320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Real Madrid\'

    reali uus kitt on muidugu kena, aga et ruud palju mänguaega tuleval hooajal saama hakkab, see on küll kaheldav

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Real Madrid\'

      uus tobedus. reyes+cole=18 milli ja Baptista.

      kui see läbi läheb siis mulle aitab...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Real Madrid\'

        Algselt postitas dannar


        uus tobedus. reyes+cole=18 milli ja Baptista.

        kui see läbi läheb siis mulle aitab...
        Mis sellel viga on? Igati asjalik ju
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Real Madrid\'

          sõida kuu peale oma asjalikuga.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Real Madrid\'

            Einoh..ma ei saa nüüd aru. Carlos läheb ära ja kui mingi ime läbi ei peaks minema, siis sitt on ta ju ikka. Bravo ei saa mängust aru, vahetusmeheks kõlbaks. Keda sa siis tahaksid? Zambrotta lännu, üle jääb Abidal või Cole. Noh.

            Ja siis Reyes - hispaanlane, noor, vasakäär.

            No on ju asjalik.
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Real Madrid\'

              Baptista on väga suure tulevikuga mängija. on vaja küll vasakut äärt, kuid Baptista ja 18 milli on iga kell liiga kallis hind ühe ülehinnatud inglase ja reyese eest. Abidali saaks odavamalt ning enne võiks rünnakult minema saata selle krdi paksu pontso. Baptista oli eelmise hooaja lõpus ainus mees kes midagi teha suutis ja ta on seda väärt et jätkata Realis. Mis krdi point on hankida ilge papi eest mängija ning järgmine aasta talle hunnik pappi juurde pista ja mingite krdi pihkurite vastu välja vahetada, mai saa aru.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                Nojah. Erinevad inimesed, erinevad arvamused jne. Ma nüüd magama ära. Pühap. tagasi.

                Ja et selleks ajaks oleks Diarra ja Cole ja Xabi olemas..raisk. Adjöö.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Real Madrid\'

                  Krt, mis te siin naljatate... Baptista ei tohi isegi 40 miljoni naela eest maha müüa. krt mees oli ainus eelmise hooaja lõpus, kes mängud ära päästis....ja tänu nendele punktidele saigi Real teise koha!!!Baptista ei tohi öra anda, muidu lähme paneme Santiago Bernambeu põlema. Andke Cassano või Fat \"Rollnaldo\"(Sellist kirjapilti kasutati Saksa ajakirja Bild MM-i kokkuvõtvas ajakirjas)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Real Madrid\'

                    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                    Algselt postitas dannar
                    Baptista oli eelmise hooaja ... ... ainus mees kes midagi teha suutis
                    ea, ea. eriti hästi tuli tal välja mängimine selle Luxembourg’i treeneri käe all. mis ta nimi oligi? Brazilio?

                    ainus hea brasiillane on surnud brasiillane.
                    ma ütlesin, et eelmise hooaja lõpus, kui ta lõpuks ründesse mängima pandi, kus on ka tema koht. eelnev lollimängimine mingi keskpoolkaitse ja vasakääre vahel oli mingi taktikaline geniaalsus, millets taaskord midagi välja ei tulnud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Real Madrid\'

                      Algselt postitas 10 Lopez Saldana



                      ainus hea brasiillane on surnud brasiillane.
                      milleks selline jaburus? mis need brasiillased sulle ette jaid?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Real Madrid\'

                        dannar. tunnistan et julio on ennast tõestanud real.m väärilise mängijana ja ka mina ei tahaks temast loobuda. kuid öelda a.colei kohta \'ülehinnatud\' on ka äärmiselt võhiklik!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Real Madrid\'

                          Algselt postitas erts


                          dannar. tunnistan et julio on ennast tõestanud real.m väärilise mängijana ja ka mina ei tahaks temast loobuda. kuid öelda a.colei kohta \'ülehinnatud\' on ka äärmiselt võhiklik!
                          Cole on üks maailma parimaid vasakääri, kuid abidal ei jää temast mitte millegagi maha, v.a. see, et ühe eest nõutakse mingi krdi 100 milli ja teise saaks 5-7-ga kätte.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Real Madrid\'

                            ah sa mõtlesid rahalises mõttes? it\'s only money... db teenib selle raha paari kuuga tagasi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Real Madrid\'

                              Algselt postitas erts


                              ah sa mõtlesid rahalises mõttes? it\'s only money... db teenib selle raha paari kuuga tagasi
                              no sry. aga ühest miniabramovichist saime veebruaris lahti ja nüüd tuleb teine töllakas, kes hakkab ostma lihtsalt seda, kellel on kõlavam nimi ja suurem dildo. krt ma olen ühe enam veendunud et 99% RM-i toetajaid on lihtsalt suured jobud. mina olen ka, aga natuke teistmoodi

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Real Madrid\'

                                viimane uudis on, et Roberto Carlos jääb veel RM-i, et äkki, ma korda äkki, lõpetatakse see idiootne 100miljonidollariprojekt Cole ostmiseks ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X