320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    La Ligas, mitte La Liga+ UEFA/CL + Copa...
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Ma leidsin mingi koha kus oli 8 sees näiteks Deco ja Daniel Alves. Netis pole jah eriti infi asisstide kohta. Rääkides Metzelderist siis mina leidsin sellise koha http://www.goal.com/en/transfertzone.aspx
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Uurisin järele ja Dani Alves ning Pedro Munitis juhivad 11ga assisteid. Järgnevad Villa, D`Alessandro, Deco ja Ronaldnho.

        Ja ma olen ka lugenud, et Metzelder on RMil juba kindel laks.

        Kommentaar


          no goal.com on samahea kui slohtuleht.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
            Uurisin järele ja Dani Alves ning Pedro Munitis juhivad 11ga assisteid. Järgnevad Villa, D`Alessandro, Deco ja Ronaldnho.

            Ja ma olen ka lugenud, et Metzelder on RMil juba kindel laks.
            Jah ma leidsin ka ennem selle, kuid ei olnud kindel kas see on õige.

            Metzelderist on jah igalpool kirjutatud, aga kuskilt kindlat infi ei leia, kuid paljud neti portaalid väidavad, et Metzelder tuleb kindlasti RM´i. Aga eks näeb.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Metzelder ise ütles mingis intervjuus, et enne hooaja lõppu ta ei räägi midagi üleminekust RM-i, veelgi enam seda kinnitamast. Tema agent olevat öelnud, et asi on tehtud. No tõenäoline on, et ta ikkagi tuleb ja kui hooaeg läbi on, siis juunis öeldakse asi ametlikult välja. Seda ta muidugi mainis, et ta on veidi hispaania keelt õppind viimasel ajal.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Real Madrid-Espanyol koosseis
                Väravavahid: Casillas, Diego López.
                Kaitsjad: Ramos, Cicinho, Cannavaro, Helguera, Marcelo, Míchel Salgado, Mejía, Pavón, Roberto Carlos, Torres
                Poolkaitsjad: Guti, Emerson, Diarra, Raúl, Reyes.
                Ründajad: Higuaín, Van Nistelrooy.

                Loodetavasti tuleb võit ja loodame ka tabelis esimesele kohale kerkimisele.;9. Hea on see, et RC on tagasi, kuid kurb, et Becks ja Rob kaartidega eemal. Veel on ka Gago vigastusega koosseisust väljas. Arvatavasti suudab Barca Betisi võita, kuid alati peab lootma vastupidisele. Homme tõotab põnev mäng tulla ja loodame parimat.

                Muide 19. juunil on RM´il sõpruskohtumine Iisraelis kohaliku meeskonnaga.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Real Madrid-Espanyol koosseis
                  Väravavahid: Casillas, Diego López.
                  Kaitsjad: Ramos, Cicinho, Cannavaro, Helguera, Marcelo, Míchel Salgado, Mejía, Pavón, Roberto Carlos, Torres
                  Poolkaitsjad: Guti, Emerson, Diarra, Raúl, Reyes.
                  Ründajad: Higuaín, Van Nistelrooy.

                  Hea on see, et RC on tagasi
                  Minu arust on ikka rõvedalt palju kaitsjaid kaasatud mängule, kuid tean, et ega seal kedagi muud võtta pole, kuid siiski võiks nt De La Redi võtta.

                  RC tagasi polegi minu arust väga hea. Kardan, et Capello pane RC kohe sisse, aga ma arvan, et Torres on parem temast ja hetkel ka paremas vormis.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Minu arust on ikka rõvedalt palju kaitsjaid kaasatud mängule, kuid tean, et ega seal kedagi muud võtta pole, kuid siiski võiks nt De La Redi võtta.

                    RC tagasi polegi minu arust väga hea. Kardan, et Capello pane RC kohe sisse, aga ma arvan, et Torres on parem temast ja hetkel ka paremas vormis.
                    No meil ei ole jah hetkel poolkaitsjaid keda võtta, kuid nõustun, et De La Redi oleks võinud koosseisu võtta.

                    No arvatavasti Capello ei pane tõesti RC kohe mängu, kuid ma tahaks teda lihtsalt üle pika aja mängimas näha. Huvitav on homme näha, millise algkoosseisu Capello mängu paneb, sest poolkaitsjaid on meil vähe ja kaitsjaid palju. Võib-olla alustab Cicinho poolkaitses, aga ei tea, vb alustatakse kahe DMF, ei tea. Loodetavasti valmistab Capello homseks võiduka koosseisu.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar




                      Go Becks !
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Capello tahab Ibrat Reali. Kunagi käis ka mingi jutt Adrianost, mis on nüüd viimaselajal vaibunud. Ei. Interist meeste ostmise vastu pole mul küll midagi. Eriti bro oleks see, kui me Ibra ja Kaka´ endale saaksime.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Capello tahab Ibrat Reali. Kunagi käis ka mingi jutt Adrianost, mis on nüüd viimaselajal vaibunud. Ei. Interist meeste ostmise vastu pole mul küll midagi. Eriti bro oleks see, kui me Ibra ja Kaka´ endale saaksime.
                          Õige, võiksite Kaka Interist ära võtta küll.

                          Kommentaar


                            Kas mul oli selles lauses midagi Interist kirjutatud? IDU! See lause oli juba teise mõttega, et kui me saaksime omale uueks hooajaks Ibra ja Kaka, siis see oleks väga hea, idu!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kas mul oli selles lauses midagi Interist kirjutatud? IDU! See lause oli juba teise mõttega, et kui me saaksime omale uueks hooajaks Ibra ja Kaka, siis see oleks väga hea, idu!
                              Einoh, ma tahaks tõesti näha, kui palju pappi nende 2 eest letti laduma peab. Ibra veel - sest minigd lahkhelid on tal Interis, aga Kakat ei müü Milan mitte mingi hinna eest....kui vaid siis tõesti uus maailmarekord, sest tegemist hetkel maailma parima mängijaga IMO.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Ibra veel - sest minigd lahkhelid on tal Interis.
                                Jama jutt. Räägi nendest lahkhelidest siis. Ta on üks kindlamaid algkoosseisu mehi Interis ja kui sa vihjad Reali pakutud suurele lepingule (6milli vist) siis hetkel teenib ta juba 4 ära ja ma arvan, et Morattil pole mingi pinge talle 2 juurde maksta, sest mida ta seeaasta tegi on seda kõike täiega väärt. Ja mis peamine, Ibra enda sõnad: "Capello? Mancini is better" Capello on viimane treener kelle juurde Ibra läheb. Pigem lahkub Adriano.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X