320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
    Ilmselt siis numrid jagunevad nii, et Heinze 18 ja Robben 11, aga ei tea. Minu silmis hakkavad nüüd siis vasakul äärel kaks Robi konkureerima põhi koha üle. Robben ja Robinho siis . Heinzet jah tegelikult meil väga vaja ei lähe, sest Torres veab vasakul väga hästi välja(vb ostetigi Heinze talle konkurentsi ja kogemusi andma).
    nii palju kui ma torrest mängimas olen näinud peab ütlema et t6esti soliidne vend, kuid kui mees vigastada saaks, poleks ju korralikku vahetust v6tta, nüüd on ehkki vaevalt heinze ssinna vaevalt pingimeheks läks, eks ta annab endast k6ik et koosseisu murda.
    AILTON

    Kommentaar


      Heinze võib ju ka edukalt keskel mängida. Ning vasakus ääres mängivad ju ka Marcelo ning ka Drenthe võib seal mängida.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas juhmard Vaata postitust
        Ilmselt siis numrid jagunevad nii, et Heinze 18 ja Robben 11, aga ei tea.
        Heinze on 15.

        Kommentaar


          njah, ega ei tea küll nüüd missugust kaitsetaktikat Schüster hakkab kasutama, aga suur valik on ju alati tegelikult kasuks! mehed on rohkem motiveeritud oma koha eest võitlemiseks ja seega püsivad ka paremas vormis.
          ise loodaks midagi sellist:
          S.Ramos--Cannavaro--Metzelder--Heinze

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Heinze on 15.
            Kust sa seda võtad? Seni on 15 all mänginud Drenthe ning mina ei näe põhjust, miks mees peaks oma numbrit vahetama.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Ma nagu kuskilt ajusoppides sobrades leidsin mälukillu Heinze kohta kus Manu eest olla ta suht särav olnud .Et siis nagu päris põrsast kotis ka ei ostetud ja julgelt võib põhikohale panna küll.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                Ma nagu kuskilt ajusoppides sobrades leidsin mälukillu Heinze kohta kus Manu eest olla ta suht särav olnud .Et siis nagu päris põrsast kotis ka ei ostetud ja julgelt võib põhikohale panna küll.
                Ta on üsna hea mängija küll, kuid Manus oli minu silmis Evra alati parem. Jõuline ja hea täkling, kuid rünnakufaasis tema vist RC tasemel pole. Äkki siis on vasakult äärelt läbitilkumisi oodata eelmise hooajaga võrreldes vähem

                Kommentaar


                  Siiski 18, Kasper, jah.

                  Kommentaar


                    Mulle meeldib tantsida, tulge kõik nüüd tantsima, koos minuga tantsima, TANTSIMAAA!!!!

                    Kommentaar


                      Real Madrid - Atletico de Madrid koosseis:

                      Väravavahid: Casillas & Dudek
                      Kaitsjad: Salgado, Ramos, Cannavaro, Pepe, Metzelder & Marcelo
                      Poolkaitsjad: Diarra, De la Red, Gago, Baptista, Sneijder, Drenthe & Robinho
                      Ründajad: Raúl, Van Nistelrooy, Soldado & Saviola

                      Loodetavasti suudame liigat positiivselt alustada.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raido#78 Vaata postitust
                        . Heinzet jah tegelikult meil väga vaja ei lähe,

                        vastupidi heinze-t on realil väga vaja vaanus ütleb juba ära et mees kohe 30
                        Mis vanuse fetish sul on??? Loodad äkki sheringhami ja romario liitumist ka veel?

                        Atletico test ei saa kerge olema, eriti preseasoni raskust arvestades , eelk6ige moraalselt.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Homie Vaata postitust
                          njah, ega ei tea küll nüüd missugust kaitsetaktikat Schüster hakkab kasutama, aga suur valik on ju alati tegelikult kasuks! mehed on rohkem motiveeritud oma koha eest võitlemiseks ja seega püsivad ka paremas vormis.
                          ise loodaks midagi sellist:
                          S.Ramos--Cannavaro--Metzelder--Heinze
                          Vaadates viimast Itaalia sõprusmängu Ungariga ei kipuks mina küll Cannavarot põhisse pakkuma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Vaadates viimast Itaalia sõprusmängu Ungariga ei kipuks mina küll Cannavarot põhisse pakkuma
                            Arvatavasti ei ole Canna väikse vigastuse tõttu tõesti põhis.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Arvan just, et Atlethicost ei ole Realile vastast, kuna nad ju müüsid põhivenna Torrese maha ja on palju uusi mehi soetanud.
                              Seega on ka neil vähe koosmängu uute mängijatega ja ilma võimsa koostööta atlethico reali vastu ei saa.
                              Kui real saab Simao ja Maxi kinni ja kui ka reyes mängib ja ka tema suudetakse ära katta on 3 punkti realil juba tabelis ära pandud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Arvatavasti ei ole Canna väikse vigastuse tõttu tõesti põhis.
                                MA siiski mõtlesin ta hetkelist mänguvormi.... mille kohta ei saaks just öelda, et World player of the Year´i vääriline

                                Kommentaar

                                Working...
                                X