320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kas keegi oskab õelda, mis ajal Cicinho terveks võiks saada?
    Aga täna siis Betisiga kell 22 mäng. Capello pole, siis kooseisu arvanud Beckhami, Ronaldot, Cassanot ja Pavoni. Ja Raul, Emerson, Guti, Salgado, Marcelo ja Carlos vigastuses. Ma arvan, et kodus suudab RM võidu kätte saada ja edasi minna copas.
    Cicinho oli ka tglt müüginimekirjas, sest oli liialt ründavaks mängijaks, aga siis tuli vigastus. Nüüd pole sellest teemast enam räägitud

    Kommentaar


      RM koduka väitel on täna õhtune algkooseis: Casillas; Raul Bravo, Ramos, Helguera, Cannavaro; Robinho, Reyes, Diarra, Gago; Higuain, van Nistelrooy.
      Pingil on Lopez, Meija, Torres, Nieto, De La Red.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        RM koduka väitel on täna õhtune algkooseis: Casillas; Raul Bravo, Ramos, Helguera, Cannavaro; Robinho, Reyes, Diarra, Gago; Higuain, van Nistelrooy.
        Pingil on Lopez, Meija, Torres, Nieto, De La Red.
        nagu naha void selle lehe ara unustada algkosseisu ennustamise tarvis. Lopez ja Torres on igatahes valjakul.
        ma siin nuud sel aastal naen esimest korda Real Madridi uuenenud koosseisuga. paris tublid poisid need Higuain ja Gago hetkel, uhed parimad minu arust hetkel mangus.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Üsna käest on asi läinud. Esimene poolaeg oli kõik kuni väravani lill. Robinho jooksis kenasti, Higuain samuti. Teine poolaeg on see-eest muutunud vägisi pingutamiseks.

          Kommentaar


            ja öelge nüüd, et need fännid on normaalsed seal tribüünidel. Oleks ma Capello, siis ma näitaks ka neile kõik aeg keskmist näppu. Krdi munnid rsk.

            Kommentaar


              Krt Betis saab nüüd edasi. No mäng kadus teisel poolajal ära. Lõpus üritati veel kõvasti, aga ei saadud enam väravat. Õigemini saadi küll, aga need olid suluseisust löödud. Fännid (tribüünidel) on jah parajad munnid. No mingi krdima Betisile ei saa ka ära tehtud. Karm värk.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                ja öelge nüüd, et need fännid on normaalsed seal tribüünidel. Oleks ma Capello, siis ma näitaks ka neile kõik aeg keskmist näppu. Krdi munnid rsk.
                fannid jah rikkusid asja ara. pole ju vaja igasuguste pudelite ja mobiilidega loopida kohtunikke ja vastasmangijaid
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar




                  eilsel pressikal paistis Capellol lõpuks ajakirjaniku lollidest küsimustest väga kõrini saavat

                  Kommentaar


                    Guardian teab, et Calderoniga räägiti sotid selgeks.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Õige kah!!
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        http://realmadrid.com/articulo/rma36390.htm

                        eilsel pressikal paistis Capellol lõpuks ajakirjaniku lollidest küsimustest väga kõrini saavat
                        See Becksi ja karistuslöögi küsimus ei olnud küll Capellol hästi vastatud. "Ta on löönud palju karistuslööke ning on skoorind vaid kahel korral". Hull jutt...pangu siis oma De la Red lööma kui on mängudes kokku 15 tükki ära löönd siis vaatama palju väravaid tal on.
                        Del Bosque tagasi!
                        P.S. See ajab närvi et Capello üritab vist ennast peale igat mängu kaitsta kui ütleb et mehed olid täna väga hingestatud ja võitluslikud väljakul. Mis tost kasu on kui saagikls mingi 0:2 kaotus!

                        Kommentaar


                          Eilne mäng oli tegelikult väga korralik. Ses suhtes, et enamasti ollakse kaotusseisus olles igasugused ideed kaotatud, kuid eile oldi võidule ikka väga lähedal. Ramose paar võimalust, Robinho jne. Selle viigi juures on kõige magedam see, et hakataksegi rääkima oleksiteks, sest selle aasta praktika on näidanud, et nö. vanade peerudega kaotusseisus mängimine on ikka totaalse saamatuse musternäidis. Ronaldol on näiteks kadunud endine vorm - ei suuda üks-ühele situatsioone ära kasutada ning lisaks suutis ta viimastes mängudes keskelt läbi 1 löök mängus sooritada. RVN on poacher, ehk temale peab need võimalused looma, kuid Ronalts peaks ju olema selline superründaja, kes suudab ka mängu enda peale võtta, kuid seda ta enam ei tee ning ausalt öeldes oleks pidand talle juba eelmise veebruari järel lehvalehva tegema. Beckhamiga on praegu asi natuke arusaamatum, sest tema on alati võidelnud, kuid ju oldi selle klubivahetuse pärast solvund vmaiteamida. Kurb, et karikas kaotati ja kõige kurvem on see, et tglt mängiti isegi hästi.

                          p.s. kusjuures seda kõne all olevat karistuslööki ei löönud minu arust üldse De La Red, vaid Ramos hoopis.

                          Kommentaar


                            selle viimase karistusloogi loi jah Ramos korgustesse. hakkabki tema neid nuud looma?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              selle viimase karistusloogi loi jah Ramos korgustesse. hakkabki tema neid nuud looma?
                              Enamasti lööb Reyes ikka. Ramosel on ka tegelikult täitsa oskus olemas, sest Sevilla eest kõmmutas ta Realile sellise puraka sisse. Zaragoza vastu nägi veel sellist nalja, et karistuslöögi 25-lt sooritas RVN, võttis hoogu ja lajatas otse müüri. Tüüp ise ka naeris.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Beckhamiga on praegu asi natuke arusaamatum, sest tema on alati võidelnud, kuid ju oldi selle klubivahetuse pärast solvund vmaiteamida.
                                jälle panid 10esse. mõtle nüüd ise: kuninglik klubi paneb 2-aastase lepingu lauale üle 30-aastasele mängijale ja beckham julgeb "näkäää!" öelda. oleme ausad, realile vist väga tihti sedasi ära ei öelda. aga beckhamil oli see võim (kui niisugune leping tulekul). ime siis, et pedjal ja preskul üle viskas. aga samas tuleb calderonile ka au anda, et käis kogu meeskonna ees vabandamas. olen noore vere poolt täpselt nagu enamus siin, aga sellepärast ei tasu süütutele galacticotele jalaga perse anda. las teevad trenni ja istuvad pingil - neil on ikka annet nii mõnegi mängu tulemusele kaasa rääkida, ma arvan. keegi kuskil foorumis ütles et "zidane'ide" ja "pavonide" poliitika ebaõnnestus, aga seda tänu "pavonidele" mitte "zidane'idele". olen sellega üsna nõus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X