkki hakkab kunagi paugutama" koolkonna fänn, kes mingit hüpoteetilist potentsiaali väärtustab rohkem kui stabiilset paugutamist. (eeldus ka, et Kane pole nö saadaval ründaja)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Oot, see on mingi troll?

                        Icardi viimased 3 ja pool hooaega. 22 - 16 - 24 - 18 väravat
                        Morata viimased 3 ja pool hooaega. 8 - 7 - 15 - 10 väravat

                        Sealjuures on Icardi tsipa noorem ja mänginud Interis, kus tal teotus on viimastel aastatel olnud sisuliselt nullilähedane. Mille poolest ta Moratast parem pole? Ja kes need paremad turul saadavad ründajad on? Ma julgeks küll öelda, et Icardi on hetkel parim saadaolev alla 30-aastane ründaja*.
                        Icardi on kõigest 1a noorem mis jalgpallis ei tähenda midagi. Icardi on staabilselt mänginud ühe klubi eest alates 2013a samas kui Morata on Real-Juve-Real-Chelsea. ära saa valesti aru, et Icardi nüüd sitt oleks, kindlasti mitte aga Hispaania liigas ja Reali särgis oleks resultatiivsem pigem Morata kui Icardi. Nagu sa ka ise just tõid välja siis Morata lõi kõige rohkem(15) väravat just nimelt Itaalia liigas, olgugi, et enamus olid meistriteliigas ja seda tugevate (Borussia, Barca, Reali) vastu siis siiski ilmselgelt Hispaania liiga ja Itaalia liiga vahe on selge. Väike märkus ka, et Icardi leping kehtib 2021a suveni interiga. pikendas 2016a. Stabiilsusest mainid siis mark my words Icardi kukuks Realis läbi ja ebaõnnestumise korral Benzema võitleb koha eest. minu põhilisem point on see et, aja jooksul on käinud nii palju kuulujutte Reali teemal nii Neymari, Mbappe, Kane, Aubameyangi, Hazardi, DeGea teemal ja selle kõigelõpuks tuuakse hoopis 100milliga Icardi? üks vaat, et kõige kehvem variant.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Icardi viimased 3 ja pool hooaega. 22 - 16 - 24 - 18 väravat
                          Morata viimased 3 ja pool hooaega. 8 - 7 - 15 - 10 väravat
                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          Ära saa valesti aru, et Icardi nüüd sitt oleks, kindlasti mitte aga Hispaania liigas ja Reali särgis oleks resultatiivsem pigem Morata kui Icardi. Nagu sa ka ise just tõid välja siis Morata lõi kõige rohkem(15) väravat just nimelt Itaalia liigas, olgugi, et enamus olid meistriteliigas ja seda tugevate (Borussia, Barca, Reali) vastu siis siiski ilmselgelt Hispaania liiga ja Itaalia liiga vahe on selge.
                          Eem...Morata lõi Itaalia liigas need 7 ja 8. Hispaanias lõi ainsal hooajal selle 15. Aga ei hakka väitlema. Ju näitavad löödud väravad ära, et kus on keeruline ja kus olematu tasemega naljaliiga.

                          Huvi pärast. Oled sa üldse Icardi mänge näinud? Täielik killer kastis. Millest see arvamus, et "Icardi kukuks Realis läbi". Minu meelest on Icardi kordades rohkem ründaja kui Morata seda oli ja on.*

                          *seda kontekstis, kus mul Morata vastu on siiani jõhker respekt ja mulle ta Juventuses täitsa meeldis ning Icardi on persoonina jalgpallimaailma üks suuremaid munne.

                          Kommentaar


                            Puht remargi korras mainin ära, et selle “100 miljonit + Kovacic” jutu lasi liikvelelaskjat (Leandro Montoyat) ei ole päriselt olemaski, vaid tegemist on Atleti poolehoidjate poolt tehtud feik Twitteri konto ja banteriga*.

                            Odava mainega El Chiringuito (jalgpallišou, mis keskendub peamiselt Reali teemadele, aga jõuab kahjuks ka massideni) korjas muidugi uudise üles ja asi kogus sellega tuure. Tore (ja samas ka õudne) oli muidugi see, et selle jutu refereerimisel viidati El Chiringuitos Leandro Montoyale kui “kõrgelt respekteeritud Argentiina jalgpalliajakirjanikule” (sic).

                            Job well done.

                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Icardi oleks liiga PR disaster Reali jaoks
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                                Puht remargi korras mainin ära, et selle “100 miljonit + Kovacic” jutu lasi liikvelelaskjat (Leandro Montoyat) ei ole päriselt olemaski, vaid tegemist on Atleti poolehoidjate poolt tehtud feik Twitteri konto ja banteriga*.

                                Odava mainega El Chiringuito (jalgpallišou, mis keskendub peamiselt Reali teemadele, aga jõuab kahjuks ka massideni) korjas muidugi uudise üles ja asi kogus sellega tuure. Tore (ja samas ka õudne) oli muidugi see, et selle jutu refereerimisel viidati El Chiringuitos Leandro Montoyale kui “kõrgelt respekteeritud Argentiina jalgpalliajakirjanikule” (sic).

                                Job well done.

                                Ligga hea rubriiki. ja siin tehakse tõsimeeli muidugi tekstimüüri. Hästi trollitud.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X