320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Betisi karistusala ääres, mängis käega ja peale seda tõmbas selgelt Betisi kaitsja valusalt maha. Nagu auto kojamees tõmbas jalad alt ära. http://www.youtube.com/watch?v=JVH33_XRClI
    tra tundus küll et talle vajuti selga, kohtunik oli ikka paras seep küll...

    Kommentaar


      Hmm, kohtunik oleks pidanud maha rahustama mängu ja kollase andma.
      Punast see väärt ei olnud. Aga teisedki inimesed tahavad kuulsaks saada. Mõtle, andsin Becksile punase.

      Kommentaar


        Algselt postitas ertz Vaata postitust
        tra tundus küll et talle vajuti selga, kohtunik oli ikka paras seep küll...
        Vajuti jah vist, aga ta mängis käega ja pärast seda tegi veel tagasi ka, aga tegelikult oleks sealt pidand mõlemad mehed kollased saama.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Oh teid mummusi ja roosasi fänne. Beckham läks selgelt omale karistuslööki välja teenima ja siis ründas vastasmängijat selja tagant jõhkralt. Kohtunik oleks ehk pidanud pai tegema?

          Kommentaar


            Mitte pai tegema, aga Betisi mängijal oli ka päris hea kukkumis oskus.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Mitte pai tegema, aga Betisi mängijal oli ka päris hea kukkumis oskus.
              Krt kui sul mängija laseb tagant jalga ja siis et sa kindlasti edasi joosta ei saaks lükkab veel teise jalaga kossi ka?
              Teesklemisest oskavad jah teie poisid kenasti rääkida. Piisab vast ühest nimest: ROBINHO.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Krt kui sul mängija laseb tagant jalga ja siis et sa kindlasti edasi joosta ei saaks lükkab veel teise jalaga kossi ka?
                Ma usun, et keegi Becksi vea olemasolu kahtluse alla ei sea, kuid kohe punane kaart selle eest oli natukene liiga karm, IMHO.

                Kommentaar


                  Algselt postitas petsman Vaata postitust
                  Ma usun, et keegi Becksi vea olemasolu kahtluse alla ei sea, kuid kohe punane kaart selle eest oli natukene liiga karm, IMHO.
                  Kui me soosime rünnakut selja tagant siis mille eest me üldse kaarte anname?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Kui me soosime rünnakut selja tagant siis mille eest me üldse kaarte anname?
                    Hmm, ma küll nüüd ei pidanud silmas seda, et kuidagi moodi peaks rünnakuid selja tagant soosima, vaid pigem seda, et otse punase andmine oli minu arvates liiga karm otsus, aga okei, vahet pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petsman Vaata postitust
                      Hmm, ma küll nüüd ei pidanud silmas seda, et kuidagi moodi peaks rünnakuid selja tagant soosima, vaid pigem seda, et otse punase andmine oli minu arvates liiga karm otsus, aga okei, vahet pole.
                      Küsin sult veel, et mille eest siis punaseid antakse selja tagant rünnakuid vastava kaardiga ei karistata? Lisades veel fakti, et Bekuke läks kätte maksma, et tema daivi ära ei vilistatud.

                      Kommentaar


                        Minu arust lükati Beckut selga ja vaata seda lõiku tähelepanelikult, siis näed, et Beckhami jalad ei puudutand väga hullult Betisi meest. Nii, et tegelt mõlemad mehed osaliselt daivisid.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Minu arust lükati Beckut selga ja vaata seda lõiku tähelepanelikult, siis näed, et Beckhami jalad ei puudutand väga hullult Betisi meest. Nii, et tegelt mõlemad mehed osaliselt daivisid.
                          Selge. Kui ei puutunud siis ei puutunud. Ega Realile tehaksegi liiga koguaeg

                          Kommentaar


                            Nahher te vaidlete nii tühise asja üle. Parem ongi, et kaardi sai. Saabki äkki Robi/Reyes mängu.
                            Btw, dännu, Ronaldot sulle?

                            Kommentaar


                              Head uudised neile,kes on haiged ja ei saa pubisse minna, kes ei taha streamidega jännata või kes elavad Põhja-Eestis , nimelt yle 2 näitab teisipäeval Real-Bayern mängu.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                Head uudised neile,kes on haiged ja ei saa pubisse minna, kes ei taha streamidega jännata või kes elavad Põhja-Eestis , nimelt yle 2 näitab teisipäeval Real-Bayern mängu.
                                Viasat Sport 2 teeb ka sellest ülekande.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X