320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ramos - legendaarne cunt! Oli on ja jääb.
    Bale'i käär - kust selline asi nüüd välja võeti, võimas. Läbi aegade üks parimaid vahetuspingilt sekkumisi CL finaalides?

    Kommentaar


      Naised olevat saunas sahistanud, et Cr0 ja Neymar lähvad vahetusse. Teadagi millistes mansades
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Tundub samuti seda teed minevat. Ronaldol kui egol on viimane aeg lahkuda. Ta lahkuks legendina. Uuel hooajal saame vast liiga kätte aga CL maksimum poolfinaal. Aga Icardit on vaja. Benz on pigem Özil tänasel päeval. Jama, et finaalis Kovat ei näinud. Oleks kohati ideaalne purjetaja olnud

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Naised olevat saunas sahistanud, et Cr0 ja Neymar lähvad vahetusse. Teadagi millistes mansades
          Krissu + 100M?

          Kommentaar


            Kus siin on alles toodetud...

            Saan aru, et kogu ülejäänud "jalkamaailm" vihkab Ronaldot aga "omadelt" poleks seda oodanud. Kui ühes mängus jäävad väravad löömata, siis on "viimane aeg lahkuda", "ego" jne. Ronaldo resümee pole plekitu aga mingisugune austus klubi läbi aegade parima mängija vastu võiks siiski olla. See järgmisel hooajal juba ette kaotama minek on omamoodi tase.

            Ilmselgelt mingisugune king nii Ronaldol kui Bale'il ikka pitsitab. See ei ole esimene kord, kui keegi klubist hakkab läbi meedia asju ajama. Kui muud moodi klubi kõrgematele jüngritele kohale ei jõua, siis tulebki survet avaldada. Ma ei usu, et Ramos ja Ronaldo teevad oma trikke puhtalt meedia tähelepanu pärast, nad saavad seda nagunii rohkem kui küllalt. Ronaldo muidu juba eile ütles, et tema kommentaaride aeg ei olnud sobiv aga mõte säilib, mul jääb üle vaid sellega nõustuda. Ronaldol on igasugune õigus tunda end "alamakstuna", sarnaselt peaks ka Bale mängima oluliselt rohkem kui praegu. Asi ei ole mingit pidi tema minutite jälgimises, Zidane selgelt eelistas Lucas Vazquez't ja Iscot (pisut teistes formatsioonides siiski) - minu arust ei ole küsimust, kes neist kolmest on parim mängija.

            Samuti ei tohiks olla küsimust, et teemandiga pealeminek oli taktikalises plaanis täpselt see sama ämber, mida kolistati ka Juve vastu selles teises mängus. Äärtel jääb igasugune tugi lahjaks ja arvestades, kui palju Marcelole meeldib ringi seigelda, siis ei pea olema hiromant, et probleemide tekkimist ette näha. Lisaks sellele on neljast keskpoolikust vähe kasu, kui palli nagunii hoida ei suudeta. Ühest Bale'ist kontrasse jooksmas ja kõrgeid palle noolimas peaks kõvasti rohkem olema kasu. Ma ei taha väita, et ma olen targem kui Zidane, kuid pidev jäärapäisus maksis eelmisel suvel suure tüki meeskonna sügavusest (sealjuures müüdi ühele otsesele CLi konkurendile, kes ei olnud kaugel Reali välja lülitamisest, nende parim mängija) ning selle hooaja liiga. Ühel hetkel võib kukkumine Perezi jaoks liiga valusaks osutuda.

            Ma arvan, et Bale läheb ja Ronaldo jääb, kui Perez talle natuke pappi juurde köhib (ma eeldan, et rahas on asi). Bale sel hooajal ei olnud liiga tihti vigane aga form is temporary, glass is permanent või kuidas sellega oli.

            Kommentaar


              Aga sportlikus mõttes peaks just Bale jääma ja Ronaldo minema. Paratamatult on see meeskond liialt Ronaldost sõltuv, kasvõi statistikat vaadates. Kuid vanus ja kiirused on sellised.. Nägime ju mis juhtus sügisel. Polnud Bale, Benz oli out ja Ronaldo vorm polnud ka hea. Sinna see liiga kadus. Meile on vaja ühte nn Moratat juurde. Venda kes suudaks liigas 20 pluss vajutada. Vastasel juhul, kui Ronaldo saab vigastada või mis iganes.. Kukub Real juba veebruaris konkurentsist. Siis kukub ka Zidane ja BBC jääbki ajalooks wikipediale. Et seda eirata, oleks vaja kellestki loobuda (Mayoral, uued keskväljapoisid) Tuua James tagasi ning ründesse kedagi ideaalset. Tegelikult kulutused on madalad olnud, saaks tuua keda iganes. Aga kes seda meeskonna sisekliimat ikka teab. Bale lõi kaks aga ikkagi jääb mulje, et üksik britt Madridi ei sobi. Mis teeb kurvaks, isegi väga kurvaks. Ta teab, et tal on viimane aeg käes. (kui kaks staari annavad intekas märku et adios, siis on midagi väga valesti(kas motivatsioon) või halb kliima)) spordimehel ei tohiks raha enam mõjutada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                Aga sportlikus mõttes peaks just Bale jääma ja Ronaldo minema. Paratamatult on see meeskond liialt Ronaldost sõltuv, kasvõi statistikat vaadates. Kuid vanus ja kiirused on sellised.. Nägime ju mis juhtus sügisel. Polnud Bale, Benz oli out ja Ronaldo vorm polnud ka hea. Sinna see liiga kadus. Meile on vaja ühte nn Moratat juurde. Venda kes suudaks liigas 20 pluss vajutada. Vastasel juhul, kui Ronaldo saab vigastada või mis iganes.. Kukub Real juba veebruaris konkurentsist. Siis kukub ka Zidane ja BBC jääbki ajalooks wikipediale. Et seda eirata, oleks vaja kellestki loobuda (Mayoral, uued keskväljapoisid) Tuua James tagasi ning ründesse kedagi ideaalset. Tegelikult kulutused on madalad olnud, saaks tuua keda iganes. Aga kes seda meeskonna sisekliimat ikka teab. Bale lõi kaks aga ikkagi jääb mulje, et üksik britt Madridi ei sobi. Mis teeb kurvaks, isegi väga kurvaks. Ta teab, et tal on viimane aeg käes. (kui kaks staari annavad intekas märku et adios, siis on midagi väga valesti(kas motivatsioon) või halb kliima)) spordimehel ei tohiks raha enam mõjutada.
                Et kui Ronaldota kukub Real konkurentsist juba veebruaris, siis tulebki vend nahhui saata? OK siis... Ronaldo hooaja algus ei olnud hea, kuigi üldises plaanis kehtib sama terve meeskonna kohta - minu arust lasub vastutus siin treeneril.

                Nii Morata kui James kuluksid tõesti ära aga Zidane ei vajanud neid mehi, Copa esimestes ringides võivad ka Castilla poisid mängida. Teatud meestel puudub Zidane'i usaldus, need mehed saavad väljakule pea eranditult nendes teisejärgulistes mängudes, mille jaoks ettevalmistus silma järgi hinnates sisuliselt puudub. Ceballos, Mayoral ja Llorente on saanud lõviosa oma minutitest nendes mängudes, vähemalt esimeselt kahelt on ka mingisuguseid sähvatusi tulnud. Ainult et need sähvatused pole neile mänguaega juurde toonud. Ceballos ja Llorente olid oma positsioonidel eelmisel hooajal väga head, Real ei olnud kaugeltki ainuke meeskond, kes nende meeste allkirja jahtis. Aga no eks nad nüüd lähevad järgmisele ringile ja tuuakse uued (ja tõenäoliselt veel vähem tõestanud) mehed. Ükski Jamesi ja Morata kaliibriga mees ei tule siia lihtsalt augutäiteks. Ja üldse, ma näen fännide seas pidevalt palvet James tagasi tuua. James on Bayerni mängija, see rong tegi tuut-tuut juba eelmisel suvel. Kui ta siia tagasi tuleb, siis see saab küll olema post-Zidane.

                Minu arust on omamoodi absurdne, et Zidane saab peavoolumeedias präänikut rotatsioonide ja man-managementi eest, milles on ta minu hinnangul sisuliselt läbi kukkunud (võrdle näiteks eelmise hooaja ja selle hooaja meeskondi). Rotatsioon ei ole meeskonna jagamine ligikaudu kaheks vastavalt mängude tähtsusele. Samas taktikuna on ta enam kui pädev, kasvõi see eelmise aasta finaali poolaeg ja Calderoni hävitustöö... kui tahta, siis leiaks neid mänge veelgi. Meedia juttude kohaselt tekivad taktikalised nüansid meeste omaloomingu tulemusel. Zidane on juba praegu end treenerina jalgpallifolkloori kirjutanud, aga nagu ma eelmises postis kirjutasin, siis selliselt jätkates tuleb peagi üsna valus kukkumine.

                Kommentaar


                  Keegi kirjutas, et Ronaldol ongi põhjust tunda end alamakstuna. Reaalsus on see, et mitte asi pole selles palju ta ise teenib, vaid selles, et kusagil keegi saab rohkem...ja see ei mahu mehele hinge. Kui tahad palka juurde siis tuleb seda põhjendada väljakul, kuid selle hooaja põhjal pigem peaks seda vähemaks võtma. Mina vähemalt võtaks oma meestelt, kui nad poole aastast tööl ei käiks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                    Keegi kirjutas, et Ronaldol ongi põhjust tunda end alamakstuna. Reaalsus on see, et mitte asi pole selles palju ta ise teenib, vaid selles, et kusagil keegi saab rohkem...ja see ei mahu mehele hinge. Kui tahad palka juurde siis tuleb seda põhjendada väljakul, kuid selle hooaja põhjal pigem peaks seda vähemaks võtma. Mina vähemalt võtaks oma meestelt, kui nad poole aastast tööl ei käiks.
                    Aastate jooksul on need anti-Ronaldo argumendid muutunud järjest haledamaks, eks seegi näitab midagi. Alustati väravate, tiitlite ja stiilis "lööb vaid väikestele" pullikakaga, kuskil seal vahel oli vist ka kaitsetöö... praegust sitta pole vist mõtet isegi kommenteerida. Las teeb seda Arbeloa:

                    Kommentaar


                      Minule fännina jättis hooaeg pigem kehva mulje ja seda just Ceballose ja LLorente vähese mängitamise tõttu. Liigatiitel kadus meilt juba enne hooaja algust Morata lahkumisega. Ma arvan, et suvel Neymari ei tule, katarid on liiga uhked, et teda püeale esimest ära lasta, pigem minnakse Hazardi järgi ja võimalik, et ka Icardi. Kuigi suvine suurvõistlus võib veel mingid muudatused tuua. Ronaldo finaalijärgsest jorinast on ükskõik, selle tiimi hing ja süda on nr 4.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                        Keegi kirjutas, et Ronaldol ongi põhjust tunda end alamakstuna. Reaalsus on see, et mitte asi pole selles palju ta ise teenib, vaid selles, et kusagil keegi saab rohkem...ja see ei mahu mehele hinge. Kui tahad palka juurde siis tuleb seda põhjendada väljakul, kuid selle hooaja põhjal pigem peaks seda vähemaks võtma. Mina vähemalt võtaks oma meestelt, kui nad poole aastast tööl ei käiks.
                        Ronaldo lõi meistrite liigas 11 mängu järjest värava ja liigas tagus üle 20ne ja siis tuleb ikka mingi konn, kes lihtsalt ajab laos sitta. Jah Ronaldo ei tõmba ennast kohe esimest mängust peale enam totaalselt ribadeks ja ei ole kustunud hooaja lõpuks vaid vanuse tulekuga suudab ta ka enda füüsisele mõeldes natukene hoida. Mis on tähtsam, kas see, et Ronaldo saab Golden Booti ja meeskond ei saa tiitleid või see, et las jääda Golden Bootid teistele aga CL karikas realile? Oleme ausad kõigis 4as CL karika toonud hooaegadel on olnud selliseid mänge, kus see mees on üksi tassinud Reali edasi, mida kiputakse lihtsalt unustama või ignoreerima.

                        Paljud mängijad tõesti staaritsevad ja pingutavad üle ja ei lähe trennidesse ja mängivad idiooti, aga on teatud üksikud mängijad nagu Ronaldo, kelle ego ja eneseväärtustamine jne ongi põhjendatult laes ja ta teab oma väärtust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ronaldo lõi meistrite liigas 11 mängu järjest värava ja liigas tagus üle 20ne ja siis tuleb ikka mingi konn, kes lihtsalt ajab laos sitta. Jah Ronaldo ei tõmba ennast kohe esimest mängust peale enam totaalselt ribadeks ja ei ole kustunud hooaja lõpuks vaid vanuse tulekuga suudab ta ka enda füüsisele mõeldes natukene hoida. Mis on tähtsam, kas see, et Ronaldo saab Golden Booti ja meeskond ei saa tiitleid või see, et las jääda Golden Bootid teistele aga CL karikas realile? Oleme ausad kõigis 4as CL karika toonud hooaegadel on olnud selliseid mänge, kus see mees on üksi tassinud Reali edasi, mida kiputakse lihtsalt unustama või ignoreerima.
                          Minu arust oli terve meeskond hooaja esimesel poolel sitt. Aga jah, Barca hvänni sulest tundub selline jutt eriti vaimukas, arvestades Messi panust viimastes veerandfinaalides näiteks.

                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Paljud mängijad tõesti staaritsevad ja pingutavad üle ja ei lähe trennidesse ja mängivad idiooti, aga on teatud üksikud mängijad nagu Ronaldo, kelle ego ja eneseväärtustamine jne ongi põhjendatult laes ja ta teab oma väärtust.
                          Ma sellega olen ka nõus. Marcelo ja Modric näiteks saavad oma taset arvestades kopikaid (umbes nagu Barcas Busquets, ei tea, kas sellega on midagi muutunud), nad võiksid samuti minna raha juurde küsida aga nad on inimestena selleks liiga tagasihoidlikud.

                          Kommentaar




                            Ronaldo ikka oskab kruvida.. aga lugesin siin mõnede jutte ja no krt naerda sai. Ronaldo võib olla ego või mitte aga ilma temata Reali mäng eriti karikakonkurentsis on lahja, mees motiveerib rohkem meeskonda hädasolles kui Ramos ja Zizou kokku. Järgnev võib eriti mõndasi riivata aga nokrt Isco ja Asensio on rohkem egomad ja Ronaldo. Ronaldo oma vanuse kohta imo parem kui need ullid väljakul niisiis Realile Ronaldo kaotus oleks tragöödia aga Bale kaotus ei mängiks rolli. Ronaldo on öelnud faaaking sada korda juba, et jätkab Realis aga ikka mõned tähelepanuvajadusega matsid ronivad siia foorumi peale Ronaltsi sõnu. Mõned vandenõuteoorikud lausa arvavad, et teeb seda, et olla esinumbril uudistes... yo get brain bois
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Täiesti uskumatu. Tüübid kes räägivad, et ala" ronaldol ongi aeg minna" vms kas te veidi saate aru ka mis juttu te ajate?
                              Mees, kes on klubi jaoks teinud rohkem kui me lugeda oskame?
                              Mees, kes ei anna kunagigi alla, olenemata tema sitast vormist?
                              Mees, kes on teinud midagigi rohkem kui ükski mängija unistada oskab?
                              Mees, kes on olnud meie süda ja hing?

                              Ja nii edasi..
                              Veidi valus lugeda oma fännide käest sellist paska. Elagu meie meeskond ja elagu Ronaldo!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Täiesti uskumatu. Tüübid kes räägivad, et ala" ronaldol ongi aeg minna" vms kas te veidi saate aru ka mis juttu te ajate?
                                Mees, kes on klubi jaoks teinud rohkem kui me lugeda oskame?
                                Mees, kes ei anna kunagigi alla, olenemata tema sitast vormist?
                                Mees, kes on teinud midagigi rohkem kui ükski mängija unistada oskab?
                                Mees, kes on olnud meie süda ja hing?

                                Ja nii edasi..
                                Veidi valus lugeda oma fännide käest sellist paska. Elagu meie meeskond ja elagu Ronaldo!
                                Eks siin on pigem see, et ta on liialt ära hellitanud teatud wannabed. Keegi ei mäleta seda, et ta tassib Reali playoff ringist playoff ringi ja lööb 11 mängu järjest värava, vaid kõik mäletavad seda, et finaalis ei säranud tablool tema nimi. Eks see sündroom tekib kui sa kolm korda järjest võidad...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X