320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vist 6 kuuks, aga tema kasulikuses ma kahtlen ka.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Vist 6 kuuks, aga tema kasulikuses ma kahtlen ka.
      eriti uljad olete. Ühe puhta ründajaga (kes oskaks ka väravaid lüüa) hooaja lõpuni rokkida ei saa. Ruud läheks prõks katki ning pole sinna kedagi asemele panna. Oliveira on tglt väga hea mängija, paar aastat tagasi raius Betisi eest üle 20 kolli hooajal, nii et väärt mees tuleb (kui tuleb).

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Mmm ja läinud ta ongi.
        Klubi ametlik seisukoht.

        Ja Oliveira värk on endiselt väga kahtlane, sest mingit juttu sellest ametlikult pole ja nagu ma mainisin, siis Milan nii loll ka pole, et vähendab oma CL-is mängivate ründajate arvu kaheni.

        Edit: Nüüd tuli selline jutt Galliani suust
        'As for Kakà, we didn't speak about him. I have a good relationship with Calderon, Mihatovic and Baldini. Something might happen with Ricardo Oliveria but I don't think so. I am not denying there has been negotiations, a loan deal with Real having the chance to buy but I don't think that will take off. So, that's why Ricardo Oliveira stayed in Milan.'
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Nummikaz!
          Reyes vigastatud, Robsonil ja Gagol ka miskid hädad küljes. Ronaldo lännu. Guti ja Raul alles vigastusest paranenud. Ründajatest alles siis Higuain, Nistekaz ja Nieto. Mõistlik!
          Diarra saab ilmselt mängukeelu Villareali vastu kohtuniku kritiseerimise eest. Emerson laatsaretis.

          Pakun Levante vastu koosseisuks midagi sellist:

          -----------Super-Casillas--------------
          -Ramos-Connavaro-Helguera-Torres
          ------------De La Red---Guti--------
          ------Nieto------RÄÄUUUL-----Higuain
          -------------Nistekasss---------

          Pingilt saab mängu päästma kutsuda Pavoni ja Bravo Rauli.
          Soldado ja Jurado kuluksid praegu marjaks ära. Rääkimata Ronaldost ja Cassanost. Ma poleks elus uskunud, et midagi sellist ütlen aga isegi Becksi suskaks praegu platsile.

          Let`s fuck up the team! TEHTUD!

          Kommentaar


            Mõttetu nutmine. Kas on vaja hoida pingil 150 tuhhi nädalas teenivat venda, kes enamus hooajast pole vormis? Kas mitte iga meeskonda ei oota ees noorenduskuur? Kas Real oli siis nö. supervormis, kui kõik need Ronaldod ja Beckhamid väljakul jooksid?
            Midagi peab nagu muutuma ning praegu käib antud tegevus täie hooga. Meeskond uueneb jne. Lapsik on taga nutta mingeid Ronaldosid ja Beckhame ainult seepärast, et nad on ju kunagi NII suured tähed olnud.
            Ronaldo sai minema, mida ta juba aasta tagasi soovis, siis polnud Capellost veel haisugi, nii et nüüd peaks teda taga nutma? Ronaldo oli väga hea mängija ja ma loodan, et ta on seda ka kunagi edaspidi, aga praegu pidi midagi muutuma ja see ka muutus.
            Cassano on see-eest samasugune primadonna nagu üks teine Roma mees. Kahju, sest annet tal on.

            Lisaks. Kui Ronaldo lahkus Interist, siis oli Cuper väga pähh jne. BArcelonas sai ta ka ainult aasta oldud. Beckham lahkus ka ManUst suure tüliga ning väidetavalt ei räägi nad Fergusoniga siiani. Kurb, et mõnele inglikesele igal pool halba tehakse. Need treenerid on ju tglt ise rämedad lollid ja tõenäoliselt lihtsalt suurtele annetele kadedad. Onju? Mängijatel ja nende isiklikel omadustel pole mingit rolli, sest härrad Robinho ja Ertz teavad täpselt, millised need härrad mängijatena on, milline on nende suhtumine töösse jne? Mina ei tea näiteks sellest mitte midagi, nii et äkki on juhtumisi Capellol ja co-l ka mingi objektiivne põhjus neid meeskonda mitte vajada?

            Kommentaar


              B-tiimist pole teil sealt rohkem kedagi votta?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Mõttetu nutmine. Kas on vaja hoida pingil 150 tuhhi nädalas teenivat venda, kes enamus hooajast pole vormis? Kas mitte iga meeskonda ei oota ees noorenduskuur? Kas Real oli siis nö. supervormis, kui kõik need Ronaldod ja Beckhamid väljakul jooksid?
                Midagi peab nagu muutuma ning praegu käib antud tegevus täie hooga. Meeskond uueneb jne. Lapsik on taga nutta mingeid Ronaldosid ja Beckhame ainult seepärast, et nad on ju kunagi NII suured tähed olnud.
                Ronaldo sai minema, mida ta juba aasta tagasi soovis, siis polnud Capellost veel haisugi, nii et nüüd peaks teda taga nutma? Ronaldo oli väga hea mängija ja ma loodan, et ta on seda ka kunagi edaspidi, aga praegu pidi midagi muutuma ja see ka muutus.
                Cassano on see-eest samasugune primadonna nagu üks teine Roma mees. Kahju, sest annet tal on.

                Lisaks. Kui Ronaldo lahkus Interist, siis oli Cuper väga pähh jne. BArcelonas sai ta ka ainult aasta oldud. Beckham lahkus ka ManUst suure tüliga ning väidetavalt ei räägi nad Fergusoniga siiani. Kurb, et mõnele inglikesele igal pool halba tehakse. Need treenerid on ju tglt ise rämedad lollid ja tõenäoliselt lihtsalt suurtele annetele kadedad. Onju? Mängijatel ja nende isiklikel omadustel pole mingit rolli, sest härrad Robinho ja Ertz teavad täpselt, millised need härrad mängijatena on, milline on nende suhtumine töösse jne? Mina ei tea näiteks sellest mitte midagi, nii et äkki on juhtumisi Capellol ja co-l ka mingi objektiivne põhjus neid meeskonda mitte vajada?
                On küll. Sest isegi, kui ta vormis pole lööb ta 20+ väravat hooajal. Nistekas on lihtsalt nii ühekülgne mängija, et paha hakkab. Ja ega ta ka miski miinimumpalga peal ei istu. Jah, meeskond mängis kõvasti paremini Figo, Zidane ja Ronaldo päevil. Murelapseks oli siis kaitse. Make lahkumise järel ka kaitsev poolik. Real Madridi kutsuti siis Harlem Globetrottersiks. Olid ajad rsk! Uuenduskuur on tore asi aga ära ainult Capellot seosta selle uuenduskuuriga. Tema soovitud mängijad olid need, kes hooaja alguses värvati. Noored, kes meeskonnaga liitusid talvel on Mija ja teiste ladviku onude soovil. Ja kui taheti noorenduskuuri teha, miks siis enda andekamad kalad ära saadeti???
                Cassano on primadonna, ei vaidle vastu. Kuid kui ta juba meeskonnas on, miks mitte lasta tal oma annet näidata. Hooajaeelsetes mängudes oli ta ju üks parimaid. Siis ms. Don otsustas, et näitab võimu ja nii ta läkski. Roma ju Totti najal elabki. Olgu tal mõttemaailmaga kuidas on.
                Ma tean, et Ronaldo pole just musternäide tööeetika alal. Aga tegemist on siiski Maailmaklassiga. Ja ei ütleks, et ta just ülearu katki on RM-i päevil olnud. Kõigil juhtub. See paar mängu, mis talle anti see hooaeg näitas ta ju ennast heast küljest. Nistekas kahvatus iga kell. Ja ära jahu jälle sellest noorenduskuurist. Nistekas samas vanusegrupis.
                Capellol pole adekvaatseid põhjuseid. Vaata, mis debiilsed vastused tal pressikatel küsimustele on. Ma olen täiesti kindel, et kui caps veel kauemaks siia jääb, siis on ka Robinho ja Cicinho karjäärid Real Madridis läbi. Rääkimata Buenost, Matast, Negredost, Morenost ja teistest noortest ja andekatest.
                Kõige haigem on see, et pidevalt tuuakse uusi mängijaid, kuid meeskond on ikka poolik.
                Lõppkokkuvõttes, et kellele juustuburks, kellele topeltšnitsliga.

                Kommentaar


                  Capello pole kuskil olnud mängijate lemmik. Totti, Cassano, Del Piero, Ronaldo, Beckham oskan juba peast nimetada meestena, kes Doni kohta teravaid sõnu on pildunud. Eks see ole tingitud tema pragmaatilisest lähenemisest tulemustesse ja töötegemisse. Vaatamata sellele on ta igas klubis, kus treenerina töötanud, võitnud midagi tähtsat ja see räägib enda eest.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Robinho Vaata postitust
                    On küll. Sest isegi, kui ta vormis pole lööb ta 20+ väravat hooajal. Nistekas on lihtsalt nii ühekülgne mängija, et paha hakkab. Ja ega ta ka miski miinimumpalga peal ei istu. Jah, meeskond mängis kõvasti paremini Figo, Zidane ja Ronaldo päevil. Murelapseks oli siis kaitse. Make lahkumise järel ka kaitsev poolik. Real Madridi kutsuti siis Harlem Globetrottersiks. Olid ajad rsk! Uuenduskuur on tore asi aga ära ainult Capellot seosta selle uuenduskuuriga. Tema soovitud mängijad olid need, kes hooaja alguses värvati. Noored, kes meeskonnaga liitusid talvel on Mija ja teiste ladviku onude soovil. Ja kui taheti noorenduskuuri teha, miks siis enda andekamad kalad ära saadeti???
                    Cassano on primadonna, ei vaidle vastu. Kuid kui ta juba meeskonnas on, miks mitte lasta tal oma annet näidata. Hooajaeelsetes mängudes oli ta ju üks parimaid. Siis ms. Don otsustas, et näitab võimu ja nii ta läkski. Roma ju Totti najal elabki. Olgu tal mõttemaailmaga kuidas on.
                    Ma tean, et Ronaldo pole just musternäide tööeetika alal. Aga tegemist on siiski Maailmaklassiga. Ja ei ütleks, et ta just ülearu katki on RM-i päevil olnud. Kõigil juhtub. See paar mängu, mis talle anti see hooaeg näitas ta ju ennast heast küljest. Nistekas kahvatus iga kell. Ja ära jahu jälle sellest noorenduskuurist. Nistekas samas vanusegrupis.
                    Capellol pole adekvaatseid põhjuseid. Vaata, mis debiilsed vastused tal pressikatel küsimustele on. Ma olen täiesti kindel, et kui caps veel kauemaks siia jääb, siis on ka Robinho ja Cicinho karjäärid Real Madridis läbi. Rääkimata Buenost, Matast, Negredost, Morenost ja teistest noortest ja andekatest.
                    Kõige haigem on see, et pidevalt tuuakse uusi mängijaid, kuid meeskond on ikka poolik.
                    Lõppkokkuvõttes, et kellele juustuburks, kellele topeltšnitsliga.
                    Kui sa nüüd mõtleksid, siis see nö. harlemi periood oli aastal 2003, kui kõik need sinu nimetatud mängijad olid veel parimates aastates. Äkki poleks pidanud Figot ja Zidane ka minna laskma, et nad hoiaksid siiani seda haipi üleval? Kas näiteks kaks hooaega tagasi oli midagi sellest Harlemist väljakul alles? Figo, Ronaldo jne jooksid kõik väljakul? Ei olnud ju. Mehed mängisid oma palga pärast, praegu on nende asemel noored, kes enamuses on lapsest saati olnud Real Madridi fännid ja nad võitlevad mängus hingestatumalt, kui mehed, kes tegid seda puhtast pragmaatilisest professionalismist.
                    Capello tõi hooaja algul mängijad, keda ta väljakul usaldab, sest Emerson ja Cannavaro on treenerite käskude täitmisel musternäidised. Capello on minu teada selline treener, kes hindab väga kõrgelt tööeetikat ning tema ei suhtu kunagi primadonnadesse kergelt, Nedved oli näiteks Juve staar, kuid ta oli selline vend, kes ei tõmmanud vist eales end liialt õhku täis.
                    Ruud pole ka minu mingi lemmik, aga ta mängib oma koha välja. Kui talle võimalusi ei avane, siis on tglt keskväli süüdi, kes palli temani ei toimeta. Kõik kiidavad Ronaldo nö. võimaluste loomist ja oskust ise mäng ära teha, kuid kas ta sel aastal suutis midagigi luua? Tema keskmine pealelöökide hulk ühes mängus jäi sinna 1 ligidale ja oli veel haledamalt varjus kui Ruud. Ronaldol pole praegu mingit vormi. Ta lööb, kuid tema pole selline kastihunt ja tema parimad omadused on väga nüristunud. Nistekas on löönud sel hooajal 15 väravat, ilma mingi iluta, kuid tema ei peagi seda ilu pakkuma. Talle on vaja jalale pall panna ja lööb sisse. Ronaldo on vaja enne terveks teha, väiksemaks muuta, siis pall jalale panna ning siis peab ta ära lööma. Liiga palju käike antud hetkel.

                    Ma saan aru, et teile on äkki Real Ronaldo ja Beckhami-näoline, kuid minule oli omal ajal Real Redondo ja Mijatovici näoline ja jaurasin ka omaette, kui nad ära läksid. Kahjuks/õnneks käib see jalgpalli juurde.

                    Kommentaar


                      Kõigil meestel on oma parim enne ja kui see läbi saab, siis tulebki nad väljavahetada(maha müüa). Ja kui teie(osad kasutajad) hakkate treenerit süüdistama kasutute mängijate maha müümisel, siis see küll just kõige ilusam ei ole. Tiimi peabki uuenduskuuri tooma ja need kes ei allu treeneri korrale, need peabki tiimist välja jätma.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Mina arvan hea et see Big-Mac ära lasti, sest aasta - 2-e pärast poleks (niimoodi jätkates) enam Sampdoria teda laenule ka tahtnud
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Oliveira tulek seisab praegu FIFA otsuse taga. Mascherano sai samamoodi Pooli mindud ning äkki saab Oliveira ka. Nimelt on ta mänginud viimase hooaja jooksul juba kahes klubis mänginud, nii et Real oleks kolmas, mis on vastuolus FIFA reegliga, millele Pool just peale pissis ja niisiis peaks saama ikka kätte ja värki.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Oliveira tulek seisab praegu FIFA otsuse taga.
                            Milani kodukas pole nõus:
                            the rossoneri have also withheld Ricardo Oliveira: the negotiation between Adrian Galliani and the leaders of the Real are in fact blocked definitively because of the Fifa norm that it prevents to a player to sign for three various clubs in the arc of one season. This the roster of the Milan after the winter market: PORTIERI: Dida, Flowers, Kalac and Storari. DEFENDERS: Bonera, Cafu, Costacurta, Favalli, Grimi, Jankulovski, Kaladze, Maldini, Nesta, Oddo, Serginho, Simic. CENTROCAMPISTI: Ambrosini, Brocchi, Gattuso, Gourcuff, Kakà, Pirlo, Seedorf. ATTACKING: Borriello, Gilardino, Inzaghi, Ricardo Oliveira, Ronaldo.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              No mõngel. Fifa ruling väidetavalt keeraski laenutehingu metsa. Nüüd peab aasta lõpuni mängima ühe puhta ründajaga ja jumal tänatud, et mina seda nalja nägema ei pea

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                No mõngel. Fifa ruling väidetavalt keeraski laenutehingu metsa. Nüüd peab aasta lõpuni mängima ühe puhta ründajaga ja jumal tänatud, et mina seda nalja nägema ei pea
                                Ma arvan, et saatuslikuks sai siiski viimasele minutile jätmine. Milanil polnud aega asendust Oliveirale CL-i jaoks leida.

                                Mis seis Cassanoga on? Capelloga on suhted proffesionaalsele tasemele saanud või pirtsutavad siiamaani mõlemad oma nurgas?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X