320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Mõlemad mängijad läksid palli mängima, kuid Robinho peale väikest keha saamist kohe maandus murul ja kaheldav vile oli tõsiasi.

    Njap see Ahvide komme iga väiksema puudutuse peale sukelduda,head näitlejad: Aga Raul oli muidugi hea väljakul
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      valus laks

      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ega ma selles ei süüdistagi, et meil kaitse puudus, aga vigu ta ka ei vilistand!
        Ma tõestan ära, et sa oled nii PURULOLL kui üldse olla saab...



        Vaata seal "fouls committed" ja siis räägi uuesti, kelle kasuks rohkem vigu vilistati!!!
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Üks asi on vigade vilistamine ja teiene nende tegemine, Bayern tegi selgelt rohkem vigu, kui neid ära vilistati. Me pole siin juu rääkinud vigade rohkustest vaid nende vilistamisest, aga ma ei viitsi enam siin mõtetult vaielda. Kuule kaitz lõpeta see rassistlik suhtumine.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Üks asi on vigade vilistamine ja teiene nende tegemine, Bayern tegi selgelt rohkem vigu, kui neid ära vilistati. Me pole siin juu rääkinud vigade rohkustest vaid nende vilistamisest, aga ma ei viitsi enam siin mõtetult vaielda. Kuule kaitz lõpeta see rassistlik suhtumine.

            SEE Pole RASSISLIK suhtumine vaid suhtumine KLOUNIDESSE hr Kasper
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              No kui jutt käib Robinhost ja sa nimetad teda ahviks ja, siis seletad, et on hoopis kloun, miks sa siis kohe ei võinud õelda ahvi asemel kloun ah?
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Sul ükskord juba meelde ei jää, et öelda kirjutatakse Ö-ga?

                Kommentaar


                  Barca mängust on vigastustega eemal Beckham, Cannavaro ja Roberto Carlos. Loodetavasti me võidame ja tõuseme tabelis, aga mäng saab olema kindlasti väga raske.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Barca mängust on vigastustega eemal Beckham, Cannavaro ja Roberto Carlos. Loodetavasti me võidame ja tõuseme tabelis, aga mäng saab olema kindlasti väga raske.
                    Peale Bayern-Werderi mida homme vaatan, kindlasti parim mäng sellel nädalavahetusel.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Inter-Milan on ka kindlasti väga põnev.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Vastikult udu kohtunik!

                        Kommentaar


                          2:2, Realil lõid väravad Ruud 5. minutil ja 14. minutil realiseeris ta penalti. Barca väravate autoriks on Lionel Messi. Mäng on täna väga põnev. Loodame, et see jätkub mängulõpuni ja, et me suudame Barcat võita.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            põnev ja väravaterohke mäng. super.
                            /

                            Kommentaar


                              Goooooollll! Ramos peaga Guti tsenderduse. Seis on 2:3 meie kasuks. Guti on tegemas täna väga ilusat mängu. Loodame, et seegi eduseis kestaks või suureneks.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Ai ai ai. Lasime lisaminutite alguses Messil kübaratriki lüüa ja mängisime viiki. Mäng oli fantastiline, põnev, imeline, ilus, selle kohta pole lihtsalt sõnu, aga väga kahju, et siit võitu ei saanud. Casillas on mees omast klassist. Diarra võitles väga hästi, kahju, et Ruud ei suutnud valdese seljataha rohkem palle saata, sest tegelikult oli tal neid võimalusi küll. Guti mängis ka väga ilusasti. See oli kindlasti selle hooaja parim mäng. Loodame Realil selliseid esitlusi veel edaspidigi.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X