320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Real Madrid - PSV väravad:
    0:1 Aissati http://www.dailymotion.com/relevance...d-vs-psv_sport
    0:2 Affelay http://www.dailymotion.com/relevance...dhoven_sport/1
    1:2 Saviola (veel ei ole kahjuks linki üles panna)


    Juhmardile - Balboa number on 28. Teisi uusi/vanu/ülejäänuid peaksid vist teadma.
    Kui aus olla siis Bueno, Granero ja Adrian Gonzaleze oma ka ei tea.
    Kui viitsid pane numbrid kirja siia või saada Privaatsõnum
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Granero 27, Gonzalez 29 ning Bueno 30. Igaks juhuks nimetan ka Torrese ära, kes vahetas 38 22 vastu.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Ei tea kas Balboa hakkab mängima Becksi kohapeal, kuna siiani on ta ju sellel äärel mänginud
        Viimastes mängudes, mida olen jälginud, olen märganud, et ei mängitagi enam tava putsades, vaid mingites nö tänavatossudes, mis on hoopis teise välimusega, kui putsad

        Kommentaar


          Algselt postitas kardul Vaata postitust
          Ei tea kas Balboa hakkab mängima Becksi kohapeal, kuna siiani on ta ju sellel äärel mänginud
          Viimastes mängudes, mida olen jälginud, olen märganud, et ei mängitagi enam tava putsades, vaid mingites nö tänavatossudes, mis on hoopis teise välimusega, kui putsad
          Balboa on ääremängija ning ta võib mõlemal äärel mängida. Kuid mina usun, et paremat poolikut hakkab mängima Higuain.

          Mis kuradima tänavatossudest sa räägid? Kas Predatorid, +F50, Legendid, Mercurical Vaporid on nüüdsest tänavatossud? Palju õnne sulle mees!
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Tänavatossud just need Vaporid pole, aga jahm

            Kommentaar






              Sellised on siis meie "treeningud".
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Nagu WTF NOOB?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Schuster olevat avastanud et Wesley Snejder on mängija kes võiks hakkata mängima Bernabeul.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    Kas see Christopher Scroch Herthast liitus realiga?
                    Ma pole küll kuulnud, aga selles Bundesliga artiklis on kirjutatud, et see vend liitus realiga.

                    Kommentaar


                      Liitus küll.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Aga kas ta on siis b meeskonnas?
                        Sest et reali kodukal on kõik uued nimed lisatud meeskonda, aga seda saksa venda küll seal pole

                        Kommentaar


                          Getty Images koduleheküljele on üles lastud kogu Real Madridi põhitiimi portreefotod.
                          Explore the latest photos & images from news, sports, and entertainment events across the world. Getty Images editorial photos are available in 4K & HD formats, in a variety of sizes.

                          Kommentaar


                            Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Miguel Torres, Cannavaro, Pepe; Diarra, Balboa (Baptista 69), Robinho, Guti; Raúl, Saviola (Soldado 46).
                            Goal: Robinho 89

                            Kui keegi mängu nägi võiks pikemalt kirjutada mis toimus platsil. Muidu siis 1:0 meile
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                              Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Miguel Torres, Cannavaro, Pepe; Diarra, Balboa (Baptista 69), Robinho, Guti; Raúl, Saviola (Soldado 46).
                              Goal: Robinho 89

                              Kui keegi mängu nägi võiks pikemalt kirjutada mis toimus platsil. Muidu siis 1:0 meile
                              Real oli ikka masendav. esimesel poolajal oli Belenenses ikka kõvasti üle. pealelööke oli vist 30. minutiks 1-9 Belenensese kasuks. portugaallased lükkasid kiirelt söötu ja hispaanlased vahtisid pika ninaga pealt. Casillase head tõrjed päästsid halvimast. ja siis viimasel minutil eksis muidu terve mängu supermängu teinud Belenensese väravavaht Marco, kes puterdas Robinho kauglöögi oma keha alt läbi väravasse...kurb
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Real close on Dutch trio

                                Drenthe tehing on mitme allika põhjal juba tehtud. Robbeni tehing on mitme allika sõnul järjest lähemal. Sneijder on üsna uus nimi, keda Realiga seostatakse.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X