320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Helguera meeldis ka mulle väga. Tõesti Hierro järelkäija. Ülihea mängija minu arust ja mul on väga kahju, et mees tiimist lahkub. Seostatakse meest põhiliselt Valenciaga. Kuid eks näeb mis mehest saab, kuid tõsiselt kahju, et mees lahkub Realist.
    Ei ole enam mingit seostamist. Asi ametlik ju.

    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas Homie Vaata postitust
      kuule tseesar, sul on ManU avatar ja mingi kiri seal üleval :" ManUtd 4 Life!!!"...ja sa ütled Reali kohta ME(IE)!
      Ma olen siiski ka suur Reali fänn.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Me oleme nüüdseks ka De La Red´iga lepingut pikendanud 2011´aastani. Ning alates uuest hooajast kuulub mees põhimeeskonda.

        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Küsime siis niimoodi, kui kohtuvad ManU ja Real, kumma poolt oled?
          Ilmselt selle, kes võidab?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Me oleme nüüdseks ka De La Red´iga lepingut pikendanud 2011´aastani. Ning alates uuest hooajast kuulub mees põhimeeskonda.
            See mulle meeldib, väga. Torres, Soldado, Granero ja nüüd De la Red. Tundub, et Schuster annab noortele võimaluse end näidata ja see on ainult positiivne.

            Soldadot arvestatakse kui ühte neljast põhiründajast, Torres saab kaitses kindlasti ka kõvasti mänguaega. Granero ja De la Red täiendavad seni küllalt õhukest keskvälja, kuid arvata on, et lisaks neile tuuakse meeskonda juurde ka mõni kogenud keskväljamees.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Ma usun, et põhiline põhjus, miks Castilla mehed põhikoosseisu said on see, et Segunda B on nendele meestele liiga nõrk liiga. Segunda käis veel, aga Segunda B ei kõlba kuhugile.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas jaamu
                Küsime siis niimoodi, kui kohtuvad ManU ja Real, kumma poolt oled?

                Varem olin Reali poolt, hetkel sooviks viiki.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Rahvas ennast igatahes tagasi ei hoidnud:


                  Siin on mingi teema, et kui kohtuks ManU ja Real, siis see mäng peaks lõppema 1-0, ManU poolelt skooriks Ronaldo ilukotiga ja omaks veel mitut võimalust, sest tema sai meeskonda suuresti tänu SELLE mehe lahkumisele ja tõi meile uut hingamist. Real jäägu aga nulli peale, karistuseks, et on selle mehe minema lasknud.
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    Täna algab madriidi pre-season. Kodulehe järgi lennatakse austriasse
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      See on normaalne, parem kui mingi kaug-ida tuur - hommikul pallitrennid , õhtuti mõned "sõbralikud" ja paar õhtut siis liustikul kes lauda kes suuska, nii vähemalt korraldaksin ise selle nädala,
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Austrias hakkavad kõige pealt treeningud. Peale treeninguid mägedes sõidetakse Hannoveri, kus peetakse esimene pre-seasoni mäng ning peale seda lennatakse Moskvasse nelja meeskonna vahelisele võistlusele. Peale pre-seasonit on meil Super Cup´i mängud 11. ja 19. augustil. Pre-seasonist on eemal Copa Americal osa võtnud mängijad - Robinho, Marcelo, Gago ja Baptista.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Ma usun, et põhiline põhjus, miks Castilla mehed põhikoosseisu said on see, et Segunda B on nendele meestele liiga nõrk liiga. Segunda käis veel, aga Segunda B ei kõlba kuhugile.
                          Kasper pole vist kaua jalgpalli jälginud. Iga suvi kutsutakse kuraditosin noori põhikoosseisuga treenima. Nii teeb iga klubi. Ega põhikoosseisu ei jäeta neist eriti kedagi. Segunda käis tõesti, kui arvestada, et meeskond sealt välja langes. Järgneval hooajal võitlevad enamikud tagasipääsu eest ilmselt.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Ega põhikoosseisu ei jäeta neist eriti kedagi.
                            No De La Redil, Granerol ja Torresel on leping sõlmitud Reali põhimeeskonnaga, nendel meestel enam Castillasse asja ei ole. Ja sellest ma saan isegi aru, et Balboa, Gonzalez ja Codina on lihtsalt pre-seasoniks meeskonnaga treenima kutsutud. Idu .
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              No De La Redil, Granerol ja Torresel on leping sõlmitud Reali põhimeeskonnaga, nendel meestel enam Castillasse asja ei ole. Ja sellest ma saan isegi aru, et Balboa, Gonzalez ja Codina on lihtsalt pre-seasoniks meeskonnaga treenima kutsutud. Idu .
                              Neid võib veel vabalt Segundasse regada esimeste voorude eel. Reali teine meeskond peaks ka järgmine aasta muide Segundas mängima, sest ühe meeskonna majandusseis on liiga keeruline ja võib selle koha Castillale loovutada

                              Kommentaar


                                Meie pre-seasoni kava alates eilsest:
                                # 23rd - 30th: Stage in Irdning
                                # 31st: Friendly against Hannover 96 in Irdning

                                AUGUST
                                # 1st - 5th: Tournament in Moscow
                                # 6th: Return to Spain
                                # 7th - 9th: Teresa Herrera Trophy, La Coruña
                                # 10th: Trip to Seville
                                # 11th: 1st leg of the Spanish Super Cup: Sevilla-Real Madrid
                                # 12th - 13th: Training and trip to Cádiz
                                # 14th - 16th: Ramón de Carranza Trophy, Cádiz
                                # 17th & 18th: Training
                                # 19th: 2nd leg of the Spanish Super Cup: Real Madrid-Sevilla
                                # 20th - 24th: Last week of the pre-season
                                # 25th or 26th: Matchday 1 of La Liga: Real Madrid-Atletico Madrid
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X