320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Robinho

    , tal on Hispaania ilusaim naine.
    Tahaks selle tibi pilti näha.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Makelele naise pilti kahjuks pole kuskilt võtta.
      Aga tundub, et Valgete mäng oli selline keskmine. Päris 100% mehed veel pole. Alguses võetakse lihtsalt punkte. Hiljem tahaks juba Globetrottersi näha.
      Aga Yazid tegi päris hea mängu. Söötis just tema ju Ronaldole selle väravasöödu.
      Alustasime sealt, kust eelmine aasta lõpetasime.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by Robinho

        Selge see, vend läks täkuks kätte ära. Kuigi mulle Make mängijana meeldib, siis inimesena on suht suurustav kuju. Vend sõidab Ferrariga, tal on Hispaania ilusaim naine. Ning enda kohta räägib ta, et ta on triblaja ning maailma parim DMC. Ja ega ta praegu ka megastaar pole. Teeb musta töö galacticote eest ära, selle eest talle palka makstaksegi.
        Mängust räägin hiljem.
        Et musta t88 tegijale pole eriti vaja maksta? Mis sest, et tegemist on sellel ositsioonil t6epoolest maailma tippu kuuluva m2ngijaga. Staari asjaga tabasid naelapea pihta - Real tahab staare, v2list s2ra, mitte musta t88 tegijaid.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Jaan
          Et musta t88 tegijale pole eriti vaja maksta? Mis sest, et tegemist on sellel ositsioonil t6epoolest maailma tippu kuuluva m2ngijaga. Staari asjaga tabasid naelapea pihta - Real tahab staare, v2list s2ra, mitte musta t88 tegijaid.
          Vaata, Jaan, ma austan Maket, kui mängijat. Ta on tõesti hea ja nagu ma olen juba öelnud, minu arust maailma parim DMC. Ma olen nõus, et ta saab enda staatuse kohta klubis vähe palka, kuid tema lähenes asjale väga valelt poolt. Ma ei tea kõiki tagamaasid tema ja klubi vahel. Võibolla oli Make agent iga hooaja alguses Valdano ukse taga ja palus palgakõrgendust ning neile näidati piltlikult öeldes keskmist näppu. Ei tea, tõesti ei tea, kuid kindel on see, et Makelele ja tema agent on kõigil harja punaseks ajanud. Nüüd tahavad nad 15% Make üleminekutasust Chelseasse oma tasku saada. No kamoon mehed, nii ei sõideta ju rallit. Ähvardavad nad seejuures sellega, et muidu lõpetab Makelele oma karjääri ära ning ei mängi lihtsalt enam. Oinakari. Minu pärast võib Make oma Ferrari ja eide sisse pakkida ning ning jehhat tõmmata. Pigem ei võida sel hooajal midagi, kui laseme endalt midagi välja pressida. Ja uskuge mind, Perez pole küll loll, kuid ta on siiski piisavalt kangekaelne, et öelda Makele palun väga, jäta oma karjäär poolele, meilt ei saa sa midagi.
          ning Jaan, sul on õigus. Real Madridi sugune maailma parim jalgpalli meeskond läbi aegade, tahab kõige paremaid mängijaid oma meeskonda. Mehi, kes ona ülemaailma tuntud ning kes müüvad särke ning võidavad tiitleid klubile. Make täitis teist ülesannet edukalt, esimest mitte. Aga tuleb olla realist, kaitse nõrkusi ei lapi ründe tugevusega. Kaitsetööd tegevaid mehi on ka vaja.
          >Pikk jutt, sitt jutt<:P

          Muideks Mori pakkis oma kohvri kokku ja lendas Monacosse aastaks laenule. Ja Santi Solari jääb meiega.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Kusjuures Makelele v6i siis ta agent v2itis, et yldjuhul Realist lahkujad saavad ingi nutsu yleminekusummalt, aga neile tahetakse tr22sa n2idata.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Originally posted by Robinho



              Aga Yazid tegi päris hea mängu. Söötis just tema ju Ronaldole selle väravasöödu.
              Alustasime sealt, kust eelmine aasta lõpetasime.
              Kas Zizou\'l on siis hakanud juuksed pähe kasvama ve?Blondid ja puha, patsis ka veel nr 23 ka selja pääl.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Originally posted by Jaan
                Kusjuures Makelele v6i siis ta agent v2itis, et yldjuhul Realist lahkujad saavad ingi nutsu yleminekusummalt, aga neile tahetakse tr22sa n2idata.
                Kui lepingus selline klausel on siis miks mitte, kuid kahtlen, et Makelele lepingus on. Samas kindlalt ei tea, keegi peale Make, tema aegndi ja Floro ei tea.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Loodetavasti Makelele müügist saadud rahaga saab osta mõne hea keskkaitsja näiteks Luizao.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    mxm: tore, et sulle Real Madridiga seotud probleemid korda lähevad, kuid Luizao on kahjuks juba Benficas.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Makelele Chelseasse ai nüüd see kaskväli laguneb..ja kaitse on ka vastav,eks paistab mis fiaskot veel saama hakkab
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Robinho


                        Originally posted by vandersell
                        Igatahes hoian selles grupis pöialt Marseille kes sümpatiseerib mulle JPP aegadest.
                        Papin mängis Marseille`s ju üle kümne aasta tagasi.
                        Tundub imelik, et Marseille ikka veel sümpatiseerib kuigi JPP pole seal 11 aastat mänginud? Kuigi ma ei uuri spetsiaalselt nende käekäiku, siis olen ikka rõõmus kui kuulen nende võitude kohta. Olin seda ka siis kui nad tugevuselt kolmandasse(?) liigasse kukutati.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Mõttetu staarides koosnev meeskonnd,aga kasu pole ikka midagi
                          kuskile kaugemale nad ka ei jõua zurkakari!
                          Meistritiitel unustagu ära.Aga eks näis!!!
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Mida te nutate....Reali kaitse pole midagi nii räämane....ja kusjuures make ei töötand suurt midagi kaitse heaks...hahaha
                            Be real all the way =)

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by Epic
                              Originally posted by Robinho
                              Aga Yazid tegi päris hea mängu. Söötis just tema ju Ronaldole selle väravasöödu.
                              Alustasime sealt, kust eelmine aasta lõpetasime.
                              Kas Zizou\'l on siis hakanud juuksed pähe kasvama ve?Blondid ja puha, patsis ka veel nr 23 ka selja pääl.
                              Becks söötis Zizoule ja Zizou söötis Ronniele. Nii sain mina aru. Kui sina said teisiti aru, siis OK, aga ära enam midagi siia kirjuta.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Üldiselt on lugu selline, et Floro did it again! Kuigi CQ palus spetsiaalselt, et klubisse ostetakse uus keskkaitsja, Floro seda kohe mitte ei teinud. Niisiis saatsime Make ära ja jäime ise pika ninaga. Ma ütlen, et asjad on keskmiselt pees meie jaoks. Kui see hooaeg tiitlita jääme (peale Super Copa), siis bye-bye Perez, järgmine aasta sind enam ei valita presidendiks. Aga mis siis ikka, pöidlad pihku ja loodame, et kaitse ikka kuidagi peab. GO BORJA!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X