320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Sa ju hädaldad, et nüüd justkui on selge, et kohtunike surumine (antud juhul siis meedia kaudu) töötab, justkui oleks see viimane ettevõtmine mingit pidi pilootprojekt selles vallas. VAR või mitte on minu jaoks tühine ääremärkus antud olukorras, ühed kohtunikud kõik, ma ei näe ühtegi selgelt põhjust, miks peaks neid olema meedia kaudu raskem mõjutada. Kui su oma klubi millegi sellisega tegeleb, siis oled vait või kiidad takka. Kui Real teeb, siis on seakisa (näe, Real teeb, Real on paha) lahti. Ma täpselt seda sama üritasin selgitada ka Punktile, kuid ma saan aru, et ringkaitse olukorras, kus vaenlane on üks ja see sama, toimib päris hästi. Mul suurt vahet ei ole, ma olen leidnud endale parema (põhi)väljundi kui see foorum, järjest rohkem paistab see tegevus siin rohkem tuuleveskitega võitlemisena. Mul on isiklikus plaanis pisut kahju, kui foorumi "mõtlevamad" tegelased alatasa selle sama läbinähtava võtte kasuks otsustavad. Kui esmane eesmärk on Reali kui klubi kohta mingisugust ülisubjektiivset sitta ajada, siis lase edasi, ma ilmselt annan üsna peagi alla. Kui soovid üldiselt millegi mõistliku üle arutada, siis tasub eelmises lauses kirjeldatud tegevust vältida, vastasel juhul on raske mitte minna isiklikuks ja kalduda teemast kõrvale.

    Kui ma nüüd võtan antud teema kokku, siis jah, VARi rakendus praegusel kujul on ebamõistlikult lahendatud, palju on ebajärjepidevust ja eksimusi. Jah, ka need videokohtunikud on üsna tõenäoliselt meedia kaudu mõjutatavad. Kuid see ei ole kaugeltki esimene või laiahaardelisem katse neid mõjutada, sarnaseid üritusi näeb kindlasti ka tulevikus. See viimane lause on minu arust kõige ebaolulisem sellest teemast üldse, aga millegi pärast jääb mulle väga selge mulje, et nii sina kui Punkt väidate tungivalt vastupidist ilma ühegi argumenteeritud motiivita.
    Nojah. Postita Reali teemasse Barca avatariga, siis on kohe mingi agenda reali vastu, Real teeb ja real on paha jms mingi arusaamatu jauramine. Las ta siis olla, eks laud ole ka semiootiku arvates alati tooli vastand, kuigi tisler tahtis öelda, et üks jalg on lühem ja supipott läheb nii ümber.
    Kus see ülisubjektiivne sitt siis on neis eelnevates postitustes, sh Punkti postides?
    P.S palju aitavad kaasa ka sildi #barffa või partsa toetajad jms. Pinnud ja palgid.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Sa ju hädaldad, et nüüd justkui on selge, et kohtunike surumine (antud juhul siis meedia kaudu) töötab, justkui oleks see viimane ettevõtmine mingit pidi pilootprojekt selles vallas. VAR või mitte on minu jaoks tühine ääremärkus antud olukorras, ühed kohtunikud kõik, ma ei näe ühtegi selgelt põhjust, miks peaks neid olema meedia kaudu raskem mõjutada. Kui su oma klubi millegi sellisega tegeleb, siis oled vait või kiidad takka. Kui Real teeb, siis on seakisa (näe, Real teeb, Real on paha) lahti. Ma täpselt seda sama üritasin selgitada ka Punktile, kuid ma saan aru, et ringkaitse olukorras, kus vaenlane on üks ja see sama, toimib päris hästi. Mul suurt vahet ei ole, ma olen leidnud endale parema (põhi)väljundi kui see foorum, järjest rohkem paistab see tegevus siin rohkem tuuleveskitega võitlemisena. Mul on isiklikus plaanis pisut kahju, kui foorumi "mõtlevamad" tegelased alatasa selle sama läbinähtava võtte kasuks otsustavad. Kui esmane eesmärk on Reali kui klubi kohta mingisugust ebapädevat sitta ajada, siis lase edasi, ma ilmselt annan üsna peagi alla. Kui soovid üldiselt millegi mõistliku üle arutada, siis tasub eelmises lauses kirjeldatud tegevust vältida, vastasel juhul on raske mitte minna isiklikuks.

      Kui ma nüüd võtan antud teema kokku, siis jah, VARi rakendus praegusel kujul on ebamõistlikult lahendatud, palju on ebajärjepidevust ja eksimusi. Jah, ka need videokohtunikud on üsna tõenäoliselt meedia kaudu mõjutatavad. Kuid see ei ole kaugeltki esimene või laiahaardelisem katse neid mõjutada, sarnaseid üritusi näeb kindlasti ka tulevikus. See viimane lause on minu arust kõige ebaolulisem sellest teemast üldse, aga millegi pärast jääb mulle väga selge mulje, et nii sina kui Punkt väidate tungivalt vastupidist.
      Nagu öeldud, siis viisil ja viisil on vahe. Sa ükskord ütlesid ühes teemas õigesti, et kohtunike survestamise näol on tegemist üsna tavalise praktikaga ning et Reali ja Barcelona meediaväljund on lihtsalt palju-palju mastaapsem.

      Absoluutselt nõus ning täpselt selles probleem peitubki - see, kui Celta või Atlético kuskil Twitteri ametlikul kontol midagi kobisevad, ei muuda suures plaanis midagi. Jah, paariks tunniks pääsetakse võibolla kuskil veebis esilehele, aga sinna see kõik sumbubki. Efekt seisnebki enamasti vaid selles, et klubi fännid tunnevad korraks, et klubi üritab kasvõi natukenegi oma õigusi kaitsta.

      Ja nüüd kõrvuta see näiteks sellega, mis Real aasta alguses meedias korraldas (mitu nädalat korralikku meediamöllu) või näiteks sellega, mis komöödiale Reali korvpallisektsioon paar nädalat tagasi aluse pani (üks organisatsioon ikkagi). Finaalis kaotati kohtuniku tõenäolisest eksimusest ning peale seda lasti terve põrgu valla ja mindi lausa nii absurdseks, et ähvardati isegi tõsimeeli ACB-st lahkuda, et seejärel jätkata ainult Euroliigas või üritada NBA-ga liituda. Samas kui eelmine aasta kohtuniku eksimuse tõttu finaali jõuti, siis lasti häälepaelad valla ning lauldi kohtunikupoolsest vastasmeeskonna kahjuks eksimusest lõbusaid laule.

      Seega vastus sulle oleks, et jah - kõik klubid üritavad kohtunikke mõjutada, kuid vahendid ja võimalused selleks on erinevatest kaaluklassidest. Ka Atlético ja Celta Twitteri kontode viimaste säutsude eetilisuse üle on olnud palju vaidlusi (et kas klubid peaksid oma ametlikke meediakanaleid kasutama sellisel otstarbel), aga minu meelest võttis selle teema üsna tabavalt kokku üks ajakirjanik, kes ütles, et tuleb mõista, et mitte kõigil klubidel ei ole osaks saanud sellist luksust, mis võimaldaks televisiooni või ajalehti enda teenistuses niivõrd mastaapselt ja suurejooneliselt ära kasutada. Ning sinu mured ringkaitse osas võin ma küll kiirelt ära lõpetada - usu, Barcelona vastu ei ole mul sugugi soojemaid tundeid.

      Mis VARi puudutab, siis siinkohal pean kahjuks tsiteerima Cerezot (keda mulle tegelt ei meeldi tsiteerida): tänu VARile on nüüd ühe probleemi asemel lihtsalt kaks probleemi.

      Kui varasemalt sai valeotsuseid kasvõi inimlike eksimuste "süüks" ajada, siis nüüd tekitab iga väga kehvasti põhjendatud (või põhjendamata jäänud) otsus märksa enam igasugu agendasid ja vandenõuteooriaid. See muidugi ei tule lõppkokkuvõttes kellelegi kasuks.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
        Kus see ülisubjektiivne sitt siis on neis eelnevates postitustes, sh Punkti postides?
        Ma omast arust kirjutasin juba umbes kolm korda aga proovime siis ühe korral veel.

        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
        Kuidagi kokkusattumus on see Madridi jura siin paar nädalat tagasi ja eilsed otsused. kurb on, et see tõendab, et selline surve, mis ajakirjanduses peale pannakse, tegelikult töötab ja seda nüüd ka VAR puhul. Palju kisa ja vähe villa ei päde, kahjuks.
        2016/17 hooaja keskel, kui Pique ja kompanii tegevus jõudis haripunkti, oli kõik väga OK. Kui nüüd sellise jutuga peale lendad, siis reedavad su enda postitused juba üsna selgelt, kus see valupunkt tegelikult on. Selektiivne mälu, eriti kui teemas on Real Madrid, on häirivalt harjumuspärane pea kogu foorumile, postituse lugemiseks pole avatari vaja vaadata.

        Kui soovid veel näiteid, siis tuleb meelde veel see paari aasta tagune Atletico - Reali mingisugune CLi play-off, kus Atletico teemas kurdeti Reali kodumängu kõrgete piletihindade üle, samas kui Atletico kodumäng oli samas hinnaklassis, kui mitte isegi kallim. Või see Mõmmiku "kuidas kohtunikud Bayerni ära vägistasid" jaur.

        Punktile:

        Kohtunikud tervikuna tunduvad üsna süüdimatud, kuigi häbiväärsete partiide eest mingil moel karistamine võib vist viia olukorrani, kus teatud hetkedel polegi kedagi vilistama panna. Ma ei pea neid meediakampaaniaid mingil moel mõistlikuks või vajalikuks aga ma olen üsna kindel, et võimalusel rakendaksid kõik klubid samu võtteid nagu Barca ja Real. Ehk sisulisene häda seisneb Barca ja Reali suuremates võimalustes, mitte selles, et kuskil MARCAs või MD-s survestatakse kohtunikke, kuna tõenäoliselt teeksid Atletico, Celta Vigo jt klubide tegelased seda sama.

        Korvpallifinaali tulemust olen näinud, samas pole ma näinud isegi kõnealust olukorda. NBA-ga liitumise jutte olen ka varem kuulnud. Üldises plaanis ilmselt samasugune nõme teema nagu kõik eelnevad analoogsed.

        VAR kuhugi ära minemas ilmselt ei ole, äkki suudetakse näiteks järgmisel hooajal seda kuidagi mõistlikumalt ja efektiivsemalt rakendada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Nagu öeldud, siis viisil ja viisil on vahe. Sa ükskord ütlesid ühes teemas õigesti, et kohtunike survestamise näol on tegemist üsna tavalise praktikaga ning et Reali ja Barcelona meediaväljund on lihtsalt palju-palju mastaapsem.

          Absoluutselt nõus ning täpselt selles probleem peitubki - see, kui Celta või Atlético kuskil Twitteri ametlikul kontol midagi kobisevad, ei muuda suures plaanis midagi. Jah, paariks tunniks pääsetakse võibolla kuskil veebis esilehele, aga sinna see kõik sumbubki. Efekt seisnebki enamasti vaid selles, et klubi fännid tunnevad korraks, et klubi üritab kasvõi natukenegi oma õigusi kaitsta.

          Ja nüüd kõrvuta see näiteks sellega, mis Real aasta alguses meedias korraldas (mitu nädalat korralikku meediamöllu) või näiteks sellega, mis komöödiale Reali korvpallisektsioon paar nädalat tagasi aluse pani (üks organisatsioon ikkagi). Finaalis kaotati kohtuniku tõenäolisest eksimusest ning peale seda lasti terve põrgu valla ja mindi lausa nii absurdseks, et ähvardati isegi tõsimeeli ACB-st lahkuda, et seejärel jätkata ainult Euroliigas või üritada NBA-ga liituda. Samas kui eelmine aasta kohtuniku eksimuse tõttu finaali jõuti, siis lasti häälepaelad valla ning lauldi kohtunikupoolsest vastasmeeskonna kahjuks eksimusest lõbusaid laule.

          Seega vastus sulle oleks, et jah - kõik klubid üritavad kohtunikke mõjutada, kuid vahendid ja võimalused selleks on erinevatest kaaluklassidest. Ka Atlético ja Celta Twitteri kontode viimaste säutsude eetilisuse üle on olnud palju vaidlusi (et kas klubid peaksid oma ametlikke meediakanaleid kasutama sellisel otstarbel), aga minu meelest võttis selle teema üsna tabavalt kokku üks ajakirjanik, kes ütles, et tuleb mõista, et mitte kõigil klubidel ei ole osaks saanud sellist luksust, mis võimaldaks televisiooni või ajalehti enda teenistuses niivõrd mastaapselt ja suurejooneliselt ära kasutada. Ning sinu mured ringkaitse osas võin ma küll kiirelt ära lõpetada - usu, Barcelona vastu ei ole mul sugugi soojemaid tundeid.

          Mis VARi puudutab, siis siinkohal pean kahjuks tsiteerima Cerezot (keda mulle tegelt ei meeldi tsiteerida): tänu VARile on nüüd ühe probleemi asemel lihtsalt kaks probleemi.

          Kui varasemalt sai valeotsuseid kasvõi inimlike eksimuste "süüks" ajada, siis nüüd tekitab iga väga kehvasti põhjendatud (või põhjendamata jäänud) otsus märksa enam igasugu agendasid ja vandenõuteooriaid. See muidugi ei tule lõppkokkuvõttes kellelegi kasuks.
          ole meheks, punkt

          Fábio Coentrão
          Hay método en su locura

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust

            Korvpallifinaali tulemust olen näinud, samas pole ma näinud isegi kõnealust olukorda. NBA-ga liitumise jutte olen ka varem kuulnud. Üldises plaanis ilmselt samasugune nõme teema nagu kõik eelnevad analoogsed.
            Ennast hakkas ka huvitama, lingin video siia, loodetavasti ei pahanda keegi OT pärast.
            [spoiler] [/spoiler]

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Ma omast arust kirjutasin juba umbes kolm korda aga proovime siis ühe korral veel.



              2016/17 hooaja keskel, kui Pique ja kompanii tegevus jõudis haripunkti, oli kõik väga OK. Kui nüüd sellise jutuga peale lendad, siis reedavad su enda postitused juba üsna selgelt, kus see valupunkt tegelikult on. Selektiivne mälu, eriti kui teemas on Real Madrid, on häirivalt harjumuspärane pea kogu foorumile, postituse lugemiseks pole avatari vaja vaadata.

              Kui soovid veel näiteid, siis tuleb meelde veel see paari aasta tagune Atletico - Reali mingisugune CLi play-off, kus Atletico teemas kurdeti Reali kodumängu kõrgete piletihindade üle, samas kui Atletico kodumäng oli samas hinnaklassis, kui mitte isegi kallim. Või see Mõmmiku "kuidas kohtunikud Bayerni ära vägistasid" jaur.

              Punktile:

              Kohtunikud tervikuna tunduvad üsna süüdimatud, kuigi häbiväärsete partiide eest mingil moel karistamine võib vist viia olukorrani, kus teatud hetkedel polegi kedagi vilistama panna. Ma ei pea neid meediakampaaniaid mingil moel mõistlikuks või vajalikuks aga ma olen üsna kindel, et võimalusel rakendaksid kõik klubid samu võtteid nagu Barca ja Real. Ehk sisulisene häda seisneb Barca ja Reali suuremates võimalustes, mitte selles, et kuskil MARCAs või MD-s survestatakse kohtunikke, kuna tõenäoliselt teeksid Atletico, Celta Vigo jt klubide tegelased seda sama.

              Korvpallifinaali tulemust olen näinud, samas pole ma näinud isegi kõnealust olukorda. NBA-ga liitumise jutte olen ka varem kuulnud. Üldises plaanis ilmselt samasugune nõme teema nagu kõik eelnevad analoogsed.

              VAR kuhugi ära minemas ilmselt ei ole, äkki suudetakse näiteks järgmisel hooajal seda kuidagi mõistlikumalt ja efektiivsemalt rakendada.
              ok, esimeses postis oli üks sõna puudu- Madridi ajakirjandus (kes just Atletile vms pöialt ei hoia). Nüüd vist on juba jutt viidud selleni, et VAR väidetavalt ei saagi kohtuniku tehtud otsust ümber vaadata, vähemasti nii nagu seletavad kohtunikud ise seda Casemiro kaasust.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Kuttid vaadake see video üle ja avaldage arvamust mis te sellest üleminekust arvaksite?
                Imo koos Viniciuse ja Rodrygo Goesiga oleks tulevikus väga palju potensiaali
                João Pedro Neves Filipe, otherwise known as Jota, is a Portuguese professional footballer who plays as a forward for Benfica B in LigaPro and the Portugal na...

                Kommentaar


                  Algselt postitas HALA MADRID Y NADA MAS Vaata postitust
                  Kuttid vaadake see video üle ja avaldage arvamust mis te sellest üleminekust arvaksite?
                  Imo koos Viniciuse ja Rodrygo Goesiga oleks tulevikus väga palju potensiaali
                  João Pedro Neves Filipe, otherwise known as Jota, is a Portuguese professional footballer who plays as a forward for Benfica B in LigaPro and the Portugal na...

                  https://www.instagram.com/p/BuHOYDjg...ccoCb0BL9Zyw0/
                  Võta nüüd hoogu maha, poiss tegi eile alles Benfica eest liigadebüüdi 9 minutit mängides. Ma arvan, et Benficas on Reali jaoks rohkem valmis mängijaid ikka väga palju. Jotale tähendaks praegu Reali minek paar hooaega pinginühkimist ja siis kuskil teisejärgulises tiimis maandumist.

                  Eilse debüüdi kohta võib nii palju öelda, et tahtmist on, 3-0 eduseisus peale saades küsis päris aktiivselt palli ja tahtis ise ette võtta. Aga arenguruumi on veel kõvasti, arvatavasti ei kuulu ka uuel hooajal Benfica 4 parima ääremängija sekka, loodetavasti saadetakse kuskile laenule, kus ta rohkem mänguaega saab.

                  Aga kui Real kedagi päriselt Benficast osta tahab, siis vast võiks Joao Felixi ja Alex Grimaldo poole vaadata, nemad kaks oleks selleks päriselt valmis ka. Kuigi Felixi puhul eelistaksin mina kindlasti veel ühte hooaega Benficas, muidu võib juhtuda nagu kunagi Coentraoga.

                  Kommentaar


                    Mhm Florentino oli ka eile väga hea, aga pole Reali jaoks valmis ja Joao Felix üks suurema potensiaaliga mängijaid üldse hetkel jalgpallis, aga 1 hooaeg veel Benfica ja ta oleks väga küps juba, aga eks näeb mis suvel saama hakkab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Mitu korda ma postituses mainisin Barcelonat? Mis see siia puutub üldse?
                      Märkisin, et VARi teemaga on läinud kahjuks nii nagu nii mõnegi asjaga La Ligas ja Hispaania vutis- tahtsime parimat, aga välja kukkus nii nagu kukkus
                      Justnimelt mis see siia puutub üldse? "Märkisin, et VAR on hispaniaas ja laligas ja blablabla"
                      Ee tegemist on Real Madridi alamfoorumiga? Kas see puudutab meie turultoimuvat? Kas on seotud mängudega? jne jne. Kui var on persekukkunud siis milleks sellest siia tulla jaurama, võin eksida aga imo Barca alamfoorumis siuksest pulli pole (ei mitte, et VAR ega kohtunik pole lihtsalt Barca kasuks midagi otsustanud, võin igasugu kraami sinna panna aga ma ei näe sellest pointi, võin eksida kuna ma ise seal tihti ei käi, ehk mõni madridista isegi käib seal lolli mängimas) aga siiski igal asjal oma koht. Mina näen hetkel sinu postitust siiski ründamaks Reali otseselt. Kujuta asja teispidi, kui me lendaks barca alamfoorumi "VAR oli Barcelona kasuks" siis sõna saab võtta kahte viisi aga enamus võtaks seda kui rünnakut pigem Barcelona kui VARi suunas.
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        Justnimelt mis see siia puutub üldse? "Märkisin, et VAR on hispaniaas ja laligas ja blablabla"
                        Ee tegemist on Real Madridi alamfoorumiga? Kas see puudutab meie turultoimuvat? Kas on seotud mängudega? jne jne. Kui var on persekukkunud siis milleks sellest siia tulla jaurama, võin eksida aga imo Barca alamfoorumis siuksest pulli pole (ei mitte, et VAR ega kohtunik pole lihtsalt Barca kasuks midagi otsustanud, võin igasugu kraami sinna panna aga ma ei näe sellest pointi, võin eksida kuna ma ise seal tihti ei käi, ehk mõni madridista isegi käib seal lolli mängimas) aga siiski igal asjal oma koht. Mina näen hetkel sinu postitust siiski ründamaks Reali otseselt. Kujuta asja teispidi, kui me lendaks barca alamfoorumi "VAR oli Barcelona kasuks" siis sõna saab võtta kahte viisi aga enamus võtaks seda kui rünnakut pigem Barcelona kui VARi suunas.
                        Võta kokku end. Või noh...midaiganes
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Täna siis saab loota, et Messi puruks ei peksa ja Juunior kuskilt maalt jooksma saab. Saaks kutt oma realiseerimise ka paika, oleks juba 10 kirjas, aga löögid on ikka alla arvestust. //Minuarust oli Barca suht sitt Sevilla vastu. Aga Messi on teiselt planeedilt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            Täna siis saab loota, et Messi puruks ei peksa ja Juunior kuskilt maalt jooksma saab. Saaks kutt oma realiseerimise ka paika, oleks juba 10 kirjas, aga löögid on ikka alla arvestust. //Minuarust oli Barca suht sitt Sevilla vastu. Aga Messi on teiselt planeedilt
                            Esimesel poolajal.Teine oli ka meeskondlikult päris hea, eriti uues formatsioonis.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Olar Vaata postitust
                              Täna siis saab loota, et Messi puruks ei peksa ja Juunior kuskilt maalt jooksma saab. Saaks kutt oma realiseerimise ka paika, oleks juba 10 kirjas, aga löögid on ikka alla arvestust. //Minuarust oli Barca suht sitt Sevilla vastu. Aga Messi on teiselt planeedilt
                              Okei ma saan aru, et Vinicius driblab juba väga hästi ja tehnika paigas, aga löögid kesised.
                              Kuid siiski cmom mees sa ei saagi eeldada, et 18 imelaps peaaegu kõik lõõgid ristnurka lööb nagu Cristiano lõi omalajal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                                Okei ma saan aru, et Vinicius driblab juba väga hästi ja tehnika paigas, aga löögid kesised.
                                Kuid siiski cmom mees sa ei saagi eeldada, et 18 imelaps peaaegu kõik lõõgid ristnurka lööb nagu Cristiano lõi omalajal
                                VJ peab lihtsalt ära õppima, millal on õige sööta ja millal lüüa ja seda kvaliteetselt. Vahepeal on tunne, et ta on ikka mõtetes Flamengos, kus söödu andmine ongi selline pool kõva( loe: tehniline ja liigne nõtkus söödus).

                                PS! Tere Tulemast foorumisse ka!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X