320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas vandersell


    Õnnest ja otsustavusest rääkides oleks võinud Arsenal ka 3:0 võita. Aga näe, ei võitnud. Umbkaitsele viitas ek, üks postitus enne sinu purset.
    kle ikka sa paugud... purse oli suunatud reyesi mitte arsenali pihta, võiksid natuke leebem olla ja mitte siin tuimalt edasi nokkida.

    ja õnnest rääkisin konkreetselt seoses reali suutmatusega väravat lüüa! loomulikult oli teisest küljest õnne et arsenal kahte või isegi kolme ei löönud. seepärast tulebki rahul olla et võõrsil on vaja 1 kolli minimaalselt mitte kahte. hoolimata sellest et ise ei suudetud ühtegi lüüa.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas ek
      vaatasin mälu värskenduseks profiilist su sünniaastat ja seda kummalisem on et ma ei pidanud oma mälus pettuma.
      ma olen õnnelik su üle. ausalt.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        oleneb kuidas umbkaitset defineerida. mina pean umbkaitseks seda kui poolkaitse enamuse mängust omal väljakupoolel on.
        see loomulikult ei vähenda võidu väärtust aga samas jätab sellise mänguga saavutatud võit Madridi toetajatele õigustatud õiguse nuriseda.


        60% Ball. Poss. (%) 40%
        5 Corners 2
        15 Fouls committed 27

        Thierry Henry, Arsenal striker
        We were brilliant defensively, but more importantly, we were not scared to play. We have only won one game. /.../ We were tremendous at the back - amazing.


        seda ei näe tihti et ma viitsin statistikas tuhnida või mõne muu lehe peale soccerneti oma lahti võtta, seega olge tänulikud :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          gunnersite eilne taktika pures - simple as that!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            kas t2na on j2lle see p2ev mil palju kiidetud real tappa saab .oleks selliseid p2evi aint rohkem
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              rohkem? veel rohkem?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                taas üks nigel esitus. Algul polnud nagu vigagi, sest mäng käis ning palli vallati üsna kenasti. Seejärel sai Beckhami karistuslöögist palli väravasse Ramos ning kõik oli veel lill. teisel poolajal sai esmalt Mallorca üsna kerge pendla ning seejärel läks mäng käest. Mallorca lõi üsna kenasti, kuid meie omad mölutasid niisama platsil vist., no ok lihtsalt ideid vist polnud. enivei lõpuks kaotas Gravesen, kes mängis jälle üsna sitala, no aga mida sa tahad, kui holding midfielder pole tema positsioon, ja seejärel lõi Arango värava. Cassano tuli vahetusest hästi sisse ning korra tabas tema löök latti ja kõik.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  imelik on jah vaadata, et mehed lausa jalutavad valjakul, samas palliga aksjoon kaib otse nina all. uksteise toetamisest jaab vajaka. ei teagi mis selle klubi paastaks. ehk aeg?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Tuli meelde siin eelmise nädala kõmukas ja ilmselt mitte väga tõsine aga info seegi, et Henry Ronaldo vastu vahetada.Ja ka ei saa aru miks Milan on avatud ka sarnasele ideele.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Nii. Pärast eilset mängu on asi üsna teravaks läinud. Esmalt oli siis esmaspäeval Ronaldo poolne kurtmine, et fännid ei armasta teda. Seejärel vastas Raul minu mäletamist järgi üsna Ronaldot toetavalt, kuid ütles ka, et fännidest võiks ka natuke aru saada ja Ronaldo ajaline valik selleks avalduseks oli vale. Nüüd pidas Ronaldo vajalikuks mainida, et Rauli avaldus tegi asja veel hullemaks. Lisaks kurtis ka Ramos, et eile oli tal pärast skoorimist tunne, et värava lõid Mallorca mehed, sest keegi temaga eriti väravat ei tähistanud.
                      vott. Nüüd on jälle see vana vastasseis hispaanlased vs. brassid. Isiklikult sain Ronaldo pahameelest täitsa aru, sest tõesti pole ta kunagi eriline lemmik staadionil olnud, kuid aeg selleks kurtmiseks oli tõesti vale. Ühesõnaga olen üsna kindel, et Ronaldo lahkub suvel. ja see tähendab jälle neid tobedaid kõlakaid kuda Real üritab KÕIKI väravaid löövaid ründajaid endale ära osta. Henry, RVN, Ibrahimovic jne jne.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Seda Ramose avaldust lugesin ja imestasin ja tegalt tuli ka peale khae RR avaldusi ka Lopez Caro avaldus ,mis kurjustas mõlema RRiga just motivatsioonile \"kaasaaitamises\".Kui nüüd võtta aluseks, et Ronaldo lahkub suvel siis ei teeks paha ka Carlose exit ja järgi jäävad nii öelda uuema põlvkonna brassid vaevalt , et ohustatuna end tunneksid ja vähe väiksema kogukonnana end rohkem hispaanlastena tunneksid.Ma küll vahepeal mõtlesin , et kui Ronaldo asemel Henry osta/vahetada siis Babtista täitse ette lükata Hernry allapoole tiba, aga siis mõtlesin, et Henry selline vasakpoolse orjentatsiooniga (Arsenali mängudes on tundunud , et sealt poolt tuleb tal rohkem selliseid ideedega lõpplahendusi) ja hakkaks äkki Robhinot segama ja noh me ju teame, mis supp tuli siis kui Figot ja Beckyt korraga üritati mängitada.Ma muidugi võin eksida ja ma ei karda tunnistada kui olen valesti arusaanud.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas dannar
                          Isiklikult sain Ronaldo pahameelest täitsa aru, sest tõesti pole ta kunagi eriline lemmik staadionil olnud, kuid aeg selleks kurtmiseks oli tõesti vale..
                          tema puhul tõesti ma (samuti kui lõviosa fänne) ei saa aru, miks ta raisk nii laisk on, keegi kuskil foorumis ütles tabavalt ta kohta, et ta on platsil nagu kotitäis apelsine...

                          isegi kui sa ei skoori, võiks ju tibagi musta tööd teha.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Ronaldo - the original bangbus. Bangs in the goals while rapidly approaching the tonnage of a bus.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              sportnetis siis selline uudis Perezi kohta
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                0-1 Liverpoolile?
                                kuigi inf oige, isegi klubi sait vaidab seda
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X