320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    praegu (tiitlilootuses) ei ole vbla hea hetk aga ma ütlen siiski: see kui raul pea laiali otsas terve mängu ringi jookseb, ei tähenda et ta eluaktiivne oleks. vaata kasvõi statistikat, palju väravaid ei löö, palju sööte ei anna, kaarte ei saa... mis tema funktsioon siis üldse on?
    Raul on meeskonna hing ja ta teeb suht korralikult mustatööd. Hooaja peale löönud 10 kolli (5 La Liga´s, 5 CL´is). Ta jagab häid sööte millest tekib kontrarünnakuid või muid ohtlikuid olukordi ja ta teeb ka kaitsetööd, nii et ei saa teda nimetada passiivseks.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Kasperil on õigus. Minu arust Raul ja Guti on ka hooaja parimad. Raul on löönud Ruudi järel 2. palju väravaid ja see ei tähenda, et ta vähe lööks
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Bilbao vs. Real Madrid
        Kooseis:
        Väravavahid: Casillas, Diego López & Adán.
        Kaitsjad: Ramos, Cicinho, Cannavaro, Helguera, Marcelo, Pavón & Torres.
        Poolkaitsjad: Guti, Gago, Emerson, Diarra, Robinho, Raúl, Reyes & Beckham.
        Ründajad: Higuaín & Van Nistelrooy.

        Võõrsil on alati raske mängida, kuid loodame võidule ja tabelis tõusule.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          ...Kasper, Barcelona ja Sevilla täna võitsid, tõusta pole ju võimalik. Preaguseks Real juhib 0:2, ilmselt tabel jääb samaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas snob Vaata postitust
            ...Kasper, Barcelona ja Sevilla täna võitsid, tõusta pole ju võimalik.
            No Kasper lootis tõusule eile, kui need võidud ei olnud veel välja mängitud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Snob sa võiksid tõesti vahest vaadata millal midagi on kirjutatud, aga poolaja võitsime siis tõesti 2:0. Esimese värava autoriks oli Ramos, kes suunas palli peaga Beckhami karistuslöögist väravasse. Teise värava lõi Ruud, kes suunas Cicinho tsenderduse Bilbao väravavõrku. Loodetavasti skoorime täna veel.

              Hiinlased on ikka täiesti haiged, tüübid panevad enne karistuslööki rekalaamipausile ja Ramose väravat ma kohe ei näinudki, aga loodetavasti nad sama trikki teisel poolajal ei korda.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ma rääkisin sulle nendest hiinlastest mingi päev, said omal nahal tunda nüüd.
                sigpic

                Kommentaar


                  Kui õieti aru sain siis Becks peab järgmise mängu kaartide pärast vahele jätma, kahju.

                  Simuleerimist oli ka "nats" liiga palju :S
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Mäng lõppes siis 4:1 võiduga. Teisel poolajal skooris veel Ruud ja ka vahetusest mängu sekkunud Guti. Bilbao auvärava lõi Llorente. Ruudi teine värav sündis korneri järgsest olukorrast kui ta umbes 15 meetri pealt palli ilusti parema jalaga võrku suunas. Guti sai jällegi väljaku keskelt Raulilt söödu ja ta tormas üks-üks rünnakule, jooksu lõpetas ta väravavahist üle väravasse tõstes. Vahetusest mängu tulnud Higuainil oli ka hea võimalus skoorida, kuid kaitsja surve tõttu oli tal võimalus ainult välja tulnud väravavahi jalgadest mõõda sihtida, mida ta ka tegi, kuid kahjuks veeres pall vastu posti. Mäng oli ilus ja võimalusi meil jagus. Ramos kurjutses vahepeal Diarraga, kes ta pea eest palli üle värava lõi ja sellega Ramosele teise värava võimalust ei andnud. Tabelis jäime kolmandaks, kuid kui me järgmine nädalavahetus kodus Sevillat võidame, siis tõuseme kindlasti tabeli rivis.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      väravaid saab siit vaadata http://goalstube.com/video.php?news_id=69.
                      I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                      Kommentaar


                        Guti lõi üldse oma esimese värava sel hooajal. Ruud on ikka hea mees. Oskab igast asendist ära lüüa
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          DB23 saab täna 32...

                          Palju õnne! Loodame et Hispaania Jalgpalliliit teeb ka kingituse ja tühistab viimase kollase kaardi, mis lubaks tal Sevilla vastu platsile joosta.

                          Kommentaar


                            Pühapäeval on Sevillaga Bernabeul. Kui võit kukkub, siis tiitel tuleb ka ütleb mu kõhutunne. See oleks Reaalile üldse läbi ajaloo 900.s võit Bernabeul.
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Õnnitlused ka minu poolt Becks´ile! Pühapäeval on tõesti mäng Sevillaga ja selle me ka võidame ja ka tiitli võidame. Kurvem pool on see, et Guti, Raul ja Cassano on vigastatud, nad treenivad sees. Casillas ja Becks treenivad juba väljas, kuid eraldi teistest tiimi kaaslastest. Loodetavasti mehed paranevad ja, et vähemalt Casillas ikka pühapäeval väljakule jookseb.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar




                                Becksi näeb küll
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X