320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    kellegil rauli väravat pakkuda pole?:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas Chaqueta


      kellegil rauli väravat pakkuda pole?:P
      siin

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Homsest mängust jääb ilmselt kõrvale Gravesen, kes on ka kergelt vigastet. Lisaks olla ka Beckham eile meeskonnast eraldi trenni teinud, mis peaks ka kerget vigastust tähendama. Koosseis saab ekstra lõbus olema sel juhul

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          jah saavad vist jälle kotti aga lodoame et mitte

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas Neth


            Algselt postitas Zlatan


            Väga hea, Real kaotab.
            Ka mina olen õnnelik, et Real kaotas, kuid taoline parastamine ning \'nina alla hõõrumine\' ei sobi kusagile. Võiks proovida veidi täiskasvanulikumalt käituda (see käis kõigi kohta, kes siin oma rõõmu avaldasid Reali kaotuse üle). Arvan, et juhul kui Barca kaotab (loodame, et seda ei juhtu nii pea), siis teile endile taoline käitumine vaevalt, et meeldiks. Ja mis veel olulisem, on see, et tihtipeale rakendub taolistes olukordades vanasõna: Kes viimasena naerab, see naerab paremini.
            Jah, ma tahtsin ka just öelda, et hälvikud võiksid vaiksemalt võtta. Ma saan aru veel, et 1 kord tuleb ja teeb omaarust peenemat huumorit, aga et mitu korda siin ilma asjaliku eesmärgita töllerdada, see ei ole tore.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Hehe. Realmadrid.comi andmeil on hoopis Salgado lükatud poolkaitset mängima ja Diogo on sis paremkaitses. Üsna vaimukas v mis

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                keegi teab kas see cctv5 kannab tana mangu ule?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  keegi teab kas see cctv5 kannab tana mangu ule?
                  tvmix.net väidab küll. Kuid neil on kombeks madridi asemel golfi näidata

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    näitab siis CCTV5? mul kipub see kanal jupsima..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Algselt postitas Zlatan


                      näitab siis CCTV5? mul kipub see kanal jupsima..
                      Näitab. Esimene poolaeg oli üsna igav tglt. Kummalgi meeskonnal erilii võimalusi polnud, kui see üks Robinho löök 20 meetrilt välja jätta. Kahtlaselt palju on käega mängimist ära vilistatud. Real Madridil vist 5 korda ja Betisil 2-3. Salgado mängib siiski kaitses ja Diogo on poolkaitses.
                      Teisel poolajal valdas Betis rohkem palli ja Edu postilöök oli üsna ohtlik olukord ka Teise värava lõi Mejia peaga Guti söödust, see oli vist ka Mejia esimene pallipuude, sest minut varem sai noormees väljakule.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        lõppseis siis 2:0 real madridi kasuks, teise värava lõi mejia oma esimese puutega mängus värava , ja keda veel peale minu peaks huvitama siis milan pani juventuse kotti , 3:0 jäi seal seis milani kasuks

                        oh näed siis , jõudis dannar ette, aga topelt ei kärise

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas dannar


                          Teisel poolajal valdas Betis rohkem palli ja Edu postilöök oli üsna ohtlik olukord ka .

                          oli see ikka edu, minu arust edu löögi (mis veits ebaõnnestus) suunas üks teine vend posti

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas kopajuht


                            Algselt postitas dannar


                            Teisel poolajal valdas Betis rohkem palli ja Edu postilöök oli üsna ohtlik olukord ka .

                            oli see ikka edu, minu arust edu löögi (mis veits ebaõnnestus) suunas üks teine vend posti
                            hmm. mul jäi küll silma et nr. 24 ehk Edu. aga võin ka eksida. Kusjuures Pablo Garcia sai 5. kollase kaardi ehk siis järgmine mäng on ka tema puudu.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              no igatahes ohtlik olukord oli tõesti, süda jättis ühe lööki vahele

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                keegi võiks väravad ka üles laduda :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X