320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Kollased lehed on suure paanika tekitanud Real Madridi poolehoidjates. Nimelt väidetakse, et Chelsea soovib Maket osta ja Make pole oma palgaga rahul ning soovib lahkuda. Selles loos pretendeerib tõele ainult fakt, et Makelelel on väike palk ning ta soovib rohkem palka, juba ammusest ajast on see nii olnud. Muu on crap. Makelele ei lähe mitte kuskile. Ma pakun, et kogu see jutt on lihtsalt trikk, et saada Makele suuremat palka.
    Claude on asendamatu liige meeskonnas ning ma ei vahetaks teda isegi mitte Vieira vastu.

    Kurb uudis on see, et Oscar on vigastatud umbes kuuks ajaks.

    Ivan Helguera Buija ütles ühes intervjuus, et tema soovib enda kõrval keskkaitses näha AS Roma argentiinlasest kaitsjad Walter Samueli. Ivan poiss, ka mina soovin sama.
    Üldiselt on üks kindel kolumbialane, kes mulle järjest rohkem meeldima on hakanud ning kes minu arust sobiks ideaalselt Real Madridi keskkaitsesse. Ma ei pea silmas praegu Mario Yepes`t, vaid Interi Ivan Cordobat. Varem mulle ta ei sümpatiseerinud, kuid viimasel ajal olen teda rohkem jälginud ja ta on jätnud ülimalt positiivse mulje. Unistada ju võib...

    Miks keegi Maccat ja Munitist ei taha ära võtta? Klassiga mehed mõlemad ju...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Hmmm...imelik. Makelele ei võtnud õhtusest treeningust osa. Mul on seda imelik öelda, kuid ma loodan, et ta puudus treeningult vigastuse tõttu...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        kle,robinho,kust sa seda kõike võtad?real madrid.com-ist ve?või kust kohast?ütle mulle ka
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          realmadrid.com on kohutav lehekülg inglis keelne versioon on nii ajast maha jäänud

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            seda jah..ma tahangi ju teada kust see robinho seda infot hangib..
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              vigastus my ass. make on nii lai leht, et ta lihtsalt keeldus tema nõudmiste täitmiseni tiimiga koos treenima.. saab siis näha, mäherdune disciplinary action tarvitusele võetakse..
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                See, et mul on omad allikad

                Aga Claude üllatab mind küll negatiivses mõttes. Mäss pole lahendus probleemile. Oleks pidanud Valdanoga laua taha istuma ja sotid selgeks rääkima, mitte keelduma treeningust teiste meeskonnakaaslastega. Nüüd on juba hilja ja asi hakkab vaikselt meie jaoks kehvaks minema. Aga ma siiski olen positiivselt meelestatud ja loodan, et Make poisiga räägitakse asjad selgeks ning Chelsii saadetakse kukele ning Makelele jääb ka järgmiseks hooajaks Santiago Bernabeule.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Kurb uudis kõigile!
                  Endine Real Madridi mängija, Benito Alvaro, on teatanud loobumisest jalgpallurikarjäärist 26-aastasena. Benito Alvarot peeti kunagi andekamaks, kui Rauli ning samas oli Benito Rauli parim sõber ning Raul kirjutas terve peatüki oma raamatus Benitost. Benito alustas oma jalgpallurikarjääri põhimeeskonnas aasta hiljem, kui Raul. Ta mängis 3 mängu põhimeeskonnas, kui algas tragöödia ühes U-21 mängus. Ta paranes vigastusest ning sai jälle vigastada. Tema läbielamised olid hullemad, kui Ronaldol. Kaks aastat tagasi, äsja paranenuna vigastusest, tegi ta autoga avarii ning sai jälle vigastada. Eelmisel hooajal mängis ta meiega ühe preseason mängu ning läks siis Badajozi mängima. Kurb, et selline talent läks jalgpallimaailma jaoks kaduma. See on ehe tõestus sellele, et kõik \"rooneyd\" ja \"adud\" ei saa tulevikus staarideks.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Ühes Hispaania ajalehes ilmusid täna Real Madridi mängijate palgad.
                    Zidane: 6,1 miljonit eurot
                    Figo: 6,1
                    Raul: 6,1
                    Ronaldo: 6,1
                    Beckham: 6,1
                    Roberto Carlos: 4,5
                    McManaman: 4,5
                    Morientes: 2,5
                    Munitis: 2,5
                    Helguera: 2
                    Salgado: 2
                    Celades: 1,5
                    Solari: 1,5
                    Guti: 1,5
                    Makelele: 1,2
                    Casillas: 1
                    Cambiasso: 1
                    César: 1
                    Pavón: 0,5
                    Miñambres, Raul Bravo, Portillo, Ruben: 0,5

                    Pole ime, et Valdano & Co. Maccast ja Munitisest lahti tahavad saada, pingipoiste kohta neelavad nad ikka meeletult raha. Guti, Casillas, Makelele ning Helguera saavad konkreetselt vähe palka oma staatuse kohta. Celadese palka tuleks kärpida või maha laadida ta üldse.

                    Aga ma natuke mõtlesin Makelele värgi peale ja leidsin, et ta käitub ikka väga valesti. Temal on leping klubiga, millele ta ise kirjutas alla, et ta on nõus aastani 2006 mängima Real Madridis ja saab selle ajani kindla summa palka. Ta keedab ainult endale suppi praegu. Ta käis psühholoogi juures täna uuringutel ja psühholoog leidis, et Makel pole põhimõtteliselt midagi viga. Nii, et pullikakat ajab Make. See pole Makel esimene kord sellist pulli teha, 2000. aastal Celtas mängides ei käinud ta 5 päeva treeningutel ja lõpuks ei jäänud Celtal muud üle, kui ta meile maha lükata.
                    Üldiselt võiks ta mingi 18 miljoni euroga maja lükata (aus raha tema eest) ning selle raha eest kiiresti Samueli ja Mexes`se osta ning Ivan Buija keskväljale tagasi nihuatada (oi ta oleks selle üle õnnelik). Siis jääksid fännid ja toetajad rahule ning ka mänguliselt oleks see päris hea lüke.
                    Muidu ma kardan, et Makele palka küll tõstma ei hakata, sest Floro pole selline vend, kes laseks endalt midagi välja pressida. Igatahes Makelele palk külmutatakse suure tõenäosusega FIFA poolt ning tuleb oodata kuhu asi areneb.

                    Muideks see teema on jälle metsas, äkki austatud adminnid teeksid midagi?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Nagu Real Madridil juba poleks probleeme, pidi Javier portillo veel närve mustemaks tegema. Nimelt ütles nooruke ründaja, et ta tahab meeskonda, kus ta saaks mängida pidevalt põhikoosseisus. Pool aastat tagasi olid Portillo sõnad, et ta soovib mängida Real Madridis terve oma karjääri, isegi, kui ta pidevalt algkoosseisu ei mahuks. Mis küll su meelt muutis Porti?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Robinho


                        Nagu Real Madridil juba poleks probleeme, pidi Javier portillo veel närve mustemaks tegema. Nimelt ütles nooruke ründaja, et ta tahab meeskonda, kus ta saaks mängida pidevalt põhikoosseisus. Pool aastat tagasi olid Portillo sõnad, et ta soovib mängida Real Madridis terve oma karjääri, isegi, kui ta pidevalt algkoosseisu ei mahuks. Mis küll su meelt muutis Porti?
                        nojah kõik ei ole sellised nagu macca et istuvad raha pärast meeksonnapingil ja loobuvad koodnisest.mõnel mehel on ka ambitsioone või kuidas.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by PraS


                          Originally posted by Robinho


                          Nagu Real Madridil juba poleks probleeme, pidi Javier portillo veel närve mustemaks tegema. Nimelt ütles nooruke ründaja, et ta tahab meeskonda, kus ta saaks mängida pidevalt põhikoosseisus. Pool aastat tagasi olid Portillo sõnad, et ta soovib mängida Real Madridis terve oma karjääri, isegi, kui ta pidevalt algkoosseisu ei mahuks. Mis küll su meelt muutis Porti?
                          nojah kõik ei ole sellised nagu macca et istuvad raha pärast meeksonnapingil ja loobuvad koodnisest.mõnel mehel on ka ambitsioone või kuidas.
                          Ma mõtsin, et kutt on ikka tõeline madridista, mitte ei hakka peale esimest hooaega A meeskonnas täkuks kätte minema. Ma saan aru, kui ta oleks 25 ja ikka ei oleks lootustki põhisse saada, võiks sellist juttu ajada. Praegu olgu vait!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Albert Celades läks aastaks laenule Bordeaux-se. Järgmine DMC läinud. Praeguse seisuga on meil ainult üks DMC - Esteban Cambiasso. Helguera on kaitses ja Makelele on teadagi kus. Muideks Makelele, hoolimata Valdano soovitusest mitte liituda Prantsusmaa koondisega, treenis koos Prantsuse koondisega ja polnud märkigi, et ta oleks nii õnnetu, nagu ta agent rääkis. Üha rohkem inimesi arvab, et Real Madrid peaks asja lõplikult FIFAsse andma ning FIFA peaks Makelele aastaks või kaheks bännima. See oleks küll halb nii Real Madridile, kui ka Makele, kuid kaua võib. Temasugune ei kamanda Kuninglikku Klubi!!! Makelelet igatahes on hoiatatud ning tundub, et tal on tõsine soov oma karjäär metsa keerata. No edu talle siis.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Celades anti siis laenule... eks mehe enda suhtes on see õige tegu... aga kui vigastustega maadlemine hakkab (ptüi, ptüi, ptüi), siis oleks ehk hea varnast võtta olund
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                No üle pika aja natuke häid uudiseid kah.
                                Kuna Roma ei maksnud Ajaxile Chivu eest raha, siis peaks Chivu jälle Ajaxi mängija olema ning seega ka müügiks. Chivu on mees, keda ma juba ammusest ajast olen tahtnud Valges Särgis näha. loodetavasti Floro tegutseb nüüd kiiresti ja otsustavalt.
                                Nii ja üks spekulatsioon nüüd. Oletatavasti on Florol veel tagataskus ca 20 miljonit eurot. Kuuldavasti on Dortmund huvitatud Flavio väljaostmisest juba praegu, mis tähendaks veel 12 miljonit eurot. Mu väikeses peas hakkas mõte jooksma teate kelle poole? PATRICK VIEIRA!!! Juhul, kui Makelele poiss ikkagi Chelseasse läheb, siis oleks see päris hea variant.
                                Real Madrid on omale napsanud endise Real Oviedo mängija, 18 aastase Sergio. Ta liitub B meeskonnaga. Sergiot soovis oma ridadesse värvata ka ManU.
                                Roberto Carlos tahab osta oma endist klubi Union Sao Joao, et päästa klubi pankrotist ning panna seejärel oma isa klubi presidendiks. Union asub praegu Brasiilia teise liiga viimasel kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X