320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sopakaid edasi jälgides võib ikka toredate pärlite otsa sattuda, mis iseenesest teevad südame soojaks, et siis Solarit soovitakse vastu kui Cassano antaks Interisse. Mina oleksin kahekäega selle poolt kui see vaid tõeks osutuks.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Täna õhtul kell 19:30 meie aja järgi on Reali pre-seasoni esimene mäng. Kohtutakse Inglismaa klubi Stoke City´ga. Mängu kannab üle ka RM TV.

      Milan olevat meile Baptista eest €17 millise pakkumise teinud. Ise loodan, et Baptista jääks meile. Cassano Solari vahetus oleks üsna OK. Solarit näha jälle Reali särgis pole väga paha mõte.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Stoke City vastu alustav koosseis: Casillas; Ramos, Torres, Pepe, Metzelder; Guti, Diarra, Balboa, Granero; Raul, Bueno.

        E: 5´ Ramos ning 1:0.

        E2: Tundub, et Ramose värav on tühistatud ning, et 20 minutil skooris Raul.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Esimene pre-seasoni mäng lõppes hästi. Schuster sai oma esimeses kohtumises kohe võidu. Skoori avas Raul 20´ minutil. 74´ minutil realiseeris Soldado penalti ning vormistas mängu tulemuse. Alguses tuli ka infot, et Ramos löi 5´ minutil kolli, kuid hiljem see teade kustutati, vb tühistati värav või midagi, aga täpselt ei tea. Järgmine mäng on meil Hannover 96´ga 31. juulil.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Meie algkoosseis ja vahetused mõõdunud mängust: Dudek (Codina 46), Pepe, Ramos (Salgado 46), Metzelder (Cannavaro 46), Torres (Cicinho 46), Diarra (Emerson 46), Balboa (Higuain 46), Guti (De La Red 46), Bueno (Adrian 46), Granero (Saviola 46), Raul (Soldado 46).
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Täna õhtul kell 19:30 meie aja järgi on Reali pre-seasoni esimene mäng. Kohtutakse Inglismaa klubi Stoke City´ga. Mängu kannab üle ka RM TV.
              Aga kuidas sa RM TV-d vaatad? Mõne programmi abil Myp2p.eu-st ?
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                Aga kuidas sa RM TV-d vaatad? Mõne programmi abil Myp2p.eu-st ?
                kui ma ei eksi siis need kell viasat sees on peavad enda satipanni veits keerama, kui peavad muidugi ja sati pealt saab vaadata, eelmine aasta ma juhtusin nii nägema reali preseasoni mängu mingi imnglise esiliiga vms klubiga, seda ma ei tea kas netis ka vaadata saab
                AILTON

                Kommentaar


                  Kas sellega kaasneb siis ka kindel kanal et nt nüüd on 58 RMTV ja kõigil on nii we ?
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                    Kas sellega kaasneb siis ka kindel kanal et nt nüüd on 58 RMTV ja kõigil on nii we ?
                    no minul kaasnes igastahes, seda ma ei tea kas see kanali värk sõltub tüünerist või telekast või veel midagi kolmandat, kellegi targema käest küsima, minu arust tore koht on mingi hinnavaatluse foorum, kus on igast tarku koos
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Peatreener on siis klubisse esimese saksa poisi ka toond. Christopher Schorch(18) tal nimeks ja tuleb Herthast teile. Leping olevat sõlmitud 2012aastani.

                      Kommentaar


                        Ma ise veel RMTV´d ei näe, selleks peaks panni keerama. Myp2p.eu programmid seda kohtumist üle ei kandnud. Järgmine mäng on meil, siis teisipäeval Hannover 96´ga. Väidetavalt oleme kaotanud Reyese, kelle olevat linna rivaal endale napsanud. Kui see tõeks osutub, siis on see küll kurb uudis. Schuster olevat huvitatud Ballack´ust, mis oleks isegi päris hea mõte.
                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Peatreener on siis klubisse esimese saksa poisi ka toond. Christopher Schorch(18) tal nimeks ja tuleb Herthast teile. Leping olevat sõlmitud 2012aastani.
                        Sellest diilist pole ma midagi kuulnud, aga kui su jutt peaks tõele vastama, siis oleks Schorch Realis Schusteri treeneri oleku ajal teine sakslane Metzelderi järel.


                        E: Real Madrid - Stoke City väravad:

                        Raul 1:0 - http://www.dailymotion.com/relevance...amical_sport/1
                        Soldado 2:0 - http://www.dailymotion.com/relevance...y-amical_sport

                        Raul näitas jälle oma vanu häid oskusi.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Õnneks on see Ballacki teema rohkem mingi ajakirjanduslik vaht. Ma tõesti ei tahaks Ballackit Reali särgis näha, aga tegu on minu isikliku ebasümpaatia. Ajalugu on näidanud, et Real on suutnud pea kõik mängijad hankida, kes mulle mingil põhjusel vastukarva on olnud.

                          Kommentaar


                            Kasper, kas Metzelderi tõi klubisse Schuster isiklikult? Kas mitte tehing enne Schusteri tulekut ei sõlmitud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Kasper, kas Metzelderi tõi klubisse Schuster isiklikult? Kas mitte tehing enne Schusteri tulekut ei sõlmitud?
                              Loe mu sõnu täpsemalt. Ma ütlesin "Schusteri treeneri oleku ajal teine sakslane", mitte, et Schuster kutsus Metzelderi Reali. Real sõlmis muidugi ka Schusteriga ennem lepingu, kui Metzelder.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Aga PraS rääkis just esimesest Schusteri Madridi toodud mängijast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X