320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas ek


    mängupilt oli iseenesest hea ja kurtmiseks pole põhjust.
    üks kindel penalt jäeti ka andmata kui Becks palli Lehmanist mööda mängis ja viimane Beckhami takistamiseks jala üles tõstis.
    isegi kui ei tahaks, peab tunnistama et seal oli penaltihõngu ainult vbla 0,1%... igasugune kiitus läheb Lehmannile kes mitmes kriitilises olukorras hästi tegutses...

    ainult ühte asja tahaks veel öelda:
    REYES ON KLOUN ja M*NN!
    valus jobi....kukub pikali platsist väljas ja siis hakkab vaikselt veerema platsile tagasi!
    sellist kukke ei ole enne nähtud.... õnneks karistati komejant kollase kaardiga!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Hispaania meeskonna toetajana peaks härra erts olema sellise komejandiga harjunud, pole mõtet hakata katlaid võrdlema. Casillas oli ka muidugi tore mees, keskjoonele on väravavahil tõesti palju asja. Õnneks karistati tema agarus kollase kaardiga!

      Umbkaitsest oli asi siiski kaugel. Arvan, et Highburyl on Arsenalil võib-olla isegi raskem mängda, plats väiksem, mehed koos, pole sellist liikumisvabadust.
      Teil pole mõtet väga masendunud ka olla, mäng on siiski alles poole peal.
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas erts

        ainult ühte asja tahaks veel öelda:
        REYES ON KLOUN ja M*NN!
        1-0! 1-0! 1-0!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Algselt postitas vandersell


          Hispaania meeskonna toetajana peaks härra erts olema sellise komejandiga harjunud, pole mõtet hakata katlaid võrdlema. Casillas oli ka muidugi tore mees, keskjoonele on väravavahil tõesti palju asja. Õnneks karistati tema agarus kollase kaardiga!
          no ei ole harjunud! mille põhjal sa seda väidad? et ma RM toetan? ajuvaba...

          loomulikult käib mulle närvidele ka näiteks Robinho haavalehena langemine iga briisi peale... aga antud komejant oli ikka kordades hullem.

          ja kuidas sa saad sellist perverssust kaitsta? eriti veel kui sa oled arse kui inglise klubi toetaja... toetan ka inglise klubisid ja ma ei mõistaks casillase teguviisi hukka. mõnikord lihtsalt käib mõne asja peale klõps.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas SleepWalking


            Algselt postitas erts

            ainult ühte asja tahaks veel öelda:
            REYES ON KLOUN ja M*NN!
            1-0! 1-0! 1-0!
            tean, et sa oled täiskasvanud inimene! milleks siis lapsikult käituda....? reyes ei võrdu arsenal, ma ei öeld arsenali kohta ühtegi halba sõna. au teile, hästi mängisite. eboue, cesc, flamini, toure jt on täkud eilse mängu põhjal. aga nii pimedalt küll oma klubi ei tasu toetada, et näiteks reyesi klounaazhi kaitsete.....

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Ära mine närvi, leidub valget värvi. Kuskohas ma kirjutasin, et toetan sellist käitumist? Palun tsiteeri. Viitasin lõunamaade meeskondade ja meeste näitlejaoskustele, seda küll.
              Üldiselt, kaotasite. Võta ennast kokku, sinu meeskond (tead küll milline neist, antud hetkel) arvatavasti teeb seda.
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas erts
                tean, et sa oled täiskasvanud inimene! milleks siis lapsikult käituda....? reyes ei võrdu arsenal, ma ei öeld arsenali kohta ühtegi halba sõna. au teile, hästi mängisite. eboue, cesc, flamini, toure jt on täkud eilse mängu põhjal. aga nii pimedalt küll oma klubi ei tasu toetada, et näiteks reyesi klounaazhi kaitsete.....
                huvitaval kombel ei näe ma selles teemas ühtegi märkust reali paremkaitsja \"heast\" mängust. 5 kollast kaarti väärivat viga tegi ta kindlasti. no lihtsalt reyes oli tema jaoks liiga osav. ja sa pöörad mu meelest liialt tähelepanu mõttetule intsidendile. aga las ta olla. peale teist mängu on alles põhjust nutta või naerda. ka teil.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Algselt postitas vandersell
                  Üldiselt, kaotasite. Võta ennast kokku, sinu meeskond (tead küll milline neist, antud hetkel) arvatavasti teeb seda.
                  ega ma ei olegi kibestunud! see kui ma oma pettumust selle etenduse osas välja peegeldasin, ei tähenda, et ma oleks laiali lagunenud asjad võiks palju hullemini olla...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas SleepWalking
                    huvitaval kombel ei näe ma selles teemas ühtegi märkust reali paremkaitsja \"heast\" mängust. 5 kollast kaarti väärivat viga tegi ta kindlasti. no lihtsalt reyes oli tema jaoks liiga osav. ja sa pöörad mu meelest liialt tähelepanu mõttetule intsidendile. aga las ta olla. peale teist mängu on alles põhjust nutta või naerda. ka teil.
                    vaata veel seda teemat, polegi nagu muud kommenteeritud kui reyesi komejanti... MÕTTETU INTSIDENT? naiivitar. kui seda oleks näiteks Robinho Highburyl teinud siis sa oleks ka oksekoti täis oksendanud ja vihast sinine... ja õigusega, sest see on lihtsalt nilbe käitumine, kergita oma roosasid prille ja tunnista seda....

                    nii aga reali poolelt... kui sa juba teema üles võtsid siis... jah. cicinho oli ka kloun, ta tegi vigu sest oli kogenematu käpard... reyes muidugi väänles nagu uss iga puute peale aga see ei õigusta cicinho vaidlemist... viga on viga. 5 kollast väärivat viga on aga ilmselge liialdus. kollast kaarti ei tohiks määrata \"ohvri\" maas väänlemise kestus.

                    ja nagu ütlesid, vara nutta ja vara naerda, 90\' on veel ees. aga selliseid debiilseid vahejuhtumeid kommenteerida ei ole vara. ja usu, kui seda teinuks mõni Reali tüüp, olnuksin sama kriitiline.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Algselt postitas vandersell
                      Umbkaitsest oli asi siiski kaugel. Arvan, et Highburyl on Arsenalil võib-olla isegi raskem mängda, plats väiksem, mehed koos, pole sellist liikumisvabadust.
                      Teil pole mõtet väga masendunud ka olla, mäng on siiski alles poole peal.
                      mis umbkaitse? kes seda väitis? arsenal mängis targalt ja hästi. kasutas auke reali keskväljal et valusalt vasturünnakutega nõelata. ja ei olegi keegi masendunud, 0-1 on siuliselt sama mis 1-1 oleks olnud... võõrsil tuleb koll lüüa enivei....

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Tglt täiesti mõttetu asi mille präast närvi minna. See üks Reyese püherdamine ei põhjenda üsna nigelat mängu ja kaotust. Viimastes mängudes on tõelöiselt ilusat jalgpalli näidatud ning naiivne mina heietasin juba mõtteid, et Real on oma mä\'ngu leidnud, kuid eilne oli täpselt sama, mis jaanuar ja sellele eelnenu. Veeretame palli, tuimalt, väga tuimalt ja ründajad mölutavad ees. Arsenal pole mingi Cadiz, kes laseb sellise mängu pealt endale kogemata mõni värav ära lüüa.

                        0:1 pole veel maailma lõpp, sest Arsenal on sel hooajal olnud veel ebastabiilsem kui Real. ning inglismaal on meil varemgi hästi läinud. Näiteks aastal 2000 kolgiti üks punast särki kandev meeskond The Smithsi kodulinnast üsna läbi. Ja kui kaotamegi, siis tuleme järgmine aasta uuesti. Arsenalil seda õnne vist ei ole. v.a. kui nad finaalis ka kellelegi ära teevad

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas dannar


                          Tglt täiesti mõttetu asi mille präast närvi minna. See üks Reyese püherdamine ei põhjenda üsna nigelat mängu ja kaotust.
                          kuidas kellegile. vbla sina oled harjunud siukese asjaga, aga ma lähen iga kord sellise asja peale ilgelt närvi... see on juhtum mis minu jaoks selles mängus silma paistis, mitte põhjendus reali sitale mängule.

                          üldiselt ära hala nii palju, mis sa lootsid siis 3-0? ei old mängul häda midagi, õnnest jäi puudu ja otsustavusest ja ees võiks olla ka ründaja kes natuke tööd viitsiks teha, mitte see laiskvorst \'le bic mac\'.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Jälle tuli välja põhimõte Reali mängijate kohta. Liiga palju head ei ole ka hea. Ehk Real on staaride kogum, kuid mitte võistkond.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas SleepWalking

                              1-0! 1-0! 1-0!
                              vaatasin mälu värskenduseks profiilist su sünniaastat ja seda kummalisem on et ma ei pidanud oma mälus pettuma.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Õnnest ja otsustavusest rääkides oleks võinud Arsenal ka 3:0 võita. Aga näe, ei võitnud. Umbkaitsele viitas ek, üks postitus enne sinu purset.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X