320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Real Madrid (loe:Robinho) sõlmis Kaka´ga diili.






    Täna õhtust mängu Venemaa Raudtee Karika eest PSV´ga läheme võitma, nagu Ruud ütles. Mäng algab kell 19:45 meie aja järgi. Loodetavasti näeme põnevat ning meile võiduga lõppevat mängu. Peale tänast mängu naaseme Hispaaniasse, kus toimub kolmapäeval mäng Teresa Herrera karika eest Portugali klubi Belenenses´ega. Kui me mängu võidame astume vastu kas Deportivole või Atalantale.

    Nad ju suht parimad sõbrad.

    See Kaka ja Reali diil oligi kollase pressi spekulatsioon, see ei juhtunud ikkagi. Silvio keelas ära ja Kaka ei tahtnud lahkuda San Sirolt.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Meie algkoosseis PSV vastu (Goal.com)

      1 Casillas I. Goalkeeper
      11 Cicinho Defender
      - Pepe Defender
      4 Ramos García S. Defender
      38 Torres M. Defender
      6 Diarra M. Midfielder
      20 Higuaín G. Striker
      14 Guti Midfielder
      10 Robinho Striker
      7 Raúl Striker
      - Saviola J. Striker

      PSV algkoosseis (Goal.com)

      1 Gomes Goalkeeper
      2 Kromkamp J. Defender
      18 Addo E. Defender
      23 Salcido C. Defender
      5 Zonneveld M. Defender
      11 Méndez E. Midfielder
      20 Affelay I. Midfielder
      6 Simons T. Midfielder
      16 Aissati I. Midfielder
      9 Lazovic D. Striker
      28 Bakkal O. Striker

      Loodame tänasest õhtust parimat.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Meie algkoosseis PSV vastu (Goal.com)

        1 Casillas I. Goalkeeper
        11 Cicinho Defender
        - Pepe Defender
        4 Ramos García S. Defender
        38 Torres M. Defender
        6 Diarra M. Midfielder
        20 Higuaín G. Striker
        14 Guti Midfielder
        10 Robinho Striker
        7 Raúl Striker
        - Saviola J. Striker

        4-2-4?

        ..

        Kommentaar


          Algselt postitas juhmard Vaata postitust
          Ma enda mäletamist mööd kirjutasin et mitte tihti mitte et kunagi. Seegi üks kord kui ütled mulle viimaste aastate jooksul veel mõne korra võtan oma sõnad tagasi
          Noh eelmine hooaeg meenub mulle Mallorca ja Bilbao mängud

          Aga vaatasin veel Reali mängu lokmotiivi vastu ja märkasin, et Guti oli tujutu.
          Ta küll ei mänginud tujutult, aga peale väravate löömist ta lihtsalt kõndis ome poolele, samas kui teised juubeldasid. Keegi teb mis toimub?
          Peale mitut head söötu hakkasid kõik Gutile söötu andma, et ta midagi kombineeriks, aga hakati liialt Gutile mängima, kuna söödeti isegi siis talle kui tal 2 meest peal olid.Jänkupoiss Saviola on aeglane

          Kommentaar


            Epicule: Arvatavasti on Higuain ja Robinho äärtel. Ja seega 4-1-3-2.
            Kardulile: Kuskilt lugesin et Guti pidavat olema vihane selle peale,et Schuster tahab Madriidi uut playmakerit (Kaka, Van Der Vaart).
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              kas ruud on pingil või polegi kaasas?
              real

              Kommentaar


                Ta pole veel vormis. Arvatavasti. Pingil ikka istub. Ma kahtlen kas see koosseis tõele vastab.
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Hooajaeelsed treeningmängud ongi ju vormi jõudmiseks, isegi siis, kui võistlus käib mingi raudtee karika peale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Hooajaeelsed treeningmängud ongi ju vormi jõudmiseks, isegi siis, kui võistlus käib mingi raudtee karika peale.
                    No tegelikult on sul õigus.

                    Aga siiski. Võib olla on vorm liiga hull
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas danel25 Vaata postitust
                      kas ruud on pingil või polegi kaasas?
                      Ruud on pingil, kuid mitte vahetusmeeste hulgas. Oma esimese mängu teeb arvatavasti Spanish Super Cup´is. Ta treenib juba teistega, kuid ütles, et soovib olla täiesti terve enne esimest mängu.

                      Eelnevalt postitatud koosseis võib täitsa õige olla, kuid nõustun juhmardiga, et Rob ning Gonzalo mängivad arvatavasti vastavalt vasakus ja paremas ääres poolikus.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Eelmise mängu väravad. http://www.youtube.com/watch?v=UI6pO7Qm5d0
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Teine kord loe eelmisi postitusi ka, eriti minu omasid.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Oioioioi... Minu viga, vabandan. Jäi kuidagi kahe silma vahele.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Poolaeg 0:2. Sain oma streami just 0:2 värava ajaks tööle. Karisutslöögist. Dudek liikus liiga vara müüri taha ja siis tuligi väravavahi nurka.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Vaata bwin.com abil. Saad normaalselt töötava striimi. http://myp2p.eu/forum/viewtopic.php?id=8519
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X