320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Tänu arvutile, mis otsustas heast peast ennast välja lülitada, võtan ma teise poolaja lühemalt kokku, sest ma ei viitsi oma teksti taastada.
    huvitav, mul viskas ka just mõned hetked tagasi arvutil juhtmed kokku
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Carlos ei saanud sellel mängul kuidagi olla, sest tal oli oma üritus juba

      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Kuna alates märtsi keskpaigast on huvitaval kombel mul võimalik näha Real Madrid tv´d, otse just mänge ei näe kui pidada silmas esindus mansat aga Castilla mänge sai küll otse nähtud.Viimane mida nägin oli mäng Murciaga kes teatavasti siis jälle ennast edutas. Selle põhjal jah, pall liigub suht normaalselt ja kiirelt, et nagu arengu potensiaali nagu oleks. Samas saan aru, et Reali sugusel klubil pole aega lasta junnudel avaneda - neil on vaja kohe suure pauguga panna. Aga kui nüüd õieti mäletasin siis imestasin, et nii suure punktisummaga kukutakse välja (täitsa võimalik, et seal on neid mänge ka palju).

        Kui nüüd minu arvamust küsida siis antud hetkel laksaks nõik need vennad kes nii Castillas kui esinduse eest platsil käisid (a´la De la Red ja tema sugused) nii öelda karika (Copa del Rey ) mansasse ja Castillat noorendaks alltpoolt (mille eesmärk pole ju mitte secundasse tagasi tulemine vaid noorte kasvatamine). Sellega suudaks suurendada karika kooseisu motivatsiooni ja oma kasvandike mänguaega andes nii ka põhimeestele puhkust. Aga noh see on ka minu mõte, kes ma pole vutiga kuidagi seotud .
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          [QUOTE=maanus;787966]Kuna alates märtsi kesk paigast on huvitaval kombel mul võialik näha Real Madrid tv´d, otse just mänge ei näe kui pidada silmas esindus mansat aga Castilla mänge sai küll otse nähtud.

          Kuda sa seda näed ?
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Eilne mäng lõppes siis 8:0 meie kasuks. Ikkagi löi Negredo veel kolli juurde. Ma siis kordan veel väravalööjad üle: Gutil 4 kolli, Negredolt hättrikk ja Raul panustas 1 kolliga. Negredo on tõusev täht!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Realil nüüdsest ka Youtube´is oma kanal. Adre siis ise selline www.youtube.com/realmadridcf ja kes soovib hispaania keelset juutuubi, siis klikaku sellele lingile www.youtube.es/realmadridcf
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                ma panin küll sealt esimese aga ikka on kõik klipid hispaania keeles. Abi? Või on ainult lehekülg inglise keeles
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                  ma panin küll sealt esimese aga ikka on kõik klipid hispaania keeles. Abi? Või on ainult lehekülg inglise keeles
                  Klipid ongi hispaania keeles, aga juutuub ise inglise keelne.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Klipid ongi hispaania keeles, aga juutuub ise inglise keelne.
                    OK sorry. Kellegil uut infot on selle kohta et kas keegi liitub meiega suvel?
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      ikka Kakast räägitakse hetkel, aga pean mainima, et ennem siin räägiti, sellest, kuidas Reyes endale kahe üliolulise väravaga uue lepingu kindlustas..see pole kindlasti nii. Real on juba ammu öelnud, et nad mehe abi enam ei vaja ja ta naaseb laenulepingu lõppedes Arsenali....Aga mees ise ei taha Arsenali minna, seega on arvata, et Reyes jätkab karjääri mingis muus Hispaania klubis.

                      Kommentaar


                        Ajaleht "As" on niinimetatud Reali häälekandja?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Ajaleht "As" on niinimetatud Reali häälekandja?
                          mis asja??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Homie Vaata postitust
                            mis asja??
                            Ma küsisin, et kas ajaleht "As" on niinimetatud Reali häälekandja, et nad photoshopiga püüavad transfermarketil Reali aidata. Vastuse sain juba targematelt inimestelt ehk on küll, täielikult.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Meie järgmine kohtumine peaks olema augusti kuus ja see oleks Hispaania Super Cup´i raames, kus meie vastaseks on Sevilla. Käivad jutud veel Kakast ja suurest rahast ning ka Cannavarost, kes vb liitub taas Juventusega. Ma ei usu eriti, et liitub see suvi, sest Juve on juba endale kaitsjaid krabanud, aga tuleva suve kohta ei oska ma miskit õelda. Loodetavasti jääb ta veel meile. Aga Kaka võiks küll ära krabada. Kuid eks näeb mis suve jooksul juhtub.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                80 milli eurot tahetakse lausa Kaka eest välja käia. Ütleme nii, et Kaka ostu vastu mul otseselt midagi ei oleks - tegemist on hetkel maailma parima mängijaga, aga ise pooldaks odavamate talentide sisse toomist. Näiteks 22 aastane Diego, kes on juba Saksa liigas tõestanud, et ta on väga hea mängija ning tal on kindlasti potentsiaali saada sama heaks kui herr Kaka isiklikult. Ning tema hind ei oleks kindlasti mitte 80 miljonit. Jääks raha üle muudegi mängijate jaoks.

                                Diego on ka hea sõber Robinhoga ning koos mängides ja üksteisele konkurentsi pakkudes võivad mõlemad nii õide puhkeda, et ise ka ei usu. Kuigi, see võib osutuda ka komisuskiviks, poisid hakkavad koos Sangria veini mekkima, Hispaania naisi vallutama ning jätavad vuti sinnapaika


                                EDIT: Nistelrooy vigastus jätab ta välja 5 kuni 6 nädalaks, mis tähendab, et pre-season jääb vahele. Seetõttu tahetakse ka ründeliini veidi kindlustada ning jutud käivad 4 nime ümber. Esiteks naaseb laenult Soldado. Teiseks käivad jutud Oliveira, Saviola ning Adriano ümber.

                                EDIT2: Real Madridi kossumeeskond võitis Hispaania liiga, alistades finaalseerias 3:1 Barcelona. See oli 75. aastat tegutsenud RM kossumeeskonnale 30. liigavõit.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X