320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
    palju läks saviola maksma
    Saviola tulek pole kindel, kuid kui Schusteri väide tõeks peab, siis saame me ta tasuta.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Saviola tulek pole kindel, kuid kui Schusteri väide tõeks peab, siis saame me ta tasuta.

      tasuta nagunii, jänku on vabaagent ju

      Kommentaar


        andke andeks Reali fännid, aga ma miskipärast nõnda kindel pole selles
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Saviola tulek pole kindel, kuid kui Schusteri väide tõeks peab, siis saame me ta tasuta.

          Nüüd on kindel,et te saate omale Saviola tasuta.


          George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

          Kommentaar


            No seda, et me Saviola tasuta saaksime seda ma üritasingi alguses väita, aga ma mõtlesin, et kui Schusteri väide saab teoks, siis ta on meie. Aga, et Saviola meie koosseisu kuulub, siis seda ei usu enne, kui on mehel leping taskus. Tegelikult juba talvel ju spekuleeriti, et meil on Saviolaga leping sõlimtud, aga jah. Eks näeb mis juhtub tegelikult.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              ma ei usu ,et saviola ennast algkooseisu ikka murrab
              Fan of Manchester United and FC Barcelona.

              Kommentaar


                Eile hilisõhtul saabus Pepe Madridi ning ta esitlus toimub neljapäeval. Pepe ütles Realmadrid.com´ile ja RealmadridTV´le, et tema unistus on tõeks saanud. Nimelt ta olevat juba lapsest saati olnud Reali fänn ning tema iidol on Iker Casillas.



                Täna on siis Metzelderil presentatsioon. Mõnes portaalis on ta uueks numbriks pandud 21, mida kannab hetkel Helguera, kuid eks näeb mis numbrit see mees kandma hakkab.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Ma ei tea,kas wikipeedia on usaldusväärne allikas või mitte.Aga seal oli kirjas,et Metzelder sai särgi peale numbri 22.
                  George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                  Kommentaar


                    Pepe läbis täna meditsiinilise kontrolli edukalt. Mees on heas füüsilises vormis ja valmis mängima.




                    Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                    Ma ei tea,kas wikipeedia on usaldusväärne allikas või mitte.Aga seal oli kirjas,et Metzelder sai särgi peale numbri 22.
                    Idee järgi peaks 22 Pavoni number olema. Kuid täna on veel Metzelderi presentatsioon ja eks näeb mis numbrid uutele meestele antakse.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Wikipeedias on kirjas,et Pavon oma lepingut,kas ei pikendanud või pole veel jõudnud.Aga vaadake ise http://en.wikipedia.org/wiki/Real_Ma...2008_transfers
                      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                      Kommentaar


                        Onu dannar aitab. Pavon tõmbas lihtsalt minema. Vabaagendina

                        Kommentaar


                          Täna kell 12:30 algas Metzelderi presentatsioon. Sõlmitud sai leping ning Christoph sai ka esimest korda Reali särki kanda.









                          Oma sõnade järgi on mees õnnelik ja uhke, et saab Reali särki kanda. Edu siis Metzelderile. Metzelderi 194 cm pikkuse kehaga oleme nüüd õhus palju tugevamad ning ka Pepe on pikk. Loodetavasti jätab uus kaitseliin Casillasele vähem tööd ja ma sügavalt loodan, et enam tule kaitselt nii ränku vigu nagu mõõdunud hooajal. Aga homme on siis presentatsioon Pepel.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            veits vale teema Becks´i jaoks juba, aga kas keegi teab, ons talle ka mingi presentatsiooni moodi üritus ette nähtud. kus ta end esmakordselt Galaxy särgis võiks näidata? Kas tõesti mängus Chelseaga?

                            Kommentaar


                              Seljal olev nimi ja number võiks olla mingit stiilsemat värvi. Must näiteks. Font võiks ka parem olla. Tegelt olekski huvitav, mil uus disain tuleb särkidele. Ma eeldan, et see hooaeg ikka vahetatakse kujundust.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Nüüdeseks on ka Soldadoga uus leping sõlmitud. Osasunast laenult naasnud Soldado sõlmis Realiga lepingu kuni 2012. aastani.

                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X