320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    arvad sa???

    no vähemalt on tal nüüd selleks 150% parem shanssss...
    0 x 1.5 = 0
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      palju siis reali väravatevahe parem oli

      Kommentaar


        Algselt postitas ertz Vaata postitust
        CAMPEOOOOONES HALA MADRID......


        Reyes pani küll nüüd uueks hooajaks lepingu taskusse ..... super vahetus....
        Capello

        Talvist pildimaterjali:
        Algselt postitas Tanel Vaata postitust


        Teie treener fännide suunas.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          normull....Sa täie raha eest jälle Ja nagu ma sügisel lubasin, Capello tegi sitast saia. Õnnitlused

          Kommentaar


            Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
            Ühe mängu põhjal nüüd ei soeta üksi klubi mitte ühtegi mängijat...
            Ferguson ostis ju Cristiano Ronaldo
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Ferguson ostis ju Cristiano Ronaldo
              Kuidas ta ühe mängu põhjal ostis?
              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

              Kommentaar


                CAMPEONES!!!!! CAMPEONES!!!!! 30!!! 30!!!
                Milline mäng Reali poolt. Meisterlik. Reyes omas ikka Mallorca täiega ära. Diarralt imeline pealöök. Millised söödud Higuailt. Me väärime seda tiitlit. Lõpus hakkasime mängima nagu peab jas seda on ka tulemusest näha. Cannavarolt imelised täklingud, samuti ka Ramos´elt, RC´lt, Salgadolt. Milline draama. Ma olen sõnatu. Lõpus muutusid ka mehed ärevaks ja tegid ka lolle vigu, kuid see ei muuda midagi. Kahju küll, et Ruud ei mõõdunud Tottist, aga pole hullu midagi. Täna mängisid kõik väga hästi. Alguses küll olid mõnengad probleemid, kuid need ei muutnud seisu. Capellole väga mõnus sünnipäeva kink. Me oleme MEISTRID. Tähistmamist oli ikka väga mõnus vaadata. Kõige parem oli see, et me tähistmaise ajal hakkas järsku mu kõrvaklappidest Pazza Inter kõlama, kuid hiljem tuli sealt siiski ka Hala Madridi. Ma ei suuda oma tuju kirjeldada. Me oleme meistrid. CAMPEONES, CAMPEONES, CAMPEONES!! See oli meie 30´nes tiitel. Me oleme meistrid. Mäng oli lihtsalt SUPER! Millised emotsioonid mängijatelt. Casillasel tuli isegi pisar silma.

                Muide kui Barca-Freddy seda postitust lugema satud, siis ära unusta oma lubadust:"See oleks teile, RMi fännidele, kindlasti üks kradima magus pill ja meile, Barcakatele, ülimõru. Tead, mis ma siis teeks? MA EI VAATAKS ENAM JALGPALLI. Ausalt, et enda närve lihtsalt säästa. Tra täna on närvid nii läbi tänu Barcale, et hüppa aknast alla...aga am ei tee seda"

                Ok nüüd pidutsema!
                CAMPEONES!! CAMPEONES!!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Õnne Madridi fännidele.

                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Millised emotsionaalid mängijatelt.
                  Mis asjad?

                  Kommentaar


                    CAMPEONES!!!!! CAMPEONES!!!!! OLE OLE OLEEE!!!!! HALA MADRID!!!


                    TREINTA TITULO!!!! ehk siis hispaania keeles 30-nes TIITEL!!!!

                    PALJU ÕNNE.Reali fännidele väärasime seda tiitlit.Muidugi kahju et,Becks ja Roberto Carlos lahkuvad,aga vähemalt lahkub Becks Realist HISPAANIA MEISTRINA!
                    George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                      Kuidas ta ühe mängu põhjal ostis?
                      eks ta kindlasti oli ka varem näinud ühtkomateist, kuid põhiline huvi tekkis ju siis, kui mängiti Sportinguga sõprusmängu, kus siis Ronaldo trikitas oma äärel kogu ManU kaitseliini läbi ja seda kogu mängu vältel. ManU fännid kindlasti mäletavad seda meeldejäävat õhtut
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Eto'o cabron, saluda al campeon klippi on pakkuda?

                        Edit: siin on mingi

                        Puta Barsa ei tähenda vist päris sama, mis chi non salta(kes ei hüppa)?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Õnne Realile ja tema fännidele!
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            van Nistelrooy sai endale siis selle kuldse butsa ka. Õnnitlen. Seda oli tõesti lahe vaadata kui lõpus Casillasel pisar silma tuli ja kus juures kui löödi 3:1 oli Nadalil ka pisar silmas
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                              palju siis reali väravatevahe parem oli
                              Hispaanias vaadatakse ennem omavahelisi mänge. Ja siis alles väravatevahe.
                              Mäletatavasti siis Real sügises võitis 2:0 ja kevadel mängiti 3:3.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                soovin õnne, kuigi ei ole päris nõus et real vääris tiitli võitu, võideti ju tänu omavaheliste mängudele, vaadates hooaega tervikuna oli tulemus keskmine, masendav algus pluss suurepärane lõpp. tiitli võidule pani kindlasti aluse capello ametisse jätmine, ma ei kujuta ette mis oleks saanud kui calderon oleks otsustanud capellole ust näidata. nüüd algab siis nö pesapunumise aeg kus realil on vaja paar auku lappida, eelkõige beckhami koht, kes oli ikkagi supper poiss ja mängis suurt rolli tiitli võidus.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X