320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    44\' Ooooohhhh! It\'s a mini brawl at the Bernabeu! What a load of handbags! It\'s kicked off by \'serial bagger\' Guti who\'s upset by Tiago\'s taunt about his hair, sorry, foul... the goalscorer reacts and runs after the perpetrator before swinging his bag, sorry, arms around... cue mass scuffle as pretty much everyone gets involved! It\'s nothing though... both players predictably get booked...

    eilse madina kohta hea kommentaar eurospordist

    muide Guti on üldse üsna kergesti ärrituv viimasel ajal ja huvitav mis tema \'goal celebration\' tähendas, kus ta ühe näopoole terve käega kattis?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas erts

      muide Guti on üldse üsna kergesti ärrituv viimasel ajal ja huvitav mis tema \'goal celebration\' tähendas, kus ta ühe näopoole terve käega kattis?
      mängis peitust..
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas erts




        muide Guti on üldse üsna kergesti ärrituv viimasel ajal ja huvitav mis tema \'goal celebration\' tähendas, kus ta ühe näopoole terve käega kattis?
        ta näitas et lõi vastasel ühe silma looja...:P
        see mäng küll ei saa eriti Bechami kohta midagi halba öelda, vend on ikka töörügaja! maru head äärevahetused ja tsenderdused kasti! tema andis selle vabalöögi millest arenes värav! see mäng võib tõesti öelda et vend on tegija....
        Eesti surub kõik vastased vastu muru
        ja teeb neist üldse saepuru.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          mängu kokkuvõtet on kuskil leida we

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas Karla


            Algselt postitas inzu


            1:1
            Pole põhjust kurvastamiseks, sest Chelsea ju võitis.
            Miks see hea on, et Chelsea võitis? Mitte, et see halb peaks olema.. (Minu jaoks oli mudugi halb, sest Chelsea ]

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Algselt postitas Barca-Freddy


              Algselt postitas Karla


              Algselt postitas inzu


              1:1
              Pole põhjust kurvastamiseks, sest Chelsea ju võitis.
              Miks see hea on, et Chelsea võitis? Mitte, et see halb peaks olema.. (Minu jaoks oli mudugi halb, sest Chelsea ]
              Kamoon, mees.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                Real Madrid

                Eilses mängus saadeti mängijaid lausa vilekooriga platsilt minema(mitte just kõiki mängijaid) .... Kas see tähendab treener Luxembourgi lahkumist? Ja kes oleks uus treener? Kas oleks vaja üldse treenerit vallandada vaid vaadata ka reali presidendi tegemisi, kes ongi alati tahtnud ainult staare osta, sellega seoses Reali kaubamärki müüa.
                Fännid olid ka selle peale pahased, et Becksi asemele pandi Salgado, kes oli teinud barca vastu kehva mängu (tema ääre pealt Ronaldinho pangi kõigist kaitsjatest nagu tuul mööda)

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  marca räägib, et uue treeneri koha nimele kandideerivad Del Bosque ja Capello. Läbi on jooksnud ka Hitzfieldi nimi. Samas annaks ma Luxewmburgole aega. Meeskond on tegelikult hästi mänginud, aga võiks ikka endale kedagi pingile ka muretseda.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Ma ei saa aru miks selle Robinho ümber nii suur kära oli, kui ta Realiga liitus.
                    Tal on ju ometi kiirust, tehnikat kah natuke, aga tihti peale võttis ikka rünnaku seisma tagasi, minu arvates täiesti mõttetu ründaja aga noh - realil hetkel ründe põud:/
                    Beckham tegi taaskord väga hea partii ja Reali fännidel on selgelt kopp ees sellest kuidas rünnakud kokku jooksevad lihtsalt.
                    Salgadot tervitati muidugi hästi
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Algselt postitas dannar


                      marca räägib, et uue treeneri koha nimele kandideerivad Del Bosque ja Capello. Läbi on jooksnud ka Hitzfieldi nimi. Samas annaks ma Luxewmburgole aega. Meeskond on tegelikult hästi mänginud, aga võiks ikka endale kedagi pingile ka muretseda.
                      huvitav kas delBosque muidugi oleks nõus. aga treenerit pole mõtet vahetada ka minu meelest. mõelgu parem korralikult läbi mida meeskonna parandamiseks teha
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        robinho oleks pidanud rohkem üksi proovima, kiirust on tal piisavalt, a tundub et julgust v midagi jääb vajaka et tagasi taandub kohe,
                        zidane va vanameister läks äärelt mitu korda läbi ja võitis nurgalöögi, mäletatavasti üks oli päris ohtlik ka (Guti tabas postis seisva kaitsja jalga),
                        Beckhamilt suhteliselt korralik mäng, mingeid supertsenderdusi ei märganud kuid väga viisakalt andis, samas robinho peale neid anda on kah nagu on, Lyonil oli 3 kaitsjat ees kohe
                        värav mis löödi oli muidugi paras naljanumber sellise värava prst mäng kaotada, mis muud kui kiitus sellele lyoni ründajale et nii külmalt ära lõi

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas Reintz


                          Ma ei saa aru miks selle Robinho ümber nii suur kära oli, kui ta Realiga liitus.
                          täpselt minu mõtte!! ta ei ole tegelt sittagi väärt, ei julge eriti midagi teha, nagu oli näha eilses mängus!parem muretsegu mingi kõvem tipuründaja... mingi Neemelo või midagi! tal on vähemalt keha... aga kiirust muidugi ei ole...:P brasiiliane ei ole õige ründajagi juu, ta võiks juu vabalt poolkaitse olla!
                          aga treeneri vahetuse kohta nii palju et praegune on piisavalt hea...
                          Eesti surub kõik vastased vastu muru
                          ja teeb neist üldse saepuru.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas realmadridfan


                            Algselt postitas Barca-Freddy


                            Algselt postitas Karla


                            Algselt postitas inzu


                            1:1
                            Pole põhjust kurvastamiseks, sest Chelsea ju võitis.
                            Miks see hea on, et Chelsea võitis? Mitte, et see halb peaks olema.. (Minu jaoks oli mudugi halb, sest Chelsea ]
                            Kamoon, mees.
                            Ei, päriselt ... ses mõttes, et miks Reali teemas Chelseast juttu tuli ?! Mul on juhe vist koos, aga mis teha, pikk juhe...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Oeh. Ma kohe ei oska midagi öelda...

                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                miks kurat ma ei näe viimast lehekülge???
                                Eesti surub kõik vastased vastu muru
                                ja teeb neist üldse saepuru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X