320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koondisekohustus jah.

    Kahe viimase päeva jooksul on palju kära selle ümber olnud. Dunga oli eriti aktiivne mitte laskma Robinhot mängima ja tõesti ähvardas, et kui teda ära ei lasta, siis ta kaebab edasi ja et Real saaks -3. Aga tänased uudised olid veidi positiivsemad ja FIFA andis meile loa Robi ja ka Diarrat mängitada. Ka Kanoutele anti luba Sevilla eest mängida.
    Samas, kuna minu teadmised põhinevad goal.com uudistel, siis 100% kindlusega ma muidugi ei julge väita, et see täpselt nii ka on.


    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Real Madridi koduleheküljelt võetud informatsioon:



      Sealt ma loen, et on ka probleeme Higuainiga, kuigi ta pole veel koondist esindanud ega olnud ka eelmistel mängudel koosseisus. On kellegil infi kas Higuain on Copa America´ks koondisesse kutsutud? Veel ma lugesin, et ka Marcelo osalemine on küsimärgi all, kuigi soccerneti andmetel teda koondisesse pole kutsutud.
      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

      Kuid eks näeb kes Reali koosseisu Mallorca vastu on pääsenud.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Fifa lehelt leidsin ainult selle. Loodetavasti saab ikka mängida, sest Copa America algab alles nädal hiljem.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Fifa lehelt leidsin ainult selle. Loodetavasti saab ikka mängida, sest Copa America algab alles nädal hiljem.
          No jah, probleem tuligi, et Dungal on õigused meeskond klubidest täpselt kaks nädalat enne turniiri algust treenima kutsuda.

          Ning veel selline artikkel, mis annaks nagu lootust:
          Brazil Need To Understand - Robinho Robinho has insisted that staying on in Madrid for an extra week will not affect his preparations for the Copa America.
          Brazil Need To Understand - Robinho
          zoom - galleria

          Dunga and Brazil have had their demand that Robinho report for training turned down by FIFA, raising much debate.

          There are even doubts being raised over whether the player will remain in the squad for the Copa America after clarifying where his loyalties were.

          However, the player himself insists he will be ready for the tournament.

          "I will have a whole week to train with Brazil before the Copa America kicks off," he told 'O Estado'.

          "They [Brazil] must understand that I'm still working here and that I train on a daily basis.

          "With all due respect to the Brazilian national team and other clubs, Real Madrid are a great, strong and well organised club, and are taking care of things here.

          "Not only me, but every player wants to play the final game of the season.

          "It would not be good for me to miss this. I want to be present here at this very crucial moment for the club, and I simply cannot miss the game."
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            No mina tegelikult pole siiani pihta saanud kas ta siis mängib meie eest või treenib Brasside eest.

            Kas keegi Carlose kohta teab midagi üks päev nägin et istus trenni ajal ja ei teinud kaasa.??.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
              No mina tegelikult pole siiani pihta saanud kas ta siis mängib meie eest või treenib Brasside eest.

              Kas keegi Carlose kohta teab midagi üks päev nägin et istus trenni ajal ja ei teinud kaasa.??.
              No Carlos peaks ikka kaasa tegema, sest leping tal Fenerbachega järgmiseks hooajaks ning kuna see hooaeg veel läbi pole siis........

              Kommentaar


                Rob treenib praegu meiega, agamängimise kohta ma ei oska õelda midagi peale selle, et Platter andis loa RM´ile Robi mängida, aga RM´i kodukalt tulevad veel uudised, et asi pole kindel. Carlose kohta, siis nii palju, et tema osaleb treeningutel ja arvatavasti on ta ka Mallorca vastu algkoosseisus.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Räägitakse,et Kaka tahab Real Madridiga liituda suurema palga pärast.Kas kuulujutud vastavad tõele???
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                    Räägitakse,et Kaka tahab Real Madridiga liituda suurema palga pärast.Kas kuulujutud vastavad tõele???
                    Ei usu...tühi mula ju. Ja kui isegi Kaka liitub Realiga(mida ma sugugi ei usu) siis kindlasti mitte selle pärast, et rohkem va krõbisevat saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      Ei usu...tühi mula ju. Ja kui isegi Kaka liitub Realiga(mida ma sugugi ei usu) siis kindlasti mitte selle pärast, et rohkem va krõbisevat saada.
                      Vaevalt ta liitub. Aga mis muu saaks põhjuseks olla kui RAHA?

                      Kommentaar


                        Teine mängustiil???
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Torres, Bravo, Cassano ja Mejía on väljas homsest mängust ja veel on küsimärgi all Marcelo, Robinho, Gago ja Higuain, kes võib olla siirduvad täna koondiste juurde ja Diarra ka võib koonidsega liituda ja seega homse mängu vahele jätta
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                            Torres, Bravo, Cassano ja Mejía on väljas homsest mängust ja veel on küsimärgi all Marcelo, Robinho, Gago ja Higuain, kes võib olla siirduvad täna koondiste juurde ja Diarra ka võib koonidsega liituda ja seega homse mängu vahele jätta
                            Diarra on juba koondisega liitunud.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Praegu lugesin, et Robinho tohib ikkagi mängida. Roma tunneb jätkuvalt huvi Cicinho vastu, kuid Cicinho ütles ise, et ta tahab Reali jääda. Casillas oleks rõõmus, kui Dudek RM´i tuleb, sest siis ta peaks hakkama rohkem pingutama ja ta ütles, et on hea, kui tiimis on kaks maailma klassist mängijat.

                              Informatsiooni Robi, Marcelo, Gago ja Higuaini kohta peaks saama veel täna, kui homne Mallorca koosseis kinnitatakse.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                See on ainult positiivne,et Cicinho jääb Reali.
                                Kas mitte nii ei olnud,et kõik jäävad Reali ega liitu veel koondistega???
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X