320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpptulemuseks 3:2. 95. lisaminutil löi Chevanton karistus löögist 2:3, kuid me oleme TEISEL kohal tabelis ja 2 punna Barcast maas. Väga kummaline mäng, eriti kohtunik. Kuid peab rõõmustama, sest me võitsime. Üli kaasahaarav teine poolaeg. Sõnatu. Aga mulle jääb veel aru saamatuks, miks sai Rob punase ja miks sai sooja teinud Fabiano punase. Aga Higuainil ei vedanud, ei jõudnudki platsile, enne vilistas kohtunik vile. Aga rahvas, RÕÕMUSTAGE ja olge väga õnnelikud!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      huvitav kull kes see aarekohtunik seal oli, igatahes 2 Sevilla meest suutis ta mangust valja saata.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Hull mäng. Ei saanud jälgida mängu normaalselt, Sopcast ei taha mul töötada, aga viimast veerandtundi sai TVantsuga jälgitud. Ning väga hea, et nii oluline võit tuli
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Nüüd olen targem, Fabiano olevat midagi seal õiendanud äärekohtunikuga ja viimasena mainitud mees nägi, kuidas Ocio lõi Diarrale näkku, nende tegude eest siis punased kaardid. Ruud on hetkel La Ligas Top Scorer. Eurospordi Team of he week´is on RM´i kolm meest, Ruud, Guti ja Ramos. Ruud lõi siis täna 2 kolli ja Guti 2 assisti.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Reali kodukalt loen välja, et Robi esimene kollane tuli särgi seljast tõmbamise eest ja teine fännide kallistamise pärast. No see reegel pole just kõige parem, kuid kuidagi peab ju mängijad korral hoidma. Kohtunik oli ikka väga imelik, ei lugenud käsi, vigu, ka pennalt ei andnud RM kui Kanoute tõmbas Ramost särgist, või õigemine tiris ta hüppelt murule, kuid kuna võitsime, siis pole mõtet enam kohtunikku süüdistada.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar




              Suht õige jutt. Ise küll selle poolt ei ole, et noorukid niisama, ilma ennast tõestamata minema lastakse. Aastased laenulolekud nõrgemates Primera Liga klubides oleksid küllalt ideaalsed kogemuste omandamiseks. Näiteks Mata puhul loodan, et lepingut pikendatakse ning aastaks kuhugi laenule küpsema. Näiteks FM-is oli ta päris täkk

              Sellest, miks Gagot, Marcelot ja Higuaini eelistatakse, saan ma isegi aru ses mõttes, et nendel on oma eelmistest klubidest küllalt kõrgetasemelised kogemused olemas ja näiteks Marcelo on ju isegi kohvimaa koondist juba esindanud, olgugi, et vanust ainult 18. Lõuna-Ameerika liigadega ma väga kursis muidugi ei ole, aga näha on, et noortele ässadele antakse seal rohkem võimalusi end tõestada. Euroopa liigades on oma kasvandikel selliseid kogemusi raskem hankida.


              E: Ahjaa, Metzelderi üleminek olevat ametliku kinnituse saand ning uue hooaja esimene ost on tehtud.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Guti on La Liga parim sööduandja. Ramos ühenes tänasel treeningul teistega ja ta peaks suht korras olema. Muide Becksil on uus soeng. Aga loodetavasti tuleb pühapäeval Espanyoli vastu võit ja muidugi peab lootma, et Barca kaotab või vähemalt viigistabki Betisiga.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Guti on La Liga parim sööduandja.
                  Sid Lowe, kelle iganädalasi kolumne ma ootan alati nagu jõule, on sel nädalal võtnud just Gutist kirjutada. Kõrvalseisjana tundub, et päris tabavalt võtab vaese-mehe-beckhami karjääri kokku.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    and it certainly doesn't help that Guti famously dated a woman who turned out to be a man.

                    bwahahaha seda ma ei teadnudki

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Guti on La Liga parim sööduandja.
                      Ei ole ju. Ta on see hooaeg vist oma 6 väravasöötu andnud. Nii mõnelgi on neid rohkem

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                        Ei ole ju. Ta on see hooaeg vist oma 6 väravasöötu andnud. Nii mõnelgi on neid rohkem
                        Võib-olla mõtleb Kasper söötude kohalejõudmisprotsenti või mõnda muud statistikavigurit, mitte resultatiivseid sööte?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Guti has provided six assists this season, more than anyone else in the League.
                          Seda väitis RM kodukas.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ilmselt on mõeldud RM-i parimat sööduandjat. Aga selle Metzelderi kohta tahaks ametlikku teadet näha, igal pool on mingit üldist pläma aetud, mis võib hoopis olla kuulujutt.

                            Kommentaar


                              6 asissti? See on küll veider, et 6 sööduga juhitakse hispaanias tabelit, aga vb ongi sealses liigas nii et enamus väravaid lüüakse nii et mees v6tab ette ja triblab pooleväljaku pealt väravasse.Muidu on guti maru kukk,aga mängib hästi.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                6 asissti? See on küll veider, et 6 sööduga juhitakse hispaanias tabelit, aga vb ongi sealses liigas nii et enamus väravaid lüüakse nii et mees v6tab ette ja triblab pooleväljaku pealt väravasse.Muidu on guti maru kukk,aga mängib hästi.
                                6ga on Guti Real Madridi parim söödumeister. Ma küll täpselt ei tea, kes juhib, aga Barcas on Ronnyl näiteks 8. Ja ma usun, et ega ta selle 8ga ka La Liga parim resultatiivsete söötude andja pole. Kahjuks tabelit ei leidnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X