320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    Algselt postitas realmadridfan


    Algselt postitas maanus


    Sry, et nüüd uuesti pommitan aga tribalist (tean tean) just lugesin järgmise uudise:


    Real Madrid president Martin: I know new coach
    tribalfootball.com - March 23, 2006

    Real Madrid president Fernando Martin says he has agreed terms with the new coach - but won\'t name him just yet.
    \"I already know his name and in order to sign him he has pushed me to extremes, but we have him,\" said Martin. \"At the moment, I cannot reveal his name.

    \"The one sure thing we know is that you cannot succeed when the trainer goes in one direction and the management structure goes in another.\"


    Ehk siis ainuke,kes minuarust antud kontekstis kedagi surujana näen on Capello,kuna tema ju esitas siin omad ultimaatumid .
    Või tegelikult ka Bosque , et noh oma hinge haavu korvata.....
    Lihtsalt huvi pärast: kui sa tead ja aru saad, et see tribal üks pullikakk on, siis miks sa seda ikkagi loed ja ka meid nende üllitistega õnnistad? Kas tõesti pole oma ajaga midagi paremat peale hakata?


    Ma ei tea, vahest olen ma üleannetu ja ootan kuniks keegi korrale kutsub aga tegalt, mis patt see ikka on , ametlikke uudiseid oskab igaüks lugeda ametlikult kodukalt .Kas see alateema ongi nagu siis ametlike teadete tõlkimise koht või? Ma saan aru , et siia kõike just ei sobi kirjutada (näiteks puuduvad siit üldse Reali mängijate offpitch jutud,mida kohalik press vägagi innuklat edastab) aga noh kõiksugu spekulatsioonid (mis on juu ka päriselt üks mängijate hankimiseks kasutatavaid vahendeid ), mis puudutavad väljakul toimuvat, no ma ei tea, pole juu väga patt, või on? Siiani pole ka moderaatorid nagu priva saatnud, et mees lõpeta rämpspostitamine või lihtsalt deletinud (see pole nüüd provokatiivne üleskutse mode ja adminnidele).Loodan, et sain tiba rahuldatud sinu huvi.Võid ju alati priva saata.








    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas maanus


      Algselt postitas realmadridfan


      Algselt postitas maanus


      Sry, et nüüd uuesti pommitan aga tribalist (tean tean) just lugesin järgmise uudise:


      Real Madrid president Martin: I know new coach
      tribalfootball.com - March 23, 2006

      Real Madrid president Fernando Martin says he has agreed terms with the new coach - but won\'t name him just yet.
      \"I already know his name and in order to sign him he has pushed me to extremes, but we have him,\" said Martin. \"At the moment, I cannot reveal his name.

      \"The one sure thing we know is that you cannot succeed when the trainer goes in one direction and the management structure goes in another.\"


      Ehk siis ainuke,kes minuarust antud kontekstis kedagi surujana näen on Capello,kuna tema ju esitas siin omad ultimaatumid .
      Või tegelikult ka Bosque , et noh oma hinge haavu korvata.....
      Lihtsalt huvi pärast: kui sa tead ja aru saad, et see tribal üks pullikakk on, siis miks sa seda ikkagi loed ja ka meid nende üllitistega õnnistad? Kas tõesti pole oma ajaga midagi paremat peale hakata?


      Ma ei tea, vahest olen ma üleannetu ja ootan kuniks keegi korrale kutsub aga tegalt, mis patt see ikka on , ametlikke uudiseid oskab igaüks lugeda ametlikult kodukalt .Kas see alateema ongi nagu siis ametlike teadete tõlkimise koht või? Ma saan aru , et siia kõike just ei sobi kirjutada (näiteks puuduvad siit üldse Reali mängijate offpitch jutud,mida kohalik press vägagi innuklat edastab) aga noh kõiksugu spekulatsioonid (mis on juu ka päriselt üks mängijate hankimiseks kasutatavaid vahendeid ), mis puudutavad väljakul toimuvat, no ma ei tea, pole juu väga patt, või on? Siiani pole ka moderaatorid nagu priva saatnud, et mees lõpeta rämpspostitamine või lihtsalt deletinud (see pole nüüd provokatiivne üleskutse mode ja adminnidele).Loodan, et sain tiba rahuldatud sinu huvi.Võid ju alati priva saata.







      Ei, mitte paha pärast. Eriti. Mind lihtsalt tõsiselt HUVITAS enda teise püstitatud küsimuse vastus, kuigi ega ma seda ju eriti saanudki. Aga eks igaüks teab ise.

      Priva saatmiseks olen ma liiga laisk.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        1. aprillil Barcelona ja Reali vahel mäng. Tahaks loota reali võitu, et punkti seis väheneks.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          Siis saab head aprilli nalja teha

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            No praegust Reali olukorda arvestades oleks tõesti meie võit nali, nii et miks mitte?!
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              panin mängu tööle, mõtlesin, vaatasin umbes 7min. ja mõtlesin et kas R9 paltsil on või ei ole? Peale seda ta kohe skooris ja ma sain ka targemaks. Robinholt hea sööt muidu

              Praegu just R9 mängis 4 mängijast mööda ja väravavahist jäi ainult mööda mängimata

              Fännid olid ka rahul ja tegid suure aplausi talle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas Chaqueta


                panin mängu tööle, mõtlesin, vaatasin umbes 7min. ja mõtlesin et kas R9 paltsil on või ei ole? Peale seda ta kohe skooris ja ma sain ka targemaks. Robinholt hea sööt muidu
                R9 väravale andis söödus siiski Roberto Carlos. Aga Ronaldo 4-st mehest läbiminek oli tõesti üsna võimas. Kahjuks ei suutnud ta viiendat ehk Molinat üle mängida. Deportivo on see-eest nõrk, väga nõrk

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Muide, kuidas see läbiminek välja nägi? Eks ta vist ikka suht koha peal triblas, sest ta on ju niiiiiiiiiiii aeglane???
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas realmadridfan


                    Muide, kuidas see läbiminek välja nägi? Eks ta vist ikka suht koha peal triblas, sest ta on ju niiiiiiiiiiii aeglane???
                    suht ilusti ikka ega siin kõik Ronaldo vasatsed ei ole, mu kunagine lemmikmängija siiski

                    Depori kaitse on täiesti mannetu see Ramose värav siis karistusalas oli reali omasid 4 ja depori omasid 2... karistuslöögi ajal

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      nuhh, tore võit üle hulga aja

                      realil pole enam midagi kaotada... peale juba niigi pooleldi kaotatud au niiet barcale ei saa (ma loodan) järgmise nädala mäng just \"jalutuskäik pargis\" olema

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        äkki paned uuesti, vigane link

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          URL\'\'

                          ma ei saa sellest br-ist lahti sealt tagant sry
                          OK, KICK OFF

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            [1-0]
                            [2-0]
                            [3-0]
                            [4-0]
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Ronaldo neljast mehest mööda, ilus

                              http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=Ronaldo_superhuman.wm v

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas kopajuht


                                Ronaldo neljast mehest mööda, ilus

                                http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=video&file=Ronaldo_superhuman.wm v

                                vägev kahju aint, et lõpp natuke untsu läks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X