320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest Asensio koht ei ole left wing. ei ole kunagi olnud, ega saa kunagi olla. Ta on ju puhaselge CAM nagu seda on ka Isco. Hetkel tiimil puudub see "superstaar" (ok Benzema on. ) kes reaalselt teeks midagi, aga suvel võib selleks meheks saada Hazard. ootan juba väga suve turgu ja et see hooaeg saaks võimalikult kiiresti läbi juba.

    Kommentaar


      nende CAMide probleem ongi see, et nad lihtsalt ei sobi formatsioonidesse tänapäeva jalgpallis. ja siis topitakse neid kuskile lambi kohtadele

      Kommentaar


        Eilne mäng jäi vahele aga nähtavasti millestki erilisest ilma ei jäänud, umbes samasugune kangutamine nagu need viimased mängud on olnud, tõenäoliselt on ka järgmised umbes samasugused. Vähemalt on varsti VJ tagasi.

        Kommentaar


          No kui nüüd nii üle üldiselt öelda siis kerge mänguilu või mängulisus on naasmas, ja no kui Leganes istus väga tihedalt omala poolel siis ju võtit ongi raske leida. Silma jäid jah Modric, Benzu, Varane. Asensio ja Isco rohkem esimesel poolajal.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Murdumine on ikka suur olnud. Tahaks ja uut hooaega. Oleks no VJ tervegi, oleks midagigi vaadata.

            Kommentaar


              kumb siis on? suvel läheb osturalliks või mitte? olid jutud, et perez keskendub noortele, raha läheb statale - osad siinsed foorumiüllarid on ka seda rõhutanud. samas olid jälle mingid jutud, et ta sai aru, et nii ikkagi ei saa - osta kindlalt vaja, kui lähitulevikus mingit edu tahetakse. paljud kaua aega klubis olnud mängijad ju lahkuvad lähiajal nagunii.

              Kommentaar


                Kõrvaltvaatajale tundub, et pole vahet kes seal pukis on, tulemused ikka samad.

                Kommentaar


                  no kuidas sa motiveerid vendi, kes 3x cli järjest võitnud mingi 3nda koha nimel liigas pingutama. uut verd vaja, kes veel midagi võitnud pole

                  Kommentaar


                    Staadioni finantseering tuleb mingisugusest pikaajalisest laenust, mida hakatakse maksma vist aastal 2023. Seega see staadionijutt on hülgemöla. Mul pole eriti põhjust kahelda, et Zidane sai tagasi tulles täieliku kontrolli ostude-müükide üle. Ning tema on juba öelnud, et suvel vaatame. Ma arvan, et Hazard tuuakse ikka ära. Bale'i jätkamisse ma eriti ei usu. Ei paista Zidane temast eriti vaimustatud olevat ning ka vahepealsed jorsid on teda algkoosseisust sisse-välja loksutanud. Fännidelt saab pidevalt vilet, kaasmängijad ajavad mingit jama meediasse. Mulle vähemalt tundub, et erinevalt näiteks Ronaldost peavad antud härra säramise jaoks kõik suhted (fännide, treeneri, kaasmängijatega jne) olema väga heas korras - siin seda juhtumas ilmselt ei ole. Kõige suuremat remonti vajab tegelikult keskväljaosakond, loodetavasti näeb seda ka Zidane.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Kõige suuremat remonti vajab tegelikult keskväljaosakond, loodetavasti näeb seda ka Zidane.
                      Modric ja Casemiro nahharisse?

                      Kommentaar


                        kuhu see bale siis minema peaks? ma muidu olen ise ka poolt, et ta nahhui tõmbaks, aga ikkagi? raske näha teda premmi 100m eest minemas. kui ma oleks ükskõik mis premmi klubi asjaajaja, siis teda ma sellise summa eest küll ei tahaks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Modric ja Casemiro nahharisse?
                          Soccernet jõudis juba kisada, et Modric on uue lepingu sõlminud aga reaalsus on vähe teine. Tundub, et Modric on oma tasemes üsna järsult kaotanud ning legendid tavaliselt siin ei lõpeta. Ma ei oleks üllatunud, kui ta Hiina või prInterisse suure raha järgi saadetakse. Natuke tagasihoidlikkuma rolli ja minutite juures oleks temast muidugi tohutult kasu aga ma oletan, et Modricil on minek. Casemiro lahkumine tundub üsna ebareaalne, temast paremaid variante pole eriti kuskilt võtta, Valverde peaks suve jooksul saama omale Hispaania passi ja eeldatavasti jääb tema Casemiro asenduseks. Kroosi "kaitseinstinkte" vaadates ma teda alumise poolikuna eriti näha ei tahaks. Llorente ja Ceballose lagi (kandvas rollis) võiks olla mõne Sevilla-suguse meeskonna juures. Ndombele kohta on juttu olnud palju, tema võtaks küll. Pogba ka aga see on ilmselt üsna ebareaalne. Hollandi liiga parim playmaker on juba öelnud, et talle on laenutrallidest küllalt, pean tema naasmist tõenäoliseks. Ma eelistaks ühte kolumblast aga Zidane viimasest eriti ei paista hoolivat ning tema saatus on Bayerni kätes nagunii.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jermor Vaata postitust
                            kuhu see bale siis minema peaks? ma muidu olen ise ka poolt, et ta nahhui tõmbaks, aga ikkagi? raske näha teda premmi 100m eest minemas. kui ma oleks ükskõik mis premmi klubi asjaajaja, siis teda ma sellise summa eest küll ei tahaks
                            Bale on üsna kindel värav/assist 100 minuti kohta mees (umbes kolm sellist hooaega on tal veel sees küll), selliseid väga palju saadaval ei ole. Mingisugune vahetus Hazardi vastu (arvestades tema lepingu pikkust jms) tundub mulle suhteliselt win-win diil aga Chelseal on vist mingi keeld soolas. ManU algkoosseisu jalutaks ta vabalt sisse.

                            Kommentaar


                              no just. chelseal on keeld ja manu pigem vaatab mujale (nagu ma aru olen saanud). ja õige ka. nahhui osta 100m eest venda, kellel 3 hooaega sees, kui saaks sama raha eest palju nooremaid tüüpe. samahästi oleks võinud juve asemel ronaltsi endale võtta. ka 3 hooaega sees, sama raha, aga sitaks kõva marketing. ainus variant, mida näen, kui pogba järsku hakkab julmalt üleminekut pressima ja manu lepib kuidagi vahetusdiiliga

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Soccernet jõudis juba kisada, et Modric on uue lepingu sõlminud aga reaalsus on vähe teine. Tundub, et Modric on oma tasemes üsna järsult kaotanud ning legendid tavaliselt siin ei lõpeta. Ma ei oleks üllatunud, kui ta Hiina või prInterisse suure raha järgi saadetakse. Natuke tagasihoidlikkuma rolli ja minutite juures oleks temast muidugi tohutult kasu aga ma oletan, et Modricil on minek. Casemiro lahkumine tundub üsna ebareaalne, temast paremaid variante pole eriti kuskilt võtta, Valverde peaks suve jooksul saama omale Hispaania passi ja eeldatavasti jääb tema Casemiro asenduseks. Kroosi "kaitseinstinkte" vaadates ma teda alumise poolikuna eriti näha ei tahaks. Llorente ja Ceballose lagi (kandvas rollis) võiks olla mõne Sevilla-suguse meeskonna juures. Ndombele kohta on juttu olnud palju, tema võtaks küll. Pogba ka aga see on ilmselt üsna ebareaalne. Hollandi liiga parim playmaker on juba öelnud, et talle on laenutrallidest küllalt, pean tema naasmist tõenäoliseks. Ma eelistaks ühte kolumblast aga Zidane viimasest eriti ei paista hoolivat ning tema saatus on Bayerni kätes nagunii.

                                No ma küll ei tea kas ta küll sobiks meie taktikatega ja ma ei tea kas ta on parem kui Casemiro, aga peale Ndombele on võimalik 70-90M eest saada Ruben Neves ilmselt parim "regista" üldse maailmas hetkel.
                                Ödegaardi tahaks ma ka isiklikult näha see kutt on midagi "erilist" see hooaeg olnud.
                                Huvitav küll kus ta mängiks, sest vasakäärde on tulemas arvatavasti kas Hazard või siis Sadio Mane ja teise valikuna eelistaksin isiklikult VJ ääremängijana, aga Modrici ja Kroosi "CM" positsioonile isegi sobiks hästi ainukesed reaalsed variandid on hetkel Ceballos, Llorente ja Valverde, ja need ründavad kuttid ka ning võib-olla saab järgmine hooaeg näha Leganesi eest head hooaega tegevat Óscar Rodríguez`t.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X