320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Endisest ralli maailmameistrist Carlos Sainzist võib saada järgmine Madridi Reali president.

    http://www.sportnet.ee/index.php?id=22360

    Nonii, kõigepealt peaks Sainz vana rallikaruna vahetama meeskonna juhtidel pidurid. Pidurdaks näiteks hoogu staaride kokkuostmisel. Ja siis vahetaks auto aju välja.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

    http://www.jkpiraaja.ee/

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      tore et ka RM teemasse satud, Edson, aga võiksid vähemalt viimase lk postitused silmaga üle lasta, et mitte mõtetult olnut korrutada...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Krt kui mdiagi tarka öelda pole, siis hoidke äkki suu kinni. Nende vanade klišeede korrutamine, et ala ostetakse ainult staare, kaitseliin on saast ja ainult ründesse panustatakse, tütüavad ära juba

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Nonäe, minu postituse sisu tõesti kordas juba eelpoolöeldut, vabandust, ei pannud tähele.

          Aga erts, sina pole siin küll mingi korrapidaja, vaata enne oma postitused üle, ca 90% on neist täiesti mõttetud ja sisutühjad. Olen üldiselt tähele pannud, et isikute postituste arv on tavaliselt pöördvõrdeline postituste sisukusega.

          dannar, kirjutan seda, mida vajalikuks pean. Kui sinu arust teema on kulunud siis las ta on, see on sinu arvamus. Aga mida sa prääksud? Selline prääksumine teeb ju teema muidugi veel sisukamaks, eksole?

          Läks nüüd tiba teravaks aga sellised \"isad\" viskavad üle. Rohkem sellel teemal sõna ei võta.

          peace


          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Kusjuures Perezi oskus klubi müüa on meeletu. Igast mängijaostust tehti meeletu meediasündmus ning ka praegune ameti mahapanek on ikka meeletul kõlapinda saanud. Kellelegi RM nagu ei meeldi, aga kõik räägivad ja peavad end ekspertideks. Respect Perezele. Ma usun, et iga firma on huvitatud endiselt kõige enam reklaamilepingust RM-iga, sest kas nad võidavad v kaotavad, aga nähtaval on nad alati.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Ronaldo, Beckham ja Zidane võivad Realist lahkuda

              Märt Roosna

              Jalgpall

              Pärast Real Madridi pre- sidendi Florentino Perezi tagasiastumist kaaluvad staarid lahkumist.

              “Mu leping kestab veel aasta ja kolm kuud. Need kolm kuud mängin ära, katsun MM-iks korralikult valmistuda ja siis vaatan, mis saab edasi,” rääkis Prantsusmaa koondise keskväljamootor Zinedine Zidane. Ta lisas, et on Perezile väga tänulik võimaluse eest Realis mängida ning presidendi lahkumisotsus tuli talle suure üllatusena.

              Brasiilia ründetuus Ronaldo on juba varem vihjanud, et kavatseb pärast MM-i superklubist lahkuda. “Ma pole end Santiago Bernabeul kunagi koduselt tundnud ning fännid pole mind kunagi toetanud. Ma ei taha olla seal, kus mind ei armastata. Pärast kõike, mis ma klubile andnud olen, ma ei mõista, miks minuga niimoodi käitutakse,” kurtis klubi resultatiivseim mängija Ronaldo, kelle eksimusi platsil tervitab fännide vile.



              Suurimat huvi on brasiillase vastu üles näidanud AC Milan ja Milano Inter. “Ronaldo vajab uut stiimulit ja AC Milan ei tohiks käest lasta võimalust osta nii suurepärast mängijat,” tahaks Milani ukrainlasest ründaja Andrei Ševtšenko Ronaldot endale ründepaariliseks.

              Läheb ajalukku

              Koos Zidane ja Ronaldoga tegi ka Inglismaa koondise kapten David Beckham avalduse, milles tunnustas Perezi. “Ta lõi klubis “tähtede kogumi”ajastu ning läheb sellega ajalukku.”

              Beckhamigi tulevik on pärast Perezi lahkumist lahtine. “Klubi on varem öeldnud, et soovib, et jääksin, ning ma tahaksin jääda... Aga eks näe,” kahtles inglane.

              Välismaiste staaridega pidevalt pahuksis olev ründaja Raul loodab, et pärast Perezi lahkumist ei räägita klubist enam kui tähtede kogumist. “See sõna on klubile põhjustanud ainult kahju. Loodan, et seda ei tule edaspidi enam kasutada,” ei pea Raul üle 400 miljoni euro kulutamist tähtmängijate peale õigustatuks.



              Eesti Päevaleht

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas Edson
                Aga erts, sina pole siin küll mingi korrapidaja, vaata enne oma postitused üle, ca 90% on neist täiesti mõttetud ja sisutühjad. Olen üldiselt tähele pannud, et isikute postituste arv on tavaliselt pöördvõrdeline postituste sisukusega.
                tubli! võid endale nüüd laua pealt kommi võtta...

                peace

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Jah, ütleme nii, et hakkab võistlus kumb jõuab ennem - kas klubi + punkte null tolerants poliitika eest või staarid kuidagi enne kui hind päris madalaks kukub.Et siis lisaks artikel.

                  Real Madrid are set for a major clearout following Florentino Perez\'s resignation as president this week.

                  DiarioSport says no less than TEN senior players will be sold at the end of the season as part of an overhaul by new president Fernando Martin.
                  Zinedine Zidane, Roberto Carlos, Antonio Cassano, Michel Salgado and Ronaldo will headline the departures. Also to be shown the door will be Jon Woodgate, Ivan Helguera, Thomas Gravesen and Pablo Garcia.
                  Home-grown players Raul Bravo and Oscar Minambres will be among a shortlist also allowed to move on in the summer.
                  New president Martin already has his hit-list drawn up and save winning the Champions League, a massive changeover of players will happen at the end of this season.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas maanus


                    Jah, ütleme nii, et hakkab võistlus kumb jõuab ennem - kas klubi + punkte null tolerants poliitika eest või staarid kuidagi enne kui hind päris madalaks kukub.Et siis lisaks artikel.

                    Real Madrid are set for a major clearout following Florentino Perez\'s resignation as president this week.

                    DiarioSport says no less than TEN senior players will be sold at the end of the season as part of an overhaul by new president Fernando Martin.
                    Zinedine Zidane, Roberto Carlos, Antonio Cassano, Michel Salgado and Ronaldo will headline the departures. Also to be shown the door will be Jon Woodgate, Ivan Helguera, Thomas Gravesen and Pablo Garcia.
                    Home-grown players Raul Bravo and Oscar Minambres will be among a shortlist also allowed to move on in the summer.
                    New president Martin already has his hit-list drawn up and save winning the Champions League, a massive changeover of players will happen at the end of this season.
                    Cassano ja Woodgate tundusid juba alguses kuidagi mõtetud ostud aga...see oleks küll imelik kui Helguerale ja Salgadole kinga antakse.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      huvitav tegelikult, et woodgate on selles listis mainitud, sest praegu tema ainuke nõrkus olnud see, et pidevalt vigane, kui terve siis mängib küll ikka päris hästi

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        selline lugu siis soccernet.com-is http://soccernet.espn.go.com/news/story?id=360361&cc=5739

                        see osa oli väga huvitav:

                        On the future of coach Juan Ramon Lopez, Martin refused to be drawn.

                        But he hinted at a possible return in some capacity for Vicente Del Bosque, who led the club to Champions League victory in 2003 - their last major title - and former player Fernando Hierro.



                        nüüd peab lihtsalt ootama ja vaatama kuidas asjad minema hakkavad

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Ma arvan, et Reali fännid peaksid uude presidenti skeptiliselt suhtuma, tüüp on suur kossu fänn ja lubas pressikonverentsil, et hakkab kossutiimi tagasi tippu upitama, see võib jalkatiimi tahaplaanile jätta.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Uus president on võtnud suuna näha Capellot uue treenerina,mis iseensest on ju hea.Huvitavaks teeb asjaolu, et Capello soovib tuua nii Emersoni ja Zlatani (mis muidugi pole enam uudis) ning võtta nii öelda lahkujate nimekirjast Cassano ja tema asemel sinna panna hoopis Robihno (polnd küll nii öeldud aga eelnevates \"ähvardustes\" Robihno oli välja jäätud).Järelikult mees teab, mis väärtus on Cassanol ja ilma asjata ei seostatud teda Juventusega. Aga ja , see siis jälle sealt kõmuuudiste juurest.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Mina ei usu, et presidendi vahetusega nii suur puhastus tehtaks. Ronaldo ja Zidane oleksid niikuinii lahkujad olnud, Salgadole on ka 2 asendajat juba olemas. RC lubas ka juba varakult sel hooajal ära minna. Kes veel? Helguera minekut ei usu. Ja Garcia pole suutnud õiget mängu leida. Robinho, Cassano jms ei liigu kuhugi.
                              Martin on öelnud mingile Hispaania raadiojaamale, et suvine sihtmärk nr. 1 on Fabregas. khm. minu teada on tegu ju Barcelona kasvandiku ja tulihingelise fänniga ning et teda Arsenalist välja osta, peab ikka meeletu papi alla panema. Lihtsam oleks Reyes kätte saada, sest vasaku äärega peab midagi ette võtma. Siinkohal küsiks, et kas Camoranesi on ikka ka vasakäär ikka?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Camoranesi on paremäär:S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X