320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pikka jutu pole. See oli see Real kes tahab edasi saada ja selleks on õigel ajal õiges kohas Ramos (kerge vihje ka neile kes siin tegid just hiljuti Ramost ja Marcelot maha). Kahjuks kodust minna võõrsile 4:2 seisus on raske, praeguse Reali jaoks ütleks lausa, et mittemidagi see skoor ei tähenda, isegi enesekindlust siit vaevalt saab kui mängiti kõigest Girona vastu.
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      Kaasvõitlejatele mainiks, et selles kirutud olukorras lõi kaitsja Modrici jalge vahelt palli üsna puhtalt minema. Mõningad otsused (Marcelo vastu tehtud viga viimastel minutitel, näiteks) olid üsna vaimukad, kuid ühegi tulemust otseselt mõjutava otsusega Undiano Mallenco ei eksinud.

      Marcelo süüdistamine esimese värava olukorras tundub üsna lühinägelik, kuigi kiiremini oleks ta kindlasti võinud end liigutada. Minu jaoks oli oluliselt suurem süüdlane Lucas Vazquez, kelle taha jooksnud mehe pärast pidid esmalt Nacho ja seejärel Ramos oma mehed hülgama.

      Üldises plaanis üsna korralik mäng, kuigi Girona oma kõrge liini ja olematu pressiga tegi Viniciuse ja Odriozola reidid kaitsjate selja taha liiga lihtsaks. Benzema oleks pidanud ühe veel lööma. Llorente on vigastuspausil olles Pique kombed omandanud, minut peale sisse vahetamist selline penalti vastastele kinkida... Üldises plaanis siiski korralik mäng. Mängulises plaanis on seis viimastes mängudes juba kergelt lubamas, laatsaret on samuti vaikselt tühjenemas. Ramos sai järjekordse panenkaga hakkama aga ühel hetkel hakkavad väravavahid jälgima palli, ei tahaks, et kuskil tähtsamas mängus tehakse nalja Ramose enda kulul. Vinicius on muidugi parim asi pärast viilutatud saia, alates sellest esimesest algkoosseisu mängust on ta igal korral olnud kui mitte parim siis vähemalt üks parimatest väljakul.

      Mis aga puutub seda "ostame lapsi, sest end tõestanud vennad on liiga kallid, kuigi meil tegelikult raha on" juttu, siis ma arvan, et pigem kasutab Perez ja tema lähikond seda ära oma viimase aja saamatuse vabandamiseks. Meeskonna komplekteeritus (sh treener) ja ambitsioonid ei ole minu hinnangul päris vastavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
        39. minut ja minu suu, ma ütlen ausalt, oli pool minutit lahti. Modric kastis maas, Reali mehed vihased, treener vihane, ei mingit VAR ega penalti. Lõpuks kui Real näitas viha välja tõukades otses mõttes Girona mehe pikali otsustas kohtunik VAR kasutada ja tulemus? Ei mingit penalti .
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Üldjuhul ma ei viitsi kohtuniku teemas kunagi sõna võtta aga see Luka olukord? Ei? Jaa? Mulle tundus, et nagu takistab ilmselgelt Lukal löömist.
        See oli väga hea otsus kohtunikult. Kaitsja lõi elegantselt jalgevahelt palli minema Modricil. Penalti oleks olnud liigpalju tahta, nagu ka RealFan kirjutas.

        Aga mõlemad endale lastud väravad individuaalsed ehk välditavad vead. Samas ründemäng, nii intensiivsuselt kui ka sirgjoonelisuselt meeletult edasi läinud. Alates Sevilla mängust mehed ei loiva enam, vaid mängitakse hea tempo ja isuga. Avapoolaja 1:1 värava järel joosti juba turboga keskringi poole, nagu oleks kohe matš lõppemas. Mul on hirm, et äkki Solarist saab isegi asja veel.
        Last edited by Kasper; 25.01.19, 00:12.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Mulle on jäänud tunne, et peale kuninga lahkumist on hakanud Benza võtma ette üha nahaalsemalt. Mitte, et ta ei teinud seda ennist, vaid pigem see enesekindlus ja otsustavus on tulnud rohkem esile, mis on muidugi kiiduväärt. Mulle samuti meeldib, et Odriozola on sulanud meeskonda väga hästi sisse, need sisselõiked äärest on väga teravad kümnest olukorrast kaheksal vähemalt. Ei oska öelda, kas Luka on leidnud oma rütmi tagasi, aga viimased mängud annavad julgust sellele küll mõelda, lolle pallikaotusi tuleb väga vähe sisse keskväljal. See on küll minu isiklik maitse, aga minu meelest ei ole Courtois mänginud ennast sisse meile. Ta ei ole tekitanud täielikult usaldust, et tema peale võib kindel olla. Navas tekitab just vastupidist reaktsiooni ja mõistan ka ta närvitsemist ja väljaütlemisi selle põhjal. Mäng ei ole ideaalne nagu me harjunud oleme mänguliselt, kuid on alust positiivselt mõelda, et asjad lähevad paremaks ja järgmine tõestus on selleks katalaanidega pühapäeval juba.

          Kommentaar


            Oleme ausad tegelikult... See oli Reali poolt ikka väga loll käik tuua Thibaut meeskonda kui on olemas juba väravavaht kellega on võidetud järjepanu 3 CL tiitlit. Mõlemad mehed on ikkagi maailma tippväravavahid ja väärivad kindla esikinda tiitlit ning selleks ei oleks pidanud Marilyn Kerro olema, et enne üleminekut juba ennustada, et seal väga pingeliseks läheb. Muidugi ma ei tea, kas see käis arutluselt läbi, aga olen enam kui kindel, et seda arutati, aga Navase oleks võinud meile vastu saata ja oleks kõik õnnelikud olnud.

            Kommentaar


              Väravavahi positsioon on juba selline, et reaalselt vist kahele mehele piisavalt mänguaega ei jagu. Kuigi ma ei näe põhjust, miks ei võiks Keylor vähemalt karikas mängida. Üldises plaanis ei olnud Keylori eelmine hooaeg liigselt särav ning kui 35 milli eest Courtois'd pakutakse, siis tuleb vastu võtta. Minu arust on Courtois saanud hakkama üsna mõistlikult. Tähti ja kuud pole (veel) taevast alla toonud aga Keylori eelmise hooaja pirukaid pole samuti korranud. Samuti tundub Keylor vahest ehk näljasem ja seeläbi teravam kui muidu, ehk lastakse ka tal natuke rohkem mängida, kui ta jälle terveks saab.

              Kommentaar


                Täna siis mäng Espanyoliga võõrsil. Vaadates statistikat natuke, peaks 3p tulema.
                Bale ka mänguks üles antud, ehk tuleb vahetusest.

                Kommentaar


                  Vinicius - Benz - Lucas (loogiline
                  Kroos - Casemiro - Modric (loogiline)
                  Reguilon vms - Ramos - Varane - Carvajal ( miks mitte Marcelo )
                  Courtouis (loogiline)

                  Vahetus Bale. Loodab, et 3punni tuleb ära.

                  Imo eelistaks Marcelot mängu, ainus vaieldav paar on hoopis Carvajal - Odrizola kuna viimane on hiljuti paremat vormi näidanud. Kuulujutud võivad tõeks saada, Juventus ja Ronalts üritab Marcelot Juvesse tuua.
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    3. minutit Balele ja värav. Benz teeb ka suurepärast tööd, selle mängu põhjal maailma parim . Modric samuti. Terve koosseis normaalne. Mängisid Vinicuse varju täna. Aga sellest midagi veel täheldada ei saa. Vedas ja saime 3. punkti. Väravat puhtana siiski ei suuda hoida ja ründele raske loota.
                    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                    Kommentaar


                      Kuni selle Varane'i punaseni oli päris kõva mäng, Benzema terve tänane mäng väärib esile tõstmist, mõned söödud liinide vahelt olid konkreetselt ropud. Nii tema ise kui Modric jätsid mõned väga korralikud võimalused kasutamata. Benzema-Vinicus lüli toimib endiselt suurepäraselt:



                      Solari otsus võtta ära Modric ja tuua asemele Marcelo, et saaks Reguiloni Casemiro asemel keskkaitsesse lükata...



                      Ramos sai mingi väidetavalt kergemat laadi vigastuse. Järgmisest liigamängust jäävad eemale ka Varane ja Carvajal... äkki tahab Solari Reguiloni ka selles mängus keskkaitsjana kasutada. Ehk võetakse vähemalt Javi Sanchez kaasa.

                      Mängu parim moment jäi siiski just sisse vahetatud Bale'ile:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Mängu parim moment jäi siiski just sisse vahetatud Bale'ile:
                        Selle fännilehe omanik suht jobu, "Vinicius is better than Bale" sarkasmi näol.
                        Siin ikka kaks erinevat meest ja kaks erinevat positsiooni.

                        Benzema: "I don't know if this was my best match of the season. Each match I want to do more and make nice things happen in the play, while also scoring goals, giving assists and doing a bit of everything."

                        "People ask a striker to score goals, but I think I am a No.9 who has the soul of a No.10."


                        Seletab ära miks ta neid väravaid mingil hetkel enam ei löönud, kuidas sa lööd kui sa juba ennast ei pea ründajaks. Aga kaks nr. 10 said eile suurepäraselt hakkama.
                        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                        Kommentaar


                          Eks Varane peale on natukene raske pahane olla. Iga keskaitsja oleks samamoodi lähtunud. Kas maha võtmine või üks ühele laskmine. Sitad valikud mõlemad.

                          Kommentaar


                            Benzul 15 golli kirjas, eelmine hooaeg tuli 12 niiet. Veab 30ni välja küll kui vigaseks ei jää.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Olar Vaata postitust
                              Benzul 15 golli kirjas, eelmine hooaeg tuli 12 niiet. Veab 30ni välja küll kui vigaseks ei jää.
                              Eks ta peab kah lööma, eile just panin kommentaatori sõnu tähele, et peale Ronaldot pidi nagu kas Isco, Benz, Asensio, Bale hakkama väravaid lööma aga selleks hoopis oli vana hea puujalg ise, ei mingit Bale tõusu, hoopis vigastus.

                              Morata siis Atletico Madridi. Oleme ausad suht valus, eriti valus kui peaks derbis värava lööma
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                Saab huvitav olema, kas saab Bale 60 ja Junior 30.. kuidas nagu edasi. Benz lingib Junioriga väga hästi. Lucaz samas väga hea töövõimega jällegi. Imelik, et ründajat ei toodud. Kui Benz peaks vigaseks jääma, siis ma küll seda ründemängu enam ette ei kujutaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X