320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Cerny Petr


    ei näinud küll ise mängu, aga nii palju julgen ikka arvata, et sellise vastase oleks pidanud kindlasti võitma. Milan aga suutis näiteks võõrsil 10 mehegagi võita !
    kle rahu mees..erinevalt milanist on real juba edasi...
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      tra mis Realiga lahti on et nii suur kaotus tuli,yldse viimasel ajal m2ng ei l2he eriti......

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Juhtub, ka parimatel. Midagi teha pole, kaotasime, siis kaotasime. Ega midagi katki pole nüüd, terve hooaeg on ju veel ees.
        Cheer up!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Robinho


          Sisemine ilu on see kõige tähtsam ilu!
          Enivei, Ronaldinha rääkis kuskil, et ta tahab lahku minna Ronaldost.
          kus suitsu,seal tuld ehk siis perekond da lima lahutab.huvitav kelle peal ronaldo nüüd kerge-kepp-enne-mängu taktikat rakendab või nüüd jäävad väravad löömata
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Sellise suure rahakotiga mehel pole probleeme leida endale inimest, kes talle mänguks motivatsiooni süstiks. Ja sportneti uudised on rämps ka üldiselt!
            Igatahes FORZA RONALDO!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              eile alistas Real teatavasti albcete 2:1...kollid lõid Becks ja Zidane.... kas keegi neid väravaid näinud ka on?
              minge Kingissepa praami peale

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Portaali uudise kommentaarides on kirjeldused
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Väravad:
                  Becks tõmbas väravavahti lihtsalt väga kõvasti tillist ja keerutas (pmst ütleks et isegi tõstis) palli ~20 m pealt täpselt lati alla
                  Zidane lõi lihtsalt ühe järjekordse osava värava, seekord siis peaga kaitsjate vahelt
                  Skoor oli nõnda väike kuna JK Albaania (või misiganes) oli kogu mängu umbkaitses ja samuti tegi nende väravavaht päris häid tõrjeid

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by ek
                    Skoor oli nõnda väike kuna JK Albaania (või misiganes) oli kogu mängu umbkaitses ja samuti tegi nende väravavaht päris häid tõrjeid
                    Võibolla ka sellepärast, et RM magas platsil?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Reali palluritest on jäänud 2 mängijat maailma parima mängija valimisel 3 viimase hulka:Zidane ja Ronaldo.Kolmas mängija on Henry,kes minu arvates on see aasta ka soosik tiitlile.Mu kindel lemmik ja ka minu arvates Nr.1 maailmas on Zidane,aga see aasta ta vaevalt saab sest pole millegi väga erilisega silma paistnud,nagu eelnevad aastad mil ta tiitli sai,a kes teab....arvatavasti võidab tiitli siiski Henry...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Nonii...
                        Pamplonal võideldi Osasunalt 1:1 viik välja. Ronaldo oli seekord kangelane suurepräase väravaga.
                        Aga, ma pean ütlema, et asjad on väga valesti. Kohe algab detsember ning Real Madrid pole mänginud ühtegi mängu, mis vastaks meeskonna tasemele. Tavaliselt on selleks ajaks mehed juba vormis. Aga paraku nii see pole, VEEL!
                        Oleks äärmiselt tore, kui mängijad nagu Guti, Raul ja mõningate mööndustega ka Zidane jalad perse alt välja võtaksid ja mängiksid nii nagu nende talent seda lubaks.
                        Guti on täiesti eksinud. Ta longib tühjalt platsil ning ei pinguta üldse. Kõigele tipuks oli tal väike tüli ka veel Salgadoga treeningul. Guti, kes on meeskonna teine kapten ning peaks teistele eeskujuks olema, ei tohiks nii käituda. Ta peab enda asjad kiirelt ära lahendama, asi ei saa enam nii jätkuda!!! Märgin siinkohal ära, et Guti on minu silmis väga kõrgel kohal ning ta on tõeliselt maagiline jalgpallur, kui ta vormis on ofkoors!
                        Raul on samamoodi eksinud, kuid temal on olnud mõned veidike eredamad hetked. Rauli probleem on selles, et ta ei püsi ees ründes, vaid tuleb keskväljale palli otsima. Seega on vasturünnakul ees Ronaldo üksinda.
                        Zidane mängib küll hästi võrreldes teiste mängijatega, kuid oma tasemest on ta väga palju all pool.
                        On väga tähtis, et KÕIK mängijad saaksid terveks mängudeks Atletico, Barcelona ja Deportivoga ning meeskond teeks vastased maatasa. Kaotused ja viigid ei tule kõne alla. Muidu võib mõtted tiitlile peast heita.
                        Novembri parimateks mängijateks pean Ronaldot, kes lõi 5 väravat ja päästis meeskonna mitmel korral halvimast ning Casillast, kes tegi meeletult palju häid tõrjeid.
                        Kuu kehvimaks pean Carlos Quierozt, kes on täielik tonkapea. Ta ei jaga taktikast midagi. Kuidas on võimalik, et Sevilla ja Osasuna meid nii puhtalt üle mängivad??? Palun, Carlos, vasta meile!!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          GROOVY!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Lahe!
                            Mina lootsin rasket mängu, kuid juba esimesel minutil purustab Ronaldo Atletico! Ja nüüd on Raul juba 2:0 teinud. Kaks suurepärast väravat ning mäng pole veel läbi. Mul on tunne, et Atletico tehakse maatasa täna!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'


                              Ühe rünnaku jooksul 2 korda posti lüüa on ka omaette saavutus - kui Ronaldol oli vv vastas siis Raul laksas lihtsalt tühjast kohast posti
                              Rünnakuteravus oli hea, kaitse pidas ja R.Carlos tõestas taas kui vajalik ta on rünnaku käivitamisel ja toetamisel

                              Seega... väga hea eelsoojendus oli laupäevaks mil tuleb eriti magus ja suureskooriline võit Pilve-elanikud on varsti maa peal tagasi

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                kui ma juba siin olen ja eilsest mängust loen, siis tõstaks üksita esile ka Becksi väravasöötu Raulile
                                Ja seda kuidas mees valitses keskväljal jättes Santose ja Ibazaga mitu korda häbisse
                                Meele tegi ka rõõmsaks Barca 1-5 kaotus Zaragozale
                                minge Kingissepa praami peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X