320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas Robinho


    Algselt postitas erts


    Juve! Assa krt.. no pole hullu vast
    Pole hullu? Zidane, Becks, Guti, Figo hakitakse nii ära, et Ronaldo ja Raul võivad palli saamise ära unustada. Aga imesid ikka juhtub...
    imet polekski väga vaja, oleks vaja ainult et nimetatud mängijad kõik üheaegselt OMAL TASEMEL mängiks ja siis ei tohiks 1-2 kolli löömisega väga suuri probleeme tekkida. samas muidugi Zlatani ja co vastu väravat puhtana hoida on kah ikka väga raske.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Uujee, ZZ kobistas siis viimasel minutil meile võidu ära. Tore.
      Teised väravad Owenilt ja kapitan Raulilt. Üllatav oli see, et Becks ja RC ei saanudki mängida, nende asemel siis vastavalt nooruke Javi Garcia, kes Owenile väravasöödu andis, ja Bravo Raul.

      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas Robinho


        Algselt postitas erts


        Juve! Assa krt.. no pole hullu vast
        Pole hullu? Zidane, Becks, Guti, Figo hakitakse nii ära, et Ronaldo ja Raul võivad palli saamise ära unustada. Aga imesid ikka juhtub...
        mis seal ikka pabistada, ega hea tulemuse saavutamisel oleks pidanud niiehknaa kokku minema mõne hea klubiga. kas nüüd just kohe avaringis, kuid ikkagi. see oleks olnud üsna lootusetu loota, et vastasteks tuleksid PSV 1/8-finaalis, Lyon 1/4-finaalis, Monaco 1/2-finaalis vms. ja seejuures pole ka kindel, et mingi PSV meile ära ei teeks. Kahe kuuga võib paljut veel juhtuda ka, niiet pole probleemi ma arvan. ja järgmine aasta saab uuesti proovida

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          woody platsile jaanuaris? oleks tore küll, aga usun seda alles siis kui teda päriselt platsil näen.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            sport.etv.ee vahendab uudist, milles teatatakse et RC soovib jaanuaris lahkuda, sest Real pole vastu tulnud tema palgatõusu soovidele. Viimaseks piisaks olevat viimasel laupäeval pingile jätmine.
            Ise ei oskagi seisukohta võtta, et kas tegu on Realile kasuliku uudisega või mitte. Äkki saab kaitse nüüd lõpuks pidama, kuid rünnakul jääb üks kahur vähemaks. Aga noh, las mees läheb. ise teab mis teeb. Raul Bravo saab ka ilmselt äärel hakkama. ja kellel neid kaitsjaid ikka vaja on. Nüüd saabki uue ründaja osta.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas dannar
              Nüüd saabki uue ründaja osta.
              See oli nali, eks?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas ethan


                Algselt postitas dannar
                Nüüd saabki uue ründaja osta.
                See oli nali, eks?
                ei, muidugi mitte. ründajad löövad ju palju väravaid ja nad on seega palju kasulikumad kui kaitsjad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas dannar
                  Raul Bravo saab ka ilmselt äärel hakkama.
                  vat see pidi küll nali olema?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas erts


                    Algselt postitas dannar
                    Raul Bravo saab ka ilmselt äärel hakkama.
                    vat see pidi küll nali olema?
                    ma siiski arvan, et kaitse on Raul Bravoga kindlam, kui RC-ga kes vastaste rünnaku ajal teisel pool väljakut Ronaldole seletab, et miks tal tsenderdus nurgalipu juurest nii viltu läks.

                    ja tegelikult peaks üldse hakkama palka maksma löödud väravate eest. äkki siis tõuseks ka resultatiivsus. Naljakas et RC tahtis oma palka Ronaldo, Rauli, Zidane, Figo ja Beckhami tasemele. Ise ei löö nii palju väravaidki.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      ning ei, ma ei ole idioot, ma olen Real Madridi fänn.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas dannar
                        ning ei, ma ei ole idioot, ma olen Real Madridi fänn.
                        tundub siiski et oled, kui sa arvad et RC peaks lööma samapalju väravaid kui ründajad, rääkimata poolkaitsjatest. ahjaa ja muide mõtle sellepeale ka, kas ainult need kes väravaid löövad on head jalgpallurid?

                        Algselt postitas dannar
                        ja tegelikult peaks üldse hakkama palka maksma löödud väravate eest. äkki siis tõuseks ka resultatiivsus.
                        hahahaha oled sa kindel, kas ikka vastastel puur täis lüüakse kui kõik rünnakule tormavad, kaasaarvatud Casillas, sest eks temagi taha ju samapalju raha kui kõik teised

                        ja kõigile teistele:
                        ärge arvake et kõik RM fännid sellised idioodid on

                        edit: või tegid sa lihtsalt nalja?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Võta üks ja viska teist.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas erts


                            Algselt postitas dannar
                            ning ei, ma ei ole idioot, ma olen Real Madridi fänn.
                            tundub siiski et oled, kui sa arvad et RC peaks lööma samapalju väravaid kui ründajad, rääkimata poolkaitsjatest. ahjaa ja muide mõtle sellepeale ka, kas ainult need kes väravaid löövad on head jalgpallurid?

                            Algselt postitas dannar
                            ja tegelikult peaks üldse hakkama palka maksma löödud väravate eest. äkki siis tõuseks ka resultatiivsus.
                            hahahaha oled sa kindel, kas ikka vastastel puur täis lüüakse kui kõik rünnakule tormavad, kaasaarvatud Casillas, sest eks temagi taha ju samapalju raha kui kõik teised

                            ja kõigile teistele:
                            ärge arvake et kõik RM fännid sellised idioodid on

                            edit: või tegid sa lihtsalt nalja?
                            no mis sa tõesti arvad, et ta rääkis tõsiselt?
                            PS!ärge arvake et kõik RM fännid sellised on.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Perez: Robinho on ühel või teisel moel meie oma
                              Real Madridi juht Florentino Perez teatas, et plaanib iga hinna eest hankida Kuningliku klubi ridadesse brasiillasest tõusvat tähte Robinhot.

                              „Robinho on kuum nimi jalgpallimaailmas. Ta lisab mängule kiirust, tehnilisust ning suudab anda endast kõik,“ teatas Perez.

                              „Real Madrid on Robinhole just see õige koht. Juulikuus luban, et saame tema allkirja ning sõlmime lepingu,“ lisas Reali juht.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                mis te siin ärplete, ise 0:1 taga Sevilla vastu...aeglane Samuel
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X