320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mind nagu huvitab, et oli mõtet seda Marcelot nii vara osta? Suveni oleks võinud oodata ju, kuna ta vedeleb pingil.. Vigastus või midagi?

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Mind nagu huvitab, et oli mõtet seda Marcelot nii vara osta? Suveni oleks võinud oodata ju, kuna ta vedeleb pingil.. Vigastus või midagi?
      Mõtet oli osta küll. Vigastuses ei ole, aga alati tiimiga kaasas. Mõte varajases ostmises oli selles, et anda mehele natukene Euroopa jalgpalli kogemust, sest Euroopa ja Ameerika mandri jalgpallil on sees erinevus. Kuna Castillast tuli noor ja andekas Torres, siis pole Marcelo eriti palju põhikooseisu eest mängida saanud, aga juba korra algkooseisus ja paaris mängus vahetusest ka sekkunud, nii et sellest mehest ma arvan, et tuleb midagi head.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Mõtet oli osta küll. Vigastuses ei ole, aga alati tiimiga kaasas. Mõte varajases ostmises oli selles, et anda mehele natukene Euroopa jalgpalli kogemust, sest Euroopa ja Ameerika mandri jalgpallil on sees erinevus. Kuna Castillast tuli noor ja andekas Torres, siis pole Marcelo eriti palju põhikooseisu eest mängida saanud, aga juba korra algkooseisus ja paaris mängus vahetusest ka sekkunud, nii et sellest mehest ma arvan, et tuleb midagi head.
        ei tea, moistlik oleks ta kusagile, naiteks Real Sociedadi, laenule anda. saab vahemalt normaalselt koormust
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ei tea, moistlik oleks ta kusagile, naiteks Real Sociedadi, laenule anda. saab vahemalt normaalselt koormust
          No, aga ta on enamus mängudel ju pingil olnud ja ta oli niiõelda varuväljapääs, kui midagi juhtub.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ei tea, moistlik oleks ta kusagile, naiteks Real Sociedadi, laenule anda. saab vahemalt normaalselt koormust
            Rääkides sellest klubist siis seal on kohanenud hästi Savio, valiti lausa goal.comi nädala mansassegi.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Algselt postitas maanus Vaata postitust
              Rääkides sellest klubist siis seal on kohanenud hästi Savio, valiti lausa goal.comi nädala mansassegi.
              endine Reali staar valiti ka Eurospordi La Liga team of the week koosseisu. vahe OT, aga see mees minu arust ongi pannud mangima baskide tiimi. akki oleks teda ka Realil vaja? igaljuhul tasemel on ta siiani. ei teagi miks ta Realist Bordeauxi lahkus
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kas ta mitte ei olnud laenul seal , sest mul nagu jäi mulje, et Real müüs Savio Zaragozale , aga see võis olla petlik sest ka Celadez läks Zaragosasse ja ma võin nad omavahel segamini ajada. Sry, OT pärast, mulle see suht eurooplase välimusega (isegi kui Kakaga võrrelda) brass tegalt meeldis, lihtsalt tuli ette kui seda klubi sai mainitud.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Raul harrastab ikka tõsiselt Fair Play´d, ta pole juba viimase 30 kuu jooksul kaarti saanud, viimati tegi ta seda 23. oktoobril 2004 aastal lükates Valencia mängijat.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    eeskujulik kapten
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Raul harrastab ikka tõsiselt Fair Play´d, ta pole juba viimase 30 kuu jooksul kaarti saanud, viimati tegi ta seda 23. oktoobril 2004 aastal lükates Valencia mängijat.
                      ühe jaoks fair play, teise jaoks PASSIIVSUS!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        ühe jaoks fair play, teise jaoks PASSIIVSUS!
                        Ega, et väljakul aktiivne olla ei pea ju kohe kaarte teenima

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                          Ega, et väljakul aktiivne olla ei pea ju kohe kaarte teenima
                          ega ei peagi, aga kui ikka täiega võitled, on loogiline et saad mõne kaardi ikka, kogemata

                          Kommentaar


                            Raul meenutab mulle Zelinskit
                            võib terve mängu täiesti märkamatult tegutseda ja siis lüüa paar väravat ning tuua meeskonnale olulise võidu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              ega ei peagi, aga kui ikka täiega võitled, on loogiline et saad mõne kaardi ikka, kogemata
                              Aga kui sa oskad puhtalt mängides võidelda, siis see on omaette kunst, ja ma ei ütleks, et Raul on passiivne.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Aga kui sa oskad puhtalt mängides võidelda, siis see on omaette kunst, ja ma ei ütleks, et Raul on passiivne.
                                praegu (tiitlilootuses) ei ole vbla hea hetk aga ma ütlen siiski: see kui raul pea laiali otsas terve mängu ringi jookseb, ei tähenda et ta eluaktiivne oleks. vaata kasvõi statistikat, palju väravaid ei löö, palju sööte ei anna, kaarte ei saa... mis tema funktsioon siis üldse on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X