320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Madridi Reali jalgpallimeeskonna peatreeneril Fabio Capellol oli meeskonna poolkaitsja Gutiga treeningul tõsine sõnavahetus.

    Tundub, et mängijaid kes teie treeneriga hästi läbi saavad ei ole just eriti palju.

    Kommentaar


      Vägisi paneb paralleele tõmbama selle tööõpetuse õpetajaga Capello. Selline vanakooli päss
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Vägisi paneb paralleele tõmbama selle tööõpetuse õpetajaga Capello. Selline vanakooli päss
        http://www.tropid166.com/stuff/Tamm_Dildo_teema.WAV
        Mõõdame ära, 25 cm
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          Koosseis Levante vastu:
          Väravavahid: Casillas & Diego Lopez.
          Kaitsjad: Salgado, Ramos, Helguera, Pavon, Mejia, Miñambres & Torres.
          Poolkaitsjad: Diarra, Emerson, Guti & Nieto
          Ründajad: Raul, Robinho, Van Nistelrooy, Higuain & Reyes.

          Emerson, Guti ja Raul, siis ka terveks saand. Carlos ja Marcelo võiks ka ennast korda saada ning Levante ei tohiks olla just tugevaim vastane nii, et loodame võidu peale. Ja muidugi loodame ka Sevilla või Barca komistamisele ja punktivahe vähenemisele.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            no taielik uni on see mang. vahepeal vapsee seistakse. ja muidugi Levante samuti, justkui oodatakse, mis Real teeb. nojah, nemad voivad ju
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Capello viskab nö. staare satsist välja......tra tegelikult ju mängib tema ise kõige suuremat staari ...idikas
              MU FCUK

              Kommentaar


                sattusin ka 2 poolaega jälgima, real tekitas mega surve ja ei teinud midagi valesti, aga samas ei teinud midagi õieti, masendav kaotus ja kuidas bernabeul vilistati, eks capellol on mida mõelda ja ka calderonil.Õige otsus oleks see türann capello nahh saata,aga keda asemele panna ma ei oska öelda. capello on selle tiimi jumm psse keeranud.see on muidugi kõigest minu arvamus!
                AILTON

                Kommentaar


                  Põlvkonnavahetusperioode on abs. kõigil meeskondadel olnud. Seega on minu arvates hetkel kiiduväärt see, et ei vahetata iga kolme kuu tagant peatreenerit, kes nõuaks meeskonda omi lemmikuid ning hakkaks oma nägemust läbi viima, mis kohest edu saavutamata vallandamise põhjuseks saab. Üks krdi hooaeg valu ja pisaraid on väike hind saavutamaks mingisugunegi stabiilsus, mille Juventus Itaalias saavutas. Tänane mäng oli muidugi totaalne pask ning neid on ka eelnevalt olnud. Samamoodi poleks seda tõenäoliselt ka mõni nö. staar pmber muutnud. Samas Nieto jättis täna vahetusest tulles väga kena mulje. Raul oli ka nagu üsna positiivne, vähemalt võrreldes selle ees olnud ründemehega, keda mängus vast paar korda näha oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    sattusin ka 2 poolaega jälgima, real tekitas mega surve ja ei teinud midagi valesti, aga samas ei teinud midagi õieti, masendav kaotus ja kuidas bernabeul vilistati, eks capellol on mida mõelda ja ka calderonil.Õige otsus oleks see türann capello nahh saata,aga keda asemele panna ma ei oska öelda. capello on selle tiimi jumm psse keeranud.see on muidugi kõigest minu arvamus!
                    Capellot minema saata? Ei mitte mingil juhul. See, et RM´is veel mäng ei suju, see asi on selles, et Capello alles esimest hooaega RM ja tiimi klappi veel pole. Aga kui ta minema saata ja uus asemel võtta, siis algaks kõik uuesti peale, suured kaotused ja mitte kuskile jõudmine.
                    Aga tänanese mängu teine poolaeg oli küll päris intrigeeriv. Üritati palju ja oldi päris lähedal kollile. Kuid minu arvates oleks pidand RM saama vähemalt ühe pennu, sest see mis karistus alas tehi Levante poolt, siis see küll reeglite pärane pole. Ja sellele Molinale oleks pidand aja viitmise eest punase andma. Mäng oli küll põnev, aga tabeli seis võib nüüd vägagi kurvaks muutuda.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Põlvkonnavahetusperioode on abs. kõigil meeskondadel olnud. Seega on minu arvates hetkel kiiduväärt see, et ei vahetata iga kolme kuu tagant peatreenerit, kes nõuaks meeskonda omi lemmikuid ning hakkaks oma nägemust läbi viima, mis kohest edu saavutamata vallandamise põhjuseks saab. Üks krdi hooaeg valu ja pisaraid on väike hind saavutamaks mingisugunegi stabiilsus, mille Juventus Itaalias saavutas. Tänane mäng oli muidugi totaalne pask ning neid on ka eelnevalt olnud. Samamoodi poleks seda tõenäoliselt ka mõni nö. staar pmber muutnud. Samas Nieto jättis täna vahetusest tulles väga kena mulje. Raul oli ka nagu üsna positiivne, vähemalt võrreldes selle ees olnud ründemehega, keda mängus vast paar korda näha oli.
                      Juventus " saavutas " ennast lõpuks serie b-sse......stabiilselt käidi vaid raha välja
                      MU FCUK

                      Kommentaar


                        Mis sellest pennust. Ruud oleks selle jälle kuu peale saatnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                          Juventus " saavutas " ennast lõpuks serie b-sse......stabiilselt käidi vaid raha välja
                          See oli tõesti Capello töö. Kui manu mingi 2003 aasta Wolverhamptonitelt jms totaalselt pasunni sai, siis nõudsid ka suurem osa Manu fänne tõenäoliselt Alexi vallandamist jne, kuid praegu lauldakse mehele taas hoosiannat. Eks kõige õigem taktika jalkameeskonnas olegi hakata iga mõne kuu tagant peatreenereid vahetama, sest tavaliselt need mehed seal ei tea lihtsalt noksigi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Capellot minema saata? Ei mitte mingil juhul. See, et RM´is veel mäng ei suju, see asi on selles, et Capello alles esimest hooaega RM ja tiimi klappi veel pole. Aga kui ta minema saata ja uus asemel võtta, siis algaks kõik uuesti peale, suured kaotused ja mitte kuskile jõudmine.
                            Aga tänanese mängu teine poolaeg oli küll päris intrigeeriv. Üritati palju ja oldi päris lähedal kollile. Kuid minu arvates oleks pidand RM saama vähemalt ühe pennu, sest see mis karistus alas tehi Levante poolt, siis see küll reeglite pärane pole. Ja sellele Molinale oleks pidand aja viitmise eest punase andma. Mäng oli küll põnev, aga tabeli seis võib nüüd vägagi kurvaks muutuda.
                            tead miks minu arust tuleks capello lahti lasta, sest nii on realile kombeks see nõmedus et peatreener iga natukese aja tagant lahti lasta ongi nad sellisesse olukorda pannud.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                              tead miks minu arust tuleks capello lahti lasta, sest nii on realile kombeks see nõmedus et peatreener iga natukese aja tagant lahti lasta ongi nad sellisesse olukorda pannud.
                              Kuule ära tule siia RM´i üle mõlisema, sest kui sa ei tea mida räägid, siis ole parem vait!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Mis sellest pennust. Ruud oleks selle jälle kuu peale saatnud.
                                Aga üks võimalus sajast oleks võind selle ka võrku saata. Aga kohtunik oleks selle ju anda võind, muidu jääb selline mulje, et ta on Levante poolt.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X