320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Teie treener fännide suunas.

    Kui aus olla saab Capello liialt vähe toetust. Kes lootsid, et ta kohe korra majja lööb on lollid. See on ikkagi pikk töö, väga palju meestest tuleb asendada, lõbu otsijad ja tõsised mehed eraldada. Ma pean oma sõnad Mancini kohta ka tagasi võtma. Võttis mis ta võttis, aga vähemalt Itaalias on tulemus käes. Lõpuks on tiim, mis on ühtlane löögirusikas, mitte mõne paari mehe ülal kanda. Ma loodan, et te jätkate temaga, sest uus treener oleks mitu sammu tagasi ning jälle tuleks asju otsast alustada.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust

      Kui aus olla saab Capello liialt vähe toetust. Kes lootsid, et ta kohe korra majja lööb on lollid. See on ikkagi pikk töö, väga palju meestest tuleb asendada, lõbu otsijad ja tõsised mehed eraldada. Ma pean oma sõnad Mancini kohta ka tagasi võtma. Võttis mis ta võttis, aga vähemalt Itaalias on tulemus käes. Lõpuks on tiim, mis on ühtlane löögirusikas, mitte mõne paari mehe ülal kanda. Ma loodan, et te jätkate temaga, sest uus treener oleks mitu sammu tagasi ning jälle tuleks asju otsast alustada.
      Nõustun täielikul Taneliga, sest tegelikult on juba Capello RM mängu ju parandand ja ta on suhteliselt karm, mis peaks kunagi edu tooma, vähemalt loodame, et toob.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas kape4 Vaata postitust
        Nõustun täielikul Taneliga, sest tegelikult on juba Capello RM mängu ju parandand ja ta on suhteliselt karm, mis peaks kunagi edu tooma, vähemalt loodame, et toob.
        Liiga karm! Igal asjal on piirid. See pole mingi lasteaed, aga just selliseks on Capello praeguse meeskonna vorminud. Ja nüüd on jorss olukorras, kus oma jäärapäisuse ja paindumatuse + vigastuste tõttu on karikamängust suur hulk mängijaid audis. Eks näis siis, Crapellost lahtisaamisele tuleks karikast väljakukkumine igatahes kasuks Samuti on ennast rõvedas valguses näidanud klubi presku Calderon. Ja need mehed peaksid nagu olema oma ala profid??? Väga hale.

        Rijkaard: head lapsed kasvavad ka vitsata

        Kommentaar


          Väike reality check, Real oli lasteaed kõvasti enne Capello tulekut. Rijkaard võib rääkida mis ta räägib, aga kui sul on ikka kari tähelepanuvajaduses primadonnasid, kes ei soovi pingile jääda ja mängivad väljaspool palliplatsi tola, siis kulub neile väike piits prääniku asemel ära. Juba esimene Del Bosque järglane, Camacho, sai Becksi pingilekukutamise eest talda. Ei tea mis püha lehm ta selline on, kiitaväärt otsus Calderonilt anda Capellole täielik otsustusõigus selle üle kes mängib, kes mitte. Tagumine aeg aru saada, et staaride ja Pavonidega karikaid ei võideta.

          Kommentaar


            Mulle ka Calderoni avaldus tegelikult meeldis ning tema julgus jääda treeneri selja taha. Perez kupatas iga pisikese asja peale peatreeneri minema ja jätkas sama pulliga. Kui Beckhami agentuur käitus tõesti selliselt nagu Calderon ja Capello serveerivad, sis on tema kuu peale saatmine igas suhtes õigustatud. Samuti saavad nüüd äkki ka noored mängijad Castillast vahel mängu, sest seni on vahetused garanteeritud nimekamatele meestele, kes ei ole enamasti vahetusest sekkudes suurt midagi korda saatnud. Näiteks Manu del Moral on Getafes täielik täkk, Jurado saab üsna kenasti hakkama Atleticos, Soldado Osasuna - no comments! ja De la Red on ka täiesti pädev mängija. Küll nendega ka hakkama saab. Lisaks on hetke koosseisu pluss nö. Ronaldo&BEckhamite ees see, et enamus noori on lapsest saati unistanud Realis mängimisest ning seetõttu võitlevad nad ka hingega. Staarid teevad rohkem sellist tükitööd, et palk on mega ja vahel löön väravaid ka, keegi kobiseb, sis hakkan jonnima jne.

            Kommentaar


              Ma olen ka rahul praeguse olukorraga. Ning teada on, et selline asi nõuab kannatust, sest meeskonna uuesti ülesehitamine korralikuks löögirusikaks nõuab kõvasti tööd ja võtab aega. Staarid välja, noored sisse ja küll korralik meeskond tekib. Reali praegune juhtkond tundub sellest aru saavat ning toetab Capellot, see on väga positiivne. Mingeid tulemusi nägi juba viimases mängus Zaragozaga ju, kus noored Argentiina täkud väga heast küljest silma paistsid ja ka Torres ning de la Red hästi mängisid.

              Capellole kingaandmine teeks aga järjekordse restardi ning uus treener peaks kõigega otsast peale alustama. Figo vist ütles kunagi, kui ta Interisse läks, et tolle hetke Real Madrid oli üks paras tsirkus.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                Liiga karm! Igal asjal on piirid. See pole mingi lasteaed, aga just selliseks on Capello praeguse meeskonna vorminud. Ja nüüd on jorss olukorras, kus oma jäärapäisuse ja paindumatuse + vigastuste tõttu on karikamängust suur hulk mängijaid audis. Eks näis siis, Crapellost lahtisaamisele tuleks karikast väljakukkumine igatahes kasuks Samuti on ennast rõvedas valguses näidanud klubi presku Calderon. Ja need mehed peaksid nagu olema oma ala profid??? Väga hale.
                Kuule see, et sa beckhami fänn oled ja kohe kõik otsused, mis tema vastu on tehtud maha laidad ja treenerit ja presidenti süüdistama hakkad, see on küll väga haige. Saa üle mees! Sinu õnneks saab becku vb veel realis ka mängida, väitis Capello. Ning Calderon ka vabandas. Nii, et SAA ÜLE ERTZ!!!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  mu jutt käis ka cassano ja ronaldo kohta. saa üle, kloun.

                  Kommentaar


                    Kloun oled sa ise ja RM kohta ei jaga sa ikka matsu ültse välja. Sa vist arvad, et kui seal on VANAD staarid, siis peaks see koha maailmaparim võiskond olema. Sul läheb ikka natuke aega,et jalkast midagi taibata kloun.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      olge nüüd. Igatahes homseks mänguks pole Cassanot, Ronaldot, Becksi üles antud. Vigastatuid on ka pikk nimekiri ning noorematest on meeskonda nimetatud de la Red, Nieto ja Torres. De La Redi tahaks homme kindlasti mängimas näha, sest tüüp on väga hea mulje jätnud seni.

                      P.S. Klounid, katsuge nüüd rahuneda.

                      Kommentaar


                        Palun öelge mulle nüüd, kuidas on õigustatud Ronaldo välja juurutamine meeskonnast? Lugesin Calderoni jutust välja, et ka Ronaldol pole enam meeskonnas kohta. Esiteks on Ronaldo puhul tegemist meeskonna parima ründajaga, kes isegi 30% pingutuse puhul on Nistelrooyst etem. Teiseks kiitsid nii Calderon kui ka Capello tema töösse suhtumist. Kolmandaks mängis terve meeskond paremini nendes mängudes, kui Ronaldo platsile sai. Neljandaks võivad Mijatovic ja Capello selle jutu endale tagumenti kruttida, et Ronaldo sunnib Robinhot jooma. Midagi lamedamat pole ma ammu kuulnud. Isegi, kui oleks selline probleem, siis tuleb see lahendada suletud seinte taga, mitte kohe ajakirjandusele pläkutama joosta. Viiendaks on Real Madrid muutunud tsirkusest lasteaiaks, kus nüüd võtab naeruväärseid otsuseid vastu debiilne peatreener, keda toetavad jalgpalli kauge president ja libe sell spordidirektor.
                        Pereze ajal oli vähemalt jalgpall ilus, oli see kaitse, mis ta oli. Nüüd pole midagi ilusat enam. Egas midagi üle jää, kui oodata Capello projekti lõppu 2008 ja loota, et siis Vinnie B tagasi tuuakse.

                        Kommentaar


                          Vinnie B kupataks sul samuti Ronaldo minema. Väita, et temaga kogu meeskond paremini mängis... no ma ei tea. Ronaldo minema saatmisel on pigem puht majanduslik efekt, nimelt Perezi ajal maksti nendele krdi galacticotele ikka meeletut palka ning hetkel liigutakse ses suunas, et neist lahti saada. Ronaldole pole mõtet pakkuda 10 milli aastas, kui ta sellest kolmandiku vaevleb ülekaalus, kolmandiku on katki ning sis äkki lööb ülejäänd kolmandikuga 13 väravat hooajal.

                          Perezi ajal võis tõesti äkki jalgpall ilus olla, kuid sellisel meeskonna komplekteerimisel on ka loomulik, et kunagi peab need vanad staarid minema saatma ning uue meeskonna komplekteerimisel tekib mõningaid kasvuraskusi. Mulle ei meeldi ka Capello mängustiil, kuid hetkel pooldan ma tema läbiviidavat verevahetust, sest ma tõesti ei usu, et viimase kolme aasta probleemid ainult treeneritest tulenesid ning et meie kallid staarid samal ajal illikukununnud olid. Perez oli täpselt samakauge jalgpallist kui Calderon, kuid tema toppis liialt oma nina igasugu asjadesse ning tema krdi idiootsed kalaktiko-teemad võiks juba ajaloo prügikasti ajada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Ronaldo minema saatmisel on pigem puht majanduslik efekt, nimelt Perezi ajal maksti nendele krdi galacticotele ikka meeletut palka ning hetkel liigutakse ses suunas, et neist lahti saada.
                            kui sa rahadest/palkadest räägid, siis ära unusta, kui palju real tegelikult nende staaride pealt teenis. mängulises mõttes polnud galacticote teema jah teab mis edukas, aga miljonid mis mateti staaride ostmiseks on, usu mind, kuhjaga tagasi tulnud nänni- ja teleõiguste müügist jne. selles mõttes on alati ühel asjal kaks otsa! jalgpall ja marketing on omavahel 100% seotud. ja väga otseselt hakkab staaride minemalöömine reali mõjutama ka rahaliselt, kui muidugi gagodest-higuainidest-marcelodest (mul pole midagi nende vastu) sama suurusjärgi tähed ei kasva kui zz-figo-becks-ronaldo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              kui sa rahadest/palkadest räägid, siis ära unusta, kui palju real tegelikult nende staaride pealt teenis. mängulises mõttes polnud galacticote teema jah teab mis edukas, aga miljonid mis mateti staaride ostmiseks on, usu mind, kuhjaga tagasi tulnud nänni- ja teleõiguste müügist jne. selles mõttes on alati ühel asjal kaks otsa! jalgpall ja marketing on omavahel 100% seotud. ja väga otseselt hakkab staaride minemalöömine reali mõjutama ka rahaliselt, kui muidugi gagodest-higuainidest-marcelodest (mul pole midagi nende vastu) sama suurusjärgi tähed ei kasva kui zz-figo-becks-ronaldo.
                              Ronaldo ja Beckham ei müü enam üldse nii palju särke kui sel ajal. Hr. Letargiline Uni suudab mängus keskmiselt korra peale lüüa ning Beckham on ka vananev suurus. Särke müüks kukkuv portugalipoiss ja Kaka. ja küll Higuainist staar areneb. Teistes veel kindel pole

                              Ja lõpuks võiks võitma ka hakata. Perezi marketing oli tore, Real peaks muide endiselt võlgades olema ning tõesti, lõpuks võiks ka jalgpalli mängima hakata.

                              Ja libesell spordidire on Reali ajaloos kindlalt tähtsam kuju, kui Ronaldo ja Beckham kokku.

                              Samas oleks ikka lootnud, et suudetakse see verevahetus viisakamalt läbi viia. Ronaldo Ronaldoks, aga Beckhamiga kisub asi ikka väga räpaseks. Ühelt poolt Becksi managemendilt ja teiselt poolt klubi juhtkonnalt. Nagu Eestis juba

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskab õelda, mis ajal Cicinho terveks võiks saada?
                                Aga täna siis Betisiga kell 22 mäng. Capello pole, siis kooseisu arvanud Beckhami, Ronaldot, Cassanot ja Pavoni. Ja Raul, Emerson, Guti, Salgado, Marcelo ja Carlos vigastuses. Ma arvan, et kodus suudab RM võidu kätte saada ja edasi minna copas.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X