320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uskumatu.. kuidas on võimalik sellise posessioniga võit käest lasta?

    EDIT: Roberto Carlos parandas selle vea
    AILTON

    Kommentaar


      Roberto Carlos päästab meid. 91. minutil lööb just tema seisuks 3:2.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        hahahhahahahahahahha, täitsa kreisi!!!

        Kommentaar


          Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooob ertoooooooooooooooooooo!
          Nagu karjus üks hipaanlane mikrofoni taga xD

          Kommentaar


            Uskumatu värk ikka. Nagu Kuninga enda käsi oleks mängus

            Kommentaar


              Krt ma olin juba maailma kõige õnnelikum inimene...aga ainult 4ks minutiks. Tra ma ütlen

              Kommentaar


                see on reali aasta! muidu selliseid asju lihtsalt ei juhtuks

                go atletico! go torres!

                Kommentaar


                  Milline haarav teine poolaeg. Robi ja Ruudi väravad muutusid väärtusetuks, kui Munoz löi penalti sisse ja, kui Uche löi korneri väravavõrku. Kuid RC päästis meid lisaminutitel ja lõpptulemuseks siis 3:2 RM´i võit. Ruud hetkel veel püsib liiga parima skooreri kohal ja meie jääme tabelisse esireale. Loodetavasti Barca kaotab ja loodame, et ka Beckham´il läheb kubeme valu üle, nimelt ta sai siis ühelt Huelva mängijalt päris mõnusa laksu kottidesse. Teisel poolajal oli Huelval palju võimalusi, kuid Casillas oli nende võimaluste takistaja. Munozi penaltile sai Iker isegi näpud vahele, kuid see ei päästnud enam midagi. Ikkagi meie võit ja loodame järgmisel nädalal kodus võitu.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    kohtunik

                    täna anti beckhami'le täiega ja sihilikult munadesse ja samas situatsiooni lõpus veel väike kõks kanna suunas.becks nõudis õiglust ja sai muidugi kollase.
                    kas kohtunikel on mingi isklik vendetta beksi suhtes??

                    Kommentaar


                      Algselt postitas woodoo Vaata postitust
                      kas kohtunikkel on mingi isklik vendetta beksi suhtes??
                      neile ei meeldi ilusad mehed

                      Kommentaar


                        hehe. muide tervitaks neid toredaid inimesi, kes n6udsid m6ned kuud tagasi Capello lahti laskmist jne jne

                        ja krt! peavad nad nagu siis m2ngima hakkama, kui mul seda v6imalust vaadata pole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          hehe. muide tervitaks neid toredaid inimesi, kes n6udsid m6ned kuud tagasi Capello lahti laskmist jne jne

                          ja krt! peavad nad nagu siis m2ngima hakkama, kui mul seda v6imalust vaadata pole
                          Hehe, keda ma näen selles teemas. Muide mänginud on RM juba pikemat aega.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            hehe. muide tervitaks neid toredaid inimesi, kes n6udsid m6ned kuud tagasi Capello lahti laskmist jne jne

                            ja krt! peavad nad nagu siis m2ngima hakkama, kui mul seda v6imalust vaadata pole
                            Capello lahtilaskmist pooldasid enamasti Reali omad fannid, teiste klubide fannid olid moistlikumad. aga huvitav mis nuud siis Calderon teeb?

                            kas sul seal Moskvas (voi kus sa seal Venemaal nuud olidki) pole siis monda baari, kus jalgida?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              kas sul seal Moskvas (voi kus sa seal Venemaal nuud olidki) pole siis monda baari, kus jalgida?
                              no kuule, seal ju ei pidavat eestlasi ja koeri baari sisse lastama

                              tervitused siisnkohal kõikidele tibladele!

                              Kommentaar


                                robinho ruulz
                                Algselt postitas Hogweed
                                homme on meil mäng kohilaga kell 1 teeme vähemalt 15-0 ära
                                ja selle peale ütles Evu:
                                Algselt postitas Evu
                                kui ei tee üle 15ne, siis sa oled koos oma meeskonnaga üks suur munn
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X