320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    ei tea kas Casillase penaltitõrje sütitab klounid võitlema ka või ei?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Tegelikult oli 20 esimese minuti jooksul Madrid ründavamaks pooleks, kuid siis tuli Carew värav standardolukorrast ja edasi läks asi õudsaks. Robinho üritas täiesti üksinda kogu Lyoni üle mängida, Raul tegeles suluseisus töllerdamisega pidevalt, Baptista ja Gravesen olid täiesti nähtamatud ning Garcia-Helguera-Ramose vahel valitsesid kohutavad ebakõlad. Pärast 2. väravat oli Madridi poolel ainult üks mees, kes võitles, ning selleks oli Beckham. Casillase penaltitõrje oli praktiliselt tema ainus korralik tõrje. Loodetavasti lüüakse teisel poolajal vähemalt üks ära. Samas eelmisel hooajal kaotati ka esimene mäng Leverkusenile, kellest peaks teoreetiliselt Lyon tugevam olema. ja arvestades sellega, et algkoosseisust on 4 uut mängijat, ei tasuks veel paanikasse sattuda ning andkem aega meeskonnal mängiu leida

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Väga nõrk, sellise mängu puhul kõlbab meeskond rohkem tsirkusesse kui väljakule. Nagu väga masendav
        \'Milan - Liverpool\' täna vaevalt kordub.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Mida hooaeg edasi seda hullemaks meeskond muutub
          Hetkel vene keelne tv3 näitab seda mängu..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas 17


            HALE MADRID!
            Munni mine!
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas realmadridfan


              Algselt postitas 17


              HALE MADRID!
              Munni mine!
              Kle sa tundud mingi 7a laps olema,igalühel on õigus oma arvamusele ja pole vaja kritiseerida siis kohe...oled sa siis nii armunud madridi et ainult head näed? hetkel kõik mängijad on seal ÜKS SUUR 0!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas Ramm


                Algselt postitas realmadridfan


                Algselt postitas 17


                HALE MADRID!
                Munni mine!
                Kle sa tundud mingi 7a laps olema,igalühel on õigus oma arvamusele ja pole vaja kritiseerida siis kohe...oled sa siis nii armunud madridi et ainult head näed? hetkel kõik mängijad on seal ÜKS SUUR 0!
                Olen ma öelnud, et ma ainult head näen? Minu arvates oli mängu algus ok, edasine suht sitt. Aga on vaja tulla seda siia nina alla hõõruma? Kui mina millalgi bartsa teemas analoogselt käitusin, siis sain küll piki päid ja jalgu.

                P.S. Mu vanus on profiilis märgitud.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  realil jälle kena glasuurirõngas ümber suu

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      real mängib ajudeta - võimu on, aga reliseerida seda ei suudeta, osata, taheta jne.
                      võimalusi ju tegelt oli - s*taks, aga see va renoo kupee oli alistamatu õnneseen.

                      lyon mängib ses suhtes võrratut palli, et asjale lähenetakse loovalt ning kui võimalus on, siis see ka realiseeritakse (v.a. penaltid )
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        keegi teist täna öösel siin magada ka sai vä?
                        ma siin eile päeval nägin kusagil täpselt sama seisu ennustust ja naersin, aga võta näpust-karm reaalsus...kusjuures naised saunas rääkisid et mängijad tegid meelega et luxemburgost lahti saada ja vat et hakka või uskumagi seda...ikkagi jään enda juurde, et Del Bosque tuleb tagasi tuua, ega enne seal paremaks midagi lähe, ainult see mees suutis need klounid mängima saada ja tulemusi välja imeda...krt küll mida see Perez tol hetkel küll mõtles, arusaamatu
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Ei tea kas Luxemburgol on kohver juba pakitud ja pilet taskus?
                          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                          Cry welcome to the song.
                          And as it lifts you, time to move on.
                          We go!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            kindlasti on tal kohver pakitud ja pilet näppus, sest kõigepealt tuleb tal Lyonist Madridi vähemalt sõita
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas dannar
                              Samas eelmisel hooajal kaotati ka esimene mäng Leverkusenile, kellest peaks teoreetiliselt Lyon tugevam olema.
                              tahtsin siin veel märkida et ohhohhooo kui palju tegelikult Lyon eelmise hooaja Bayerist tugevam on. lausuksin isegi provetlikud sõnad, et Lyon on selle aasta poolfinalist kui mitte isegi.... Lyon on väga tugev tiim, nõrka lüli on väga raske leida seal.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas erts


                                Algselt postitas dannar
                                Samas eelmisel hooajal kaotati ka esimene mäng Leverkusenile, kellest peaks teoreetiliselt Lyon tugevam olema.
                                tahtsin siin veel märkida et ohhohhooo kui palju tegelikult Lyon eelmise hooaja Bayerist tugevam on. lausuksin isegi provetlikud sõnad, et Lyon on selle aasta poolfinalist kui mitte isegi.... Lyon on väga tugev tiim, nõrka lüli on väga raske leida seal.
                                rünnak on neil jah eriti võimas
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X