320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis on hetkeseis?

    Kommentaar


      amazing night. suured tänud PraSile järje peale aitamise eest.

      Kommentaar


        Espanyol pani lõpus Barcale ära ja seis 2:2, nagu meilgi. Ruudi-Buudil on 25 kolli ja Zaragoza väravate autoril Diego Militol 21. Ruudil on võimalus võita Kuldne Saabas, sest ta on Tottist, kellel on 26 vaid ühega maas. Väga haarav mäng, eriti lõpp. Reyes andis häid tsenderdusi, Zaragoza mehed läksid lõpus närvi ja nad hakkasid ainult niitma. Becks süvendas vigastust, mille ta sai Eesti mängust. Me jäime liidriteks! Sevilla viigistas ka võõrsil Mallorcaga. Sevilla on liidri heitlusest väljas ja kui me järgmise mängu kodus Mallorca võidame, siis oleme üle pika aja jälle meistrid. Loodame parimat. Mäng oli üli haarav ja tulemuseks ei ole küll võit, kuid see on siiski positiivne meie jaoks. Aga kohtunikud on ikka La Ligas parimad.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Aga krt ma aru ei saa miks lastakse sellel Beckhamil issitseda. Kord äsab jalaga ja kord jälle lööb labakäega Aimarile vastu mokka.
          so. huvitav jah. Tallinnas kah tõukles korra ja sõimas äärekohtunikku nii et
          hoidsin hinge kinni...

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Aga kohtunikud on ikka La Ligas parimad.
            Teie õnneks oli teie mängu jah suhteliselt ohmu. Enne viigiväravat oleks tulnud Reyesele kindlasti punane anda. Krt kui kohtunikud lasevad nupud ees säärde sisse sõita ning selle eest isegi kollast ei näita on midagi mäda.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Teie õnneks oli teie mängu jah suhteliselt ohmu. Enne viigiväravat oleks tulnud Reyesele kindlasti punane anda. Krt kui kohtunikud lasevad nupud ees säärde sisse sõita ning selle eest isegi kollast ei näita on midagi mäda.
              Kas sa mängu ka nägid või lihtsalt hüppad siin?
              Oot PraS, kas sa pead Jumala Käe mängu kohtunikku õiglaseks? Minu arust ei ole ju normaalne, et kohtunik loeb käega löödud värava.

              Reali vastu tegid need Zaragoza mehed ka ikka üpris mõnusaid vigu, kuid ega Zaragoza mehed seisavad ju ikka mega hästi püsti, kaks korda ikka ju reklaamidesse ei lendaks.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Kas sa mängu ka nägid või lihtsalt hüppad siin?
                Oot PraS, kas sa pead Jumala Käe mängu kohtunikku õiglaseks? Minu arust ei ole ju normaalne, et kohtunik loeb käega löödud värava.

                Reali vastu tegid need Zaragoza mehed ka ikka üpris mõnusaid vigu, kuid ega Zaragoza mehed seisavad ju ikka mega hästi püsti, kaks korda ikka ju reklaamidesse ei lendaks.
                Kes praegu rääkis Barca mängust. Tahad väita, et Reyes tegu ei väärind isegi kollast kaarti?

                Nagu sa ühes teises teemas väidad, et kohtunik oli lõpptulemuses süüdi siis oled sa küll võhik. Käega mängu eest on väär penalti määrata? Nägin mängu alates mängu esimesest väravast. Ise olite sitad ning lootsite, et ehk kunagi see võiduvärav ikka tuleb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Kes praegu rääkis Barca mängust. Tahad väita, et Reyes tegu ei väärind isegi kollast kaarti?

                  Nagu sa ühes teises teemas väidad, et kohtunik oli lõpptulemuses süüdi siis oled sa küll võhik. Käega mängu eest on väär penalti määrata? Nägin mängu alates mängu esimesest väravast. Ise olite sitad ning lootsite, et ehk kunagi see võiduvärav ikka tuleb.
                  Reyes oleks tõesti sellest olukorrast kollase saada, kuid ei saanud.

                  Penalti saadi nii käe kui ka väikse vea eest.

                  Kas ma ütlesin, et kohtunik oli mängu tulemuses süüdi? Mu arust oli mul sinna ette ka midagi kirjutatud, aga kui sa ei näinud, siis see su enda viga. Tõesti meie mäng ei olnud täna just kõige parem, kuid ega need ilmastiku tingimused just parimad ei olnud ja meie kaitse oli nagu kõik viimased mängud. Kuid kui vaata üks kõik mis La Liga mängu, siis sa näed, et need kohtunikud jätavad ikka palju asju vilistmata ja palju asju vilistavad, aga nendest ma ei taha rääkida. Isegi kui me olime sitad, nagu sa väitsid, siis ega teised konkurendid täna/eile paremad ei olnud. Ja meie seisu tabelis ei mõjutanud ka meie tänane mäng.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Esiteks. Kasper, Sevilla ei ole kusagil väljas. Viimane voor on kõigil võimalus.

                    Teiseks. Oi kui mõnus oli mul mobiili pealt LiveScore'i tsekata ning näha, et kõik tiitlipretendendid ei saanud viigist enamat. Viimane voor läheb Mallorca kotti ning kodus tähistatakse eriti kiledalt liigavõitu (pluss. van hobune lööb kaks kolli )
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      (pluss. van hobune lööb kaks kolli )
                      ma ei tea miks, aga mul on tunne et võib isegi 3 laristada

                      Kommentaar


                        See aasta on nii Inglismaal kui ka Hispaanias kuningad tagasi. Real väärib tiitlit!
                        MU FCUK

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                          See aasta on nii Inglismaal kui ka Hispaanias kuningad tagasi. Real väärib tiitlit!
                          aga kes on Saksamaa ja Itaalia kuningad? on nad ka juba tagasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            aga kes on Saksamaa ja Itaalia kuningad? on nad ka juba tagasi?
                            Krt 15 aasta möödudes on ka Saksamaal kunnid tagasi
                            Itaalias on kuningannad ja väide kohatu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Krt 15 aasta möödudes on ka Saksamaal kunnid tagasi
                              Itaalias on kuningannad ja väide kohatu.
                              aitäh sulle printsess PraS

                              Kommentaar


                                No kui juba teemareostamiseks läks, siis Euroopal on vähemalt kuningas tagasi.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X