320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas realmadridfan
    Vähemalt maksis Braaaaavo, kes olevat seekord hästi(!) mänginud, tsehhile kätte.
    Bravo tegi paremkaitses väga hea mängu. isegi ei oleks vaja põdeda, kes salgadot asendab, kui ta nii jätkaks.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas erts


      Algselt postitas realmadridfan
      Vähemalt maksis Braaaaavo, kes olevat seekord hästi(!) mänginud, tsehhile kätte.
      Bravo tegi paremkaitses väga hea mängu. isegi ei oleks vaja põdeda, kes salgadot asendab, kui ta nii jätkaks.
      Nägid ise mängu ka? Mina ei näinud, räägin ainult, mis ma kuulnud olen. Kui sa tõesti nii arvad, siis on tore, ainult, et ei tahaks nagu eriti uskuda, sest eelnevates selle hooaja mängudes on mees küll kõike muud kui hästi mänginud.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas realmadridfan

        Nägid ise mängu ka? Mina ei näinud, räägin ainult, mis ma kuulnud olen. Kui sa tõesti nii arvad, siis on tore, ainult, et ei tahaks nagu eriti uskuda, sest eelnevates selle hooaja mängudes on mees küll kõike muud kui hästi mänginud.
        nägin! ja ka mina pole eriti kunagi bravosse uskunud. eriti keskkaitses. aga paremal sai mees hakkama... ei, mitte ainult, vaid oli suisa hea.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          No okei, eks näis. Õnneks pole Micheli vigastus nii hull, nagu kardeti. 4 nädala pärast peaks ta juba uuesti platsi peal ringi liduma.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            võin teid lohutada RM toetajad R.B mängis hästi ja isegi kogu ülejäänud gäng. suutsin isegi kuni 01.30 üleval olla..
            8/10

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas realmadridfan


              No okei, eks näis. Õnneks pole Micheli vigastus nii hull, nagu kardeti. 4 nädala pärast peaks ta juba uuesti platsi peal ringi liduma.
              nii, poleks pidanud ikka bravot siin enneaegu kiitma. eile tuli magushapu lutt deporilt 0-2, kusjuures mõlemad kollid IMETI sisse algminutitel. esimese kolli puhul lendab kivi rahulikult just raul bravo kapsaaeda, kes taaskord paremkaitses müttas, kuid kohe üliterava luque valveta jättis. ja teise kolli lükkas paari minuti pärast pavon peaga - jajah, ainult valesse võrku. no ok ega ausalt öeldes siit võitu ei oodanudki, võõrsil ju imetakse deporilt juba aastaid. see hooaeg siis võeti ka kodus lutt, hooaja esimeses pooles.

              mis aga kõige hullem - ZZ sai obaduse. loodame et le french wizard juve mänguks mängukorda tohterdatakse.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                ma ei tahaks küll eriti iivõl olla, aga ma pean.
                DEPORTIVO!
                LUQUE!!!
                õujee!
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas nodisco


                  ma ei tahaks küll eriti iivõl olla, aga ma pean.
                  DEPORTIVO!
                  LUQUE!!!
                  õujee!
                  Ega ma ka eriti ei tahaks, aga noh...
                  15 punkti! Õujeeee!
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas nodisco


                    ma ei tahaks küll eriti iivõl olla, aga ma pean.
                    DEPORTIVO!
                    LUQUE!!!
                    õujee!
                    Igal oinal oma mihklipäev Hispaanias keskmikud elavadki vaid kaheks mänguks. Real Madridiga kodus ja võõrsil mängudeks. Siis antakse endast kõik.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      hea ju, kui vahel tuleb ette helgeid hetki.
                      # 21 - El Flaco

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        http://www.goal.com/NewsDetail.aspx?idNews=48522&idSez=17

                        tore artikkel Raulist.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          täitsa p*tsis. aga woodyl ja poomil näiteks oleks omavahel paljustki rääkida ma usun. portselan, anbeliiivebol.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas erts


                            täitsa p*tsis. aga woodyl ja poomil näiteks oleks omavahel paljustki rääkida ma usun. portselan, anbeliiivebol.
                            krt no nii uskumatult idiootlike samme suudab teha ainult Real Madrid Perezega koos on tippu saanud kamp täielikke idioote. Viimase kahe aasta kõik ostud on läinud suures plaanis vett vedama. 23 möllab perega ja kõigub lihtsalt keskpärasuse keskel, 11 ei mahu väljakule, Samuel (ei mäleta numbrit) on nii enamväem ja Gravesen pole ju tegelikult lõhkuv poolkaitsja. Perez võiks juba oma galactico-haibiga persse minna ja kogu oma ronaldo-beckhami kambaga Tottenhami kolida.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas dannar
                              ... ja kogu oma ronaldo-beckhami kambaga Tottenhami kolida.
                              vello99, kus oled?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                ei saa salata, et woodgate on tõsiselt üks parimaid leide
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X