320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõenäoliselt on see "Leandro Montoya" tõsiselt võetavam kui Richard ise aga ikka leidub üks kodanik, kes Richardi "trollimist" mingisuguseks saavutuseks peab. Muu on ju sisuliselt vaidlus teemal Morata vs Icardi. Aga noh, mis kellelgi vere vardasse ajab...

    Zidane on korduvalt öelnud, et jaanuaris kedagi ei tooda. Isegi Kepa tehingule tõmbas väidetavalt käsipiduri peale. Ma ei näe põhjust, miks siin reaalselt peaks midagi muutuma. Kordan seda sama vana plaati ka, et Zidane on Benzemaga kuni surmani ning tõenäoliselt ei toodagi talle asendust või konkurenti vähemalt seni, kuni pukis on Zidane.

    Icardi vs Morata võrdlus puhtalt löödud väravate põhjal tundub juba eos arulage. Ma pole kindel, kuidas on lood terve selle kolme ja poole hooajaga, aga vähemasti sellel Reali hooajal lõi Morata oma väravad üsna napi mänguajaga. Pole eriti näinud Icardit aktsioonis aga ma ei usu, et nende tasemevahe just väga suur on.

    10 väravat ja 4 söötu liigas 1522 minutiga võrdluses siis Icardi 18 värava ja ühe sööduga 1945 minuti jooksul ei tundu just väga suure erinevusena. Statistika järgi on ka üsna lihtne järeldada, et Morata panustab kaitsesse oluliselt rohkem kui Icardi. Meeste ja meeskondade vorm jms on muidugi subjektiivne ning selle põhjal võib statistikat igaüks vastavalt oma molli järgi painutada.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Tõenäoliselt on see "Leandro Montoya" tõsiselt võetavam kui Richard ise aga ikka leidub üks kodanik, kes Richardi "trollimist" mingisuguseks saavutuseks peab. Muu on ju sisuliselt vaidlus teemal Morata vs Icardi. Aga noh, mis kellelgi vere vardasse ajab...

      Zidane on korduvalt öelnud, et jaanuaris kedagi ei tooda. Isegi Kepa tehingule tõmbas väidetavalt käsipiduri peale. Ma ei näe põhjust, miks siin reaalselt peaks midagi muutuma. Kordan seda sama vana plaati ka, et Zidane on Benzemaga kuni surmani ning tõenäoliselt ei toodagi talle asendust või konkurenti vähemalt seni, kuni pukis on Zidane.

      Icardi vs Morata võrdlus puhtalt löödud väravate põhjal tundub juba eos arulage. Ma pole kindel, kuidas on lood terve selle kolme ja poole hooajaga, aga vähemasti sellel Reali hooajal lõi Morata oma väravad üsna napi mänguajaga. Pole eriti näinud Icardit aktsioonis aga ma ei usu, et nende tasemevahe just väga suur on.

      10 väravat ja 4 söötu liigas 1522 minutiga võrdluses siis Icardi 18 värava ja ühe sööduga 1945 minuti jooksul ei tundu just väga suure erinevusena. Statistika järgi on ka üsna lihtne järeldada, et Morata panustab kaitsesse oluliselt rohkem kui Icardi. Meeste ja meeskondade vorm jms on muidugi subjektiivne ning selle põhjal võib statistikat igaüks vastavalt oma molli järgi painutada.
      Trollitud käis ikka selle hispaania telesaate või kuidas seda nimetati kohta, eks. Anna aga tuld edasi.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Eem...Morata lõi Itaalia liigas need 7 ja 8. Hispaanias lõi ainsal hooajal selle 15.
        Nein nein nein. Kuidagi erinevad arvud meil, vaevalt, et minu allpool olev allikas valetab

        Morata:
        Season 17/18 - 12 väravat (Chelsea) *jätkub
        Season 16/17 - 20 väravat (Real Madrid)
        Season 15/16 - 12 väravt (Juventus)
        Season 14/15 - 15 väravat (Juventus)


        Mis puutub sellese Icardi ülemineku siis allikas ilmselgelt kindel pole aga mis kindel on, on see, et Icardi tegi instgrami postituse kui see teema võeti üles pealkirjaga "Chau Chau ����" ja pildil olev tekst oli “Kasvada üles tähendab olla suuteline öelda head aega”.

        Lisaks ka Argentiina peatreeneri Sampaoli ütlus mis ei pruugi samuti tõsi olla: Ma tean, et Mauro on lähedal siirdumisel Reali. Nad on väga huvitatud temast ja tal endal on suur kiusatus sinna ka minna
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          eika vaatab liiga väravaid, Richard hooaja kokku löödud väravaid erinevatest karikatest.

          Igatahes minu silmis ka üsna meelevaldne väide, et Morata Icardist parem. Icardi saaks suurepäraselt hispaanias hakkama kindlasti.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Keskväljalt sai parema toetuse ikkahi Morata niiet

            Kommentaar


              Nagu vaikselt kombeks on saanud, avaldati ka duodecima film,
              milles võimalik meeskonna tegemisi ja selle vastukaja läbi elada finaali eel, ajal ning pärast.

              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Kuskil interneti avarustest leidsin, et Mauro Icardi on teel Madridi peale 2018 MMi. Eks see olegi suht ainuke võimalus millal ta tulla võib, kui just keegi super head MMi ei tee ja Perez teeb kohe kiirostud nagu tehti Navase ja Jamesi suhtes.

                Kommentaar


                  Kas on mõni mansa Ligas kes pole veel skoorinud Reali vastu see hooaeg? See on ju jube, kui sulle iga mäng värav lüüakse. Kaitse on auklik ja alati on mingi error sisse lastud. Vaatasin et Bale on lausa paremkaitsjaks ennast moondanud.



                  Aga Ramose värav tegi rõõmu. Kas mees on tagasi väravalainel? Enne QSG'd hea enne
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar




                    Bravo!!!
                    Ah pole hullu. Üks mäng on veel varuks ju
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Kaitse on terve hooaeg üks suur sitt olnud.Aga noh ründajat pole ja psg keerab vast sauna ning goodbye see ajastu. Kuidas kedagi ei toodud ma ei saa aru. Aga eks iga ilus periood saab oma lõpu. Lihtsalt vastikult venib, zizu sack tuleb pärast teist psg mängu

                      Kommentaar


                        No korduvalt oli ülemõtlemist tagasisöötudega surve all aga no, mis teed, juu siis jooksis juhe kokku. Iseenesest mäng oli südikas, Ramos jäi teisest suht nibin nabi ilma (kordusest alles sai aru kui raskest asendist peaga suskas), ma ei teadnudki, et Pazzini veel mängib ja igapäev ei näe et Ronalts võetakse välja ja Benzema jäetakse lõpuni.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maanus Vaata postitust
                            No korduvalt oli ülemõtlemist tagasisöötudega surve all aga no, mis teed, juu siis jooksis juhe kokku. Iseenesest mäng oli südikas, Ramos jäi teisest suht nibin nabi ilma (kordusest alles sai aru kui raskest asendist peaga suskas), ma ei teadnudki, et Pazzini veel mängib ja igapäev ei näe et Ronalts võetakse välja ja Benzema jäetakse lõpuni.
                            Benzema esitus oli minu jaoks ka oluliselt parem kui Ronaldo oma. Modric muidugi üle prahi vend aga kuidagi vähe kasu sellest hetkel.

                            Levante teisele väravale järgnenud näppudega näitamist ja seletamist just väga tihti ei ole tähele pannud. Modric oli võiduväravale lähedal aga ega seda võitu siit ei vääritud nagunii. Kui viigiseisus viimastel minutitel laseb Asensio kaks täiesti mõttetut tsenderdust, kuhu kellelgi lootust jõuda pole, needki vist üle otsajoone...

                            Mõlemasse Levante väravasse panustati ka omalt poolt päris kõvasti (esmalt siis Ramos ja teise väravani viis Kroosi valesööt oma väljakupoolel) aga see meeskond peaks olema suuteline lööma natuke rohkem kui kaks palli sinna puuri, eriti olukorras, kus seis tablool vajab kohendamist. Kaks väravat oli tänaste võimaluste põhjal isegi hea saak.

                            Natuke liiga kaua on see "üks samm edasi, kolm tagasi" rütm juba kestnud. Ei paista kuskilt, et praeguse maailmakorralduse tingimustes selles vallas midagi muutumas oleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust


                              Bravo!!!
                              Ah pole hullu. Üks mäng on veel varuks ju
                              Näitas ju selgelt paar sekundit hiljem, et näidake mängu, mitte mind.

                              Champions Leagues veel näete mis juhtuma hakkab

                              Mina ei muretse üldse, sest see on isegi pigem pingevabam. Kui võidetakse PSG`d siis on ju see väga super, aga kui saadakse kotti, siis see pigem ei olegi ju kellegi jaoks üllatus, sest see hooaeg ise juba paras sitt olnud, aga mina usun, et just Meistrite Liigas näidatakse enda taset jälle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                                Champions Leagues veel näete mis juhtuma hakkab
                                Seda küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X