320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kenake

    Kommentaar


      Loen nagu originaallugu ning ei leia kuskilt, et Schuster oleks niisuguse nimekirja avaldanud. Tegu on hoopis Marca spekulatsiooniga, kes võiksid jaanuaris uttu tõmmata. Kordan, sportnet töötab sellisel kujul viimaseid päevi ning poisid teevad ikka haigeid asju seal juba.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Loen nagu originaallugu ning ei leia kuskilt, et Schuster oleks niisuguse nimekirja avaldanud. Tegu on hoopis Marca spekulatsiooniga, kes võiksid jaanuaris uttu tõmmata. Kordan, sportnet töötab sellisel kujul viimaseid päevi ning poisid teevad ikka haigeid asju seal juba.
        täpselt. täielik lollus oleks näiteks müüa poole aasta järel drenthe, kes on noor mängija ja tulevikus kindlasti põhimees. ainuke kes tõesti nendest võib minna on baptista, mulle tundudb.

        Kommentaar


          Baptistat kül mitte, rohkem juba siis Saviola,

          Kommentaar


            Õhtune võimalik algkoosseis: Casillas - Sergio Ramos, Metzelder, Cannavaro, Marcelo - Diarra, Gago - Robinho, Guti, Raúl (c) - van Nistelrooy

            Ennustatakse meile 1:2 võitu.


            No enamuse nende meeste kohta, kelle minekut Marca spekulleeris on käinud kuulujutud lahkumisest. Kuigi ma ise sooviksin, et Soldado ja Baptista jääksid on suht tõenäoline, et mehed kas talvel või siis suvel lahkuvad, sest mehed ei saa mänguaega ning tihtipeale ei mahu ka pingile. Nende vastu tundis Benfica huvi juba suve lõpul, nüüd tunneb Baptista üle huvi ka Milan. Saviola lahkumine pole ka utoopia, sest tema vastu on huvi üles näidatud, eelkõige Juventus. Diarra, et vaevalt läheb. Tema võimaliku mineku kohta hakkaski Marca plärama. Kui Pedja käest Diarra lahkumise kohta küsiti, siis mees väitis, et see küll lähiajal teoks ei saa ning juhtkond pidi Mali koondislasega vägagi rahul olema. Kõige suuremat huvi on tundnud Inter. Drenthe ja Dudeki minekusse ei usu. Healjuhul võib Drenthe kuskile laenule minna, aga ei usu, et ta müüme. Kui Dudek ise lahkumissoovist teada ei anna, siis usun, et jääb.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Tänast mängu näeb Eestis vägagi nähtava Sat 1 pealt.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                Ja ka VS1 pealt. Ma vist valin saksalste kanali. Loodetavasti on elavam kommentaar.

                Meie algkoosseis: Iker; Ramos, Pepe, Metze, Marcelo; Gago, Diarra, Guti, Rob; Raul, Ruud.
                Pingil: Dudek, Torres, Baptista, Higuain, Saviola, Canna, Robben.

                Canna puudub algkoosseisust siis viiruse tõttu.

                LOODAME PARIMAT!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Ja ka VS1 pealt. Ma vist valin saksalste kanali. Loodetavasti on elavam kommentaar.

                  Meie algkoosseis: Iker; Ramos, Pepe, Metze, Marcelo; Gago, Diarra, Guti, Rob; Raul, Ruud.
                  Pingil: Dudek, Torres, Baptista, Higuain, Saviola, Canna, Robben.

                  Canna puudub algkoosseisust, siis viiruse tõttu.

                  LOODAME PARIMAT!
                  Siis ette koma ei käi muidu...

                  Kommentaar


                    Miks Werder nii vara vahetuse tegi?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      Siis ette koma ei käi muidu...
                      Vist ikka käib küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                        Vist ikka käib küll.
                        Antud juhul oleks normaalne lause olnud: "cannavaro puudub viiruse tõttu". Teema lukku, siis metsa.

                        Kommentaar


                          Noo Kasper , kuidas kommenteerid ?

                          Poolajaks siis 2-1. Reali mängus veits praaki, eelkõige kaitses. Tundub, et Gago ei saa Rosenbergi taltsutamisega hakkama. Teisele värava super eeltöö. :P Ja kui veel teisest väravast rääkida, siis väga hea lõpetamine Sanogo poolt.
                          Liiga julge ründamine Reali poolelt, aga vast teisel poolajal suudavad tagasi tulla.
                          Mäng muidu enamvähem, pall kord ühe , kord teise käes. Ja Robinho näitab ka veits tehnikat, huvitav.

                          Kommentaar


                            Nu mai tea Real väga nõrk partii Raul 0 lähedane,teine poolaaeg veelgi Bremeni ülekaal suurem,20min veel mängida nu vaikselt hakkab kah Real 2:3suutsid aga kas kah mängu päästa...Viimased 15 min pingutas Real kõvasti,aga paraku kaotusest ei pääsenud.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              üldmulje väga pask

                              Kommentaar


                                Tra ma vihkan seda arvutit. Aitäh. Ma kirjutasin mängu kohta terve romaani siia ja nüüd ei midagi. P*rse küll. Aga võtame siis lühidalt kokku.
                                Igastahes ma imestasin, et seis nii väike jäi. Meie kaitse on ikka klass omaette no. Aga kas veame kihla, et Schuster lastakse kevadel lahti, et hooaja alguses oli mäng kehv, kuigi võidetakse vähemalt üks tiitel. Vahetused hilinevad. Ruud on täielik lampkabi. Isegi värava eest praktiliselt tühja väravasse ei suuda palli lükata. Raul oli pask, aga välja ka tede ei võetud. Robi värav oli hea enam kirjeldada ei viitsi. Bremeni teine ja kolmas koll olid head. Ruud sai endale ka värava kirja, kui arvatavasti proovis palli värava ette tsenderdada. P*rse ma ei viitsi oma esialgset teksti uuesti kirjutada, võib-olla homme, vaatab kuidas tuju on. Loodetavasti oleme nädalavahetusel Santanderi vastu paremad.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X