320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    tegelt mind nuud huvitaks vaga mida madridistad nuud vorstikesest-burgerikesest arvavad? mees kaitses klubi au ju vaarikalt. see ju madridista jaoks aasta uks tahtsamaid mange ikkagi
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      Algselt postitas lorenzo


      tegelt mind nuud huvitaks vaga mida madridistad nuud vorstikesest-burgerikesest arvavad? mees kaitses klubi au ju vaarikalt. see ju madridista jaoks aasta uks tahtsamaid mange ikkagi
      Mina olen temast alati hästi arvanud, kui mitte arvestada seda, et ma sodisin enda päeviku peal tema näo ära...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Nii sitta kohtunikku ei suudaks leida ka Eesti madalamate liigade idatsoonist. Mingi vähenegi eneseväärikus ja erapooletus võiks ikka ju olla. See tüüp elas mängu rohkem sisse kui mängijad ise.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          seda küll, aga RC kogemusega mängija võiks teada, et ükskõik, mis sa sellele sitale kohtunikule ütled, oma otsuseid ta ei muuda... selles mõttes vedas brass eile ikka oma kaasmängijaid räigelt alt... samas muidugi ega keegi normaalne kohtunik ilmselt poleks talle mölina eest sellises mängus punast andnud, niiet 2 otsaga asi...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Algselt postitas ek


            Nii sitta kohtunikku ei suudaks leida ka Eesti madalamate liigade idatsoonist. Mingi vähenegi eneseväärikus ja erapoolikus võiks ikka ju olla. See tüüp elas mängu rohkem sisse kui mängijad ise.
            Mulle isiklikult meeldivadki rohkem erapooletud kohtunikud, kuid noh, kui sulle teistmoodi meeldib....

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              ma nüüd ei saa aru et milles see kohtuniku jama seisnes? et mis episoodis ta nagu eksis rängalt ehk siis nagu Ek mainib, eesti 5.liiga tase?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Algselt postitas lorenzo


                ma nüüd ei saa aru et milles see kohtuniku jama seisnes? et mis episoodis ta nagu eksis rängalt ehk siis nagu Ek mainib, eesti 5.liiga tase?
                sa siis ei näinudki mängu vä? vaata teine kord barca kodulehelt hoolikalt mängu algus aeg ja ehk õnn naeratab sulle ja sa näed oma lemmik klubi mängu
                minge Kingissepa praami peale

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Kas keegi teab mõnd head linki kust saaks selle hooaja Reali väravaid vaadata.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas vanRooney


                    Algselt postitas lorenzo


                    ma nüüd ei saa aru et milles see kohtuniku jama seisnes? et mis episoodis ta nagu eksis rängalt ehk siis nagu Ek mainib, eesti 5.liiga tase?
                    sa siis ei näinudki mängu vä? vaata teine kord barca kodulehelt hoolikalt mängu algus aeg ja ehk õnn naeratab sulle ja sa näed oma lemmik klubi mängu
                    Loe see, mida sa tsiteerid, ikka korralikult ära ja veendu, et sinu järgnev kirjutis vähegi korrektne võiks tunduda. Lorenzo postitusest võib väga selgelt välja lugeda, et ta nägi mängu, aga lihtsalt ei saa aru, kus kohtunik väidetavalt eksis.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      kas see muutnuks midagi, kui kohtunik andnuks lihtsalt teise kollase ja sõber carlos saanuks ikkagi pesema minna. a mölisemise eest oli ikka õige karistus küll, ei seedi selliseid, kes muud ei tee, kui ainult mölisevad. mängi, aga ära mölise
                      reali omad üldse eile üritasid tegeleda rohkem protestimise ja kaartide kogumisega, selle asemel et mängule pühenduda
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        Algselt postitas vanRooney


                        Algselt postitas lorenzo


                        ma nüüd ei saa aru et milles see kohtuniku jama seisnes? et mis episoodis ta nagu eksis rängalt ehk siis nagu Ek mainib, eesti 5.liiga tase?
                        sa siis ei näinudki mängu vä? vaata teine kord barca kodulehelt hoolikalt mängu algus aeg ja ehk õnn naeratab sulle ja sa näed oma lemmik klubi mängu
                        vanRooney, ma nägin mängu algusest lõpuni eile. ja nüüd mis vastad?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          ma nüüd ei saa aru et milles see kohtuniku jama seisnes? et mis episoodis ta nagu eksis rängalt ehk siis nagu Ek mainib, eesti 5.liiga tase?
                          Võib-olla EK mõtleb seda penaltit, mis barcale täiesti lambist kingiti ja tänu millele nad üldse viigini jõudsid?!?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            Algselt postitas tanielo


                            Algselt postitas lorenzo


                            ma nüüd ei saa aru et milles see kohtuniku jama seisnes? et mis episoodis ta nagu eksis rängalt ehk siis nagu Ek mainib, eesti 5.liiga tase?
                            Võib-olla EK mõtleb seda penaltit, mis barcale täiesti lambist kingiti ja tänu millele nad üldse viigini jõudsid?!?
                            päris raske on jõuda viigini hetkel kui mängu seis on viigiline a see pendla olukorraga halamine on suht mõttetu, võiks otsida vigu enda meeskonnast ja mitte alati näha tonti seal, kus seda pole
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas sepakas

                              ...võiks otsida vigu enda meeskonnast ja mitte alati näha tonti seal, kus seda pole
                              tüüpiline barca-fänni jutt.... kuidas ei ole? kohtunik (loe: tont) oli m*nn ja pani segast, kusjuures enamasti barca kasuks. miks sa seda ei või tunnistada?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                Algselt postitas erts


                                Algselt postitas sepakas

                                ...võiks otsida vigu enda meeskonnast ja mitte alati näha tonti seal, kus seda pole
                                tüüpiline barca-fänni jutt.... kuidas ei ole? kohtunik (loe: tont) oli m*nn ja pani segast, kusjuures enamasti barca kasuks. miks sa seda ei või tunnistada?
                                ertsiga olen nõus sel teemal et hispaanias on kohtunike tase suht madalaks läinud või jäänud võieiteagikudasedanimetada.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X