320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3:2 võit Bayerni üle. Esimene poolaeg oli väga ilus mäng, aga teisel vajus kuidagi ära. Casillas tegi muidu väga häid tõrjeid, kuid kahju, et van Bommeli ilus löök sisse läks. Meilt siis Raul kaks kolli ja RVN üks. Loodetavasti RC midagi väga hullu ei juhtunud, Robinho ei paistnud eriti millegagi silma, Ruud daivis paar korda ja eriti häid võimalusi ei loonud ega kasutand. Kuid Beckhami poolt väga ilus mäng, eriti silmas pidades esimest poolaega. Raul mängis väga hästi, mitte nagu osa Bayerni fänne arvasid. Täna oli ikka väga võituslik mäng, mehed üritasid kõike palle päästa ja takistada, kui liigas sellised mängud oleksid, siis polekski kahtlust kes la ligat juhiks. Cannavaro töötas kaitses väga hästi samuti ka Heguera ja Torres. Raul Bravo esitlus ei olnud midagi erilist. Loodame siis võõrsil ka võit võtta ja tiitlile sammukese lähemale astuda.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Lootke, lootke...
      Vanakoolimehed olid ikka väga head - Becks, Raul, Ruud, Carlos. Ka Casilas.
      Ma arvan, et teil oleks head sansud edasi minna kui teil Eto oleks. Või Sheva. No mine sa tea - kui ma ennem käisin protsendid nii 50-50, siis nüüd tundub reaalselt 60-40 Bayernile ja fännina 70-30.

      Kommentaar


        krt seda Capellot muidugi teab, ikkagi itaalia koolkond. kuigi jah iseasi on see, et kas ta ka korduskohtumises Reali pingil istub. muidu nagu oleks Reali valjavaated paris head
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Ainult loll keeldub lepingust mis 5 aastaga 250 miljonit taala sisse toob.
          See Rein vend ei jaga üldse matsu.

          Real ei müünud Becksi maha ning nad ei pakkunud ka 250 millist lepingut.
          Suht vahva vend oled ka muuseas...NOT.

          Kommentaar


            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              ja kuhu kadus van bommeli värav?

              Kommentaar


                Algselt postitas avscol Vaata postitust
                See Rein vend ei jaga üldse matsu.

                Real ei müünud Becksi maha ning nad ei pakkunud ka 250 millist lepingut.
                Suht vahva vend oled ka muuseas...NOT.

                Õnneks jagad sina. Ole hea ja näita mulle selekohast uudist, et ta Reali jääb. sa pole üldse vahva vend
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ma ei saanud aru,miks Higuan välja võeti ja asendati Roboga, oleks mingi Emersongi platsile saadetud aga imelik igastahes, muidu minul jagub küll siin positiivseid sõnu Realile.OK, 3-2 pole see mis oleks olnud 3-1 aga võit on võit ja ega see pole midagi nii, et nüüd Saksamaal Bayern sõidab Realist teerulliga üle.Ja kui seal korralikult kontratele mängida siis why not, see Higuani sooritus oli ju tegal 5 - (miinus siis et ei realiseerunud) aga ei, Casillas nagu mõnes olukorras jääb lühikeseks (mulle meeldib võrrelda Didaga), et Dida oleks Bommeli löögini ikka ulatunud aga see ei tähenda et Casillas peaks nüüd häbenema, nagu Soome kommid ütlesid, et kohe näha venna tarkust olukordade hindamisel, sest palja reaksiooniga neid Pizarro lööke polek tõrjunud. Kuigi Torrese töös oli kohati praaki , see kutt mulle meeldib , nagu need kõi uued ja noored.Aga mis oli õhtu nael, et olgugi et R.Bravo pole just hiilgav siis ma pole CL nii plaju Reali kasvandike näinudki platsil - hetkel nagu ei tulegi teist CL klubi ette ,kel ka nii palju kasvandike oleks platsi korraga.Veel meeldis Ruudi töövõime, rabeles häasti,Becku pani ka hästi aga siiski täielik mängu allrounder oli Raul ,MVP nagu moodsas keeles öeldakse.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Õnneks jagad sina. Ole hea ja näita mulle selekohast uudist, et ta Reali jääb. sa pole üldse vahva vend
                    Ei, Becks lähebki ära.
                    Aga ta ise otsustas lepingu Galaxy-ga teha seega ta ei MÜÜDUD maha ning REAL ei pakkunud talle 250M dollarist lepingut, vaid GALAXY pakkus.
                    Nüüd said kõigest aru?

                    Kommentaar


                      ema, anna padruneid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas avscol Vaata postitust
                        Ei, Becks lähebki ära.
                        Aga ta ise otsustas lepingu Galaxy-ga teha seega ta ei MÜÜDUD maha ning REAL ei pakkunud talle 250M dollarist lepingut, vaid GALAXY pakkus.
                        Nüüd said kõigest aru?
                        elu on ikka seiklus!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                          ema, anna padruneid
                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          elu on ikka seiklus!
                          Ärge hüpake. Mina üldse hakkasin 13 tähti närima.

                          Edit: ehk siis ei viitsinud võõra arvuti taga login/log out'i peale mänguvaheajal aega raisata
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            kui teil on sellist kokkuvõtet, kus on näha esimene Pizarro kahest ohtlikust löögist ja Casillase tõrje, siis postitage siia ka. hästi lähedalt alla paremasse nurka. mina eile selle kordust ei näinud, aga tundus üks parimaid tõrjeid, mida ma viimase mõne aasta jooksul näinud olen. võib petlik mulje olla.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              kui teil on sellist kokkuvõtet, kus on näha esimene Pizarro kahest ohtlikust löögist ja Casillase tõrje, siis postitage siia ka. hästi lähedalt alla paremasse nurka. mina eile selle kordust ei näinud, aga tundus üks parimaid tõrjeid, mida ma viimase mõne aasta jooksul näinud olen. võib petlik mulje olla.
                              seda motled?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Kui Konn seda mõtles, siis on neid paremaid ikka kümneid.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X