320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Kes praegu rääkis Barca mängust. Tahad väita, et Reyes tegu ei väärind isegi kollast kaarti?

    Nagu sa ühes teises teemas väidad, et kohtunik oli lõpptulemuses süüdi siis oled sa küll võhik. Käega mängu eest on väär penalti määrata? Nägin mängu alates mängu esimesest väravast. Ise olite sitad ning lootsite, et ehk kunagi see võiduvärav ikka tuleb.
    PraS, kui need käega mängud kastis kahjuks või õnneks ära vilistataks, siis oleks selle hooaja Meistrite Liiga võitja saatus võib-olla ka väga erinev. Kui Interi fännid 2 korda hullema käe eest Valencia võõrsilmängus penaltit küsisid naerdi meid kõiki välja.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      No kui juba teemareostamiseks läks, siis Euroopal on vähemalt kuningas tagasi.
      maailmal ka

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        maailmal ka
        Jah, aga ma ei saa aru mis sina Itaalia ja Roma fännina selle üle rõõmustad. Mulle küll Internacionali võit korda ei lähe.

        Kommentaar


          See, mis sulle korda läheb, ei lähe kellegile korda
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Issand, ma naeran end ribadeks. Mingi koolieelik üritas oma arust tarka mängida. vene keeles on sinu kohta üks hea sõna aga ma ei hakka siin foorumis ropendama.

            Kommentaar


              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Jah, aga ma ei saa aru mis sina Itaalia ja Roma fännina selle üle rõõmustad. Mulle küll Internacionali võit korda ei lähe.
              Milan on Roma järel teine klubi keda väga pooldan. Ja maailma kunnide all mõtlesin siiski taevasiniseid.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Milan on Roma järel teine klubi keda väga pooldan. Ja maailma kunnide all mõtlesin siiski taevasiniseid.
                jutt käib siin ikka klubijalgpallist ning eelmise aasta detsembris võitis FIFA Club World Cupi just Internacionali nimeline meeskond, kes alistas finaalis barcelona 1:0. seega peaks neid antud kontekstis pidama maailma kunnideks

                Kommentaar


                  Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                  Issand, ma naeran end ribadeks. Mingi koolieelik üritas oma arust tarka mängida. vene keeles on sinu kohta üks hea sõna aga ma ei hakka siin foorumis ropendama.
                  Aga palun, hiilga oma roppustega
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Loodan et Real tuleb Hispaania meistriks

                    Kommentaar


                      Y0! Ei koti Euroopa või maailma kunnid hetkel ja eriti siin teemas.
                      Olge nüüd sõbrad edasi ja hoidke pöialt, et Real Madrid Real Mallorcast ilusti ja tublisti üle sõidab
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Zaragoza-Real Madrid highlights
                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                        http://stream.try.hu

                        Kommentaar


                          Mina usuksin soccerneti kuna siin on rohkem jalka tundjaid.
                          OLE VAIT JA KUULA!!!

                          Kommentaar


                            Meie uus sponsor:






                            Real Madrid sõlmis kolme aastase lepingu Bwin´iga.
                            Loodetavasti toob uus sponsor meile ka edu.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Refresh my memory. Kas meil Benq'iga ei olnud mitte pikem leping, kui 1 aasta?

                              Mitte, et mul kahju oleks. Bwin näeb särgil kõvasti kenam välja, kui see lilla jurakas, mis seal praegu on.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Benq peaks olema see vana hea Siemens ja Siemens Mobile. Tegelikult on selle nimi praegugi Benq Siemens. Mulle hetkel ka ei meenu kui pikk see leping kunagi sõlmiti, aga kui RM´i kodukalt Our Sponsors võtta, siis seal on küll teiste sponsorite "kehtivus aeg" või lepingu sõlmimis aasta, kuid BENQ´i koha peal pole lepingu pikkusest midagi juttu ja kui vaadata Rauli käes olevat särki, siis arvatavasti sinna ainult Bwin jääbki.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X